IPTV aplikacije (APK)

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

IPTV aplikacije (APK)

Odgovor Napisal/-a kibtu » 3. Sep 2016 ob 20:26

TERRARIUM TV

Vir: http://terrariumtv.com/
Samo za Android!
Filmi in TV Serije


Poleg Kodija je to ena najboljših IPTV aplikacij za androida. Na začetku je bila aplikacija samo za TV Serije. Pred par meseci pa so ji dodali še Filme. Aplikacijo redno nadgrajujejo s posodobitvami. Mislim, da izza nje stoji resna ekipa, saj ima zadevica reklamice na dnu zaslona, ampak samo med iskanjem vsebin. Med predvajanjem jih ni.
Aplikacije ni v Google Store Trgovini. Staknemo in instaliramo jo iz njihove spletne strani (vir zgoraj).

V Terrarium TV imamo ločeni poglavji za Filme in TV Serije. Pod Settings si na začetku nastavimo jezike podnapisov, ki jih aplikacija nato išče v Opensubtitles.org. Prav tako si v nastavitvah nastavimo tudi kaj naj se prikaže v začetnem oknu; Filmi-In Theaters ali pa npr. TV Serije-Recently Updated (razvrsščene po posodobitvi).
Terrarium 01.jpg
Terrarium 02.jpg
Terrarium 04.jpg
Pri serijah imamo Overview (Kratek opis z oceno), Seasons (Sezone) ter See Also (Podobne serije)
Lahko si zavrtimo napovednik (Play Trailer). S klikom na zvezdico desno zgoraj damo serijo/film med priljubljene.
Terrarium 06.jpg
Terrarium 07.jpg
S klikom na dvojno puščico gor/dol pa obrnemo vrstni red postavitve "najstarejše ali najnovejše na vrh".
Terrarium 05.jpg
Terrarium 08.jpg
Ko izberemo film ali epizodo, aplikacija preišče vire in jih razporedi po kvaliteti padajoče.
Terrarium 09.jpg
S klikom na video vsebino se nam odpre okno z novimi možnostmi:
- Play (Predvajaj v tej aplikaciji s podnapisi.),
- Play Without Subtitles (Predvajaj v tej aplikaciji brez podnapisov.),
- Download (Stakni dol s podnapisi.)
- Download Without Subtitles (Stakni dol brez podnapisov.),
- Open With... (Odpri z drugo aplikacijo. Lahko z MX Playerjem, Kodijem ... Primerno, kadar se audio ne ujema in lahko to rešimo s Kodijem.)
- Copy Streamable Link (Torej očitno si lahko shranimo tudi povezavo do naše video vsebine. Nisem še probal.)
Terrarium 10.jpg
V klolikor smo zgoraj izbrali Play, aplikacija poišče podnapise v jezikih, ki smo jih nastavili v nastavitvah. Če tukaj napiše "No data", pomeni, da ni našla podnapisov. Samo kliknemo zgoraj desno na znak za predvajanje (Play).
Terrarium 11.jpg
No, se zgodi, da kdaj napiše "No data" tudi za predvajanje. Hja, kaj čmo? Včasih so le plakati brez videa. To se zgodi pri kakšnih bolj redkih vsebinah ali pri preveč novih filmih.

Uživajte!

KOMENTARJE DEJTE PISAT POD KODI-DEBATA, KER BODO SLEDILI ŠE DRUGI OPISI.

gadgetssai
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 20. Jun 2017 ob 15:57
T-2: Že imam
Kontakt:

Re: IPTV aplikacije (APK)

Odgovor Napisal/-a gadgetssai » 20. Jun 2017 ob 16:00

Zadnjič spremenil gadgetssai, dne 31. Okt 2022 ob 11:08, skupaj popravljeno 2 krat.

jamees12
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 4. Jul 2017 ob 14:37
T-2: Še nimam

Re: IPTV aplikacije (APK)

Odgovor Napisal/-a jamees12 » 4. Jul 2017 ob 14:44

if want to get complete information about terrarium can come to this place., http://terrariumtv.org

Anco
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 31. Avg 2015 ob 12:09
T-2: Že imam

Re: IPTV aplikacije (APK)

Odgovor Napisal/-a Anco » 11. Sep 2017 ob 13:03

Ima kdo dobro IPTV aplikacijo za Tizen OS?
Hvala

ferxon
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 23. Feb 2018 ob 06:41
T-2: Že imam

Re: IPTV aplikacije (APK)

Odgovor Napisal/-a ferxon » 23. Feb 2018 ob 06:51

Nekaj nezaželenih razlogov, na katerih je bilo spletno mesto dano v skupno rabo. Od Googla sem pred kratkim posodobil apk iz https://terrariumtvforpc.com/

Odgovori