Nenormalna glasnost Pro7

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
Ella
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 18:31
T-2: Že imam

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a Ella » 24. Okt 2016 ob 21:11

Skorc, saj sem se na začetku klica predstavila. Nato sem hotela povedat, v čem je problem...Pa se je začelo. :(

maxus, v namene šparanja: ne bom več klicala pomoči. Ko bo pa napak preveč, pa zamenjam ponudnika.

Živel svobodni trg! :)

Pa srečno!

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a rossi » 24. Okt 2016 ob 21:16

Če ne bila tako trmasta ampak le malo bolj realna... bi vedela, da delo v klicnem centru kjer je N-tisoč klicev na dan potreben urejen protokol postopkov. In če je prva informacija ta, kdo je naročnik oz. za kateri priključek se gre, je to pač to... jaz v tem ne vidim težav.

Tale zadnja, da ne boš prijavljala napak je pa sploh carska... ;)

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a RobertM » 24. Okt 2016 ob 22:00

Zgodovina se ponavlja in očitno se "nekateri" v vseh teh letih še niso naučili osnov bontona - predstavljanja :jao:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Uporabniški avatar
Ella
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 18:31
T-2: Že imam

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a Ella » 25. Okt 2016 ob 12:26

Robert, zgodovina se ne ponavlja: spremenilo se ni nič in T-2 je v stečaju.

ross, bučman, daj razumi: predstavila sem se! :P

Ampak razumem, kaj hočete povedati, standardni postopki, študent, ki scrolla po check listi, ... Vse jasno. Všeč mi pa ni.
Ampak da ne bomo vnemar povečevali uporabe apaurina: ja, sprejemam, da kot stranka pač moram kdaj potrpet. Še posebej, ko je edino v mojem interesu, da se opozori na napako.

V reali bi vam plačala pir in bi sproščeno podebatirali o mojem high horse kompleksu in vaši nenavadni obrambni reakciji, ampak mislim, da zaključimo zdaj. Hvala za debato, res razumem.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a atepej » 25. Okt 2016 ob 12:58

A pri zdravniku se isto obnašaš, ko te sprašuje?
Slika

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a rossi » 25. Okt 2016 ob 14:33

Nimam ravno veliko izkušenj s klicanjem na klicni center T-2 (hvala bogu delajo storitve)... in enostavno povem kdo sem, kateri priključek... in kakšna je težava. Ubistvu me niti ne zanima ali je napaka generalna ali lokalna ali interna ali karkoli že. Jaz povem moje težave in ko končam klic, prijazni sogovornik (če želite študent) pove, da je napaka zabeležena in to je to.

Če sklepam po komunikaciji Elle... pa bi ona najprej 10 minut debatirala ali gre za generalno napako ali ne, in ko bi ugotovili, da ne gre za generalno napako, bi povedala številko priključka, da bi potem sogovornih zabeležil napako na njenem priključku. In potem se čudite če je treba čakat na prostega operaterja.

DognerDJ
Znanec
Prispevkov: 73
Pridružen: 3. Jan 2012 ob 16:45
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a DognerDJ » 25. Okt 2016 ob 15:24

Imam izkušnje z Amisom ( firma ), Telemach ( starši ) in T-2 ( doma ).

Morem pohvalit T-2 helpdesk in hitrost reševanja reklamacij ( tu je TM najslabši - včasih jih ne dobiš na telefon par dni ).
Sem nekaj časa nazaj poškodoval optični kabel - naslednji dan sem imel vse porihtano !

Za-to tistim, ki pizdite čez T-2, želim da grete na TM in tam reklamirate napako !

Če pa se je komu težko predstavit s polnim imenom in priimkom .....

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a atepej » 25. Okt 2016 ob 16:27

Ne ona bi zdravnika prepričevala, da ima cela Slovenija gripo, ko bi ji ta dokazal nasprotno bi priznala, da jo ima samo ona.
Slika

Uporabniški avatar
Ella
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 18:31
T-2: Že imam

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a Ella » 25. Okt 2016 ob 19:19

"Dober večer! Ime mi je Ella Novak in rada bi ..."
"Ime naročnika, gospa!"

ali pa:

"Dober večer! Ime mi je Ella Novak in rada bi prijavila tehnično napako na programu Pro7, nenormalno glasen je."
"Dober večer! Samo trenutek, gospa, da preverim. [...] Gospa, jaz težave ne zaznam. Mi poveste naslov in ime naročnika, da preveriva, ali je vse ok z vašim priključkom?"
"Seveda!"


Kaj pravite?

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 25. Okt 2016 ob 20:03

Ella, jaz recimo kličem na HD tudi za svoje starše, taščo in verjetno sem še za koga. Seveda se skoz predstavim, vendar to še avtomatsko ne pomeni, da potrebujem info. oz. pomoč za sebe (moj priključek). Ker navadno kličem iz svojega mobilnika, ki je kontaktna št. za T2, ima HD takoj informacijo o mojem priključku brez da mu povem. In kaj bi se zgodilo, da bi mi preverjali na podlagi tega in bi po 15 minutah ugotovila, da potrebujem pomoč na drugi lokaciji ?!
Zato pa se zahteva ime naročnika, kar ni nujno da je ime in priimek, naslov....., lahko je tudi št. priključka, če že ravno ne želiš operirat z osebnimi podatki po telefonu (ker se kao pogovor snema ;) ). Je pa to edino pravilno, da se na HD skoncentrirajo na uporabnika (priključek), ker se tako najhitreje odkrije težava in se najlažje odpravi.
Ti pa, če želiš biti seznanjena o nekaterih globalnih napakah, težavah, .... uporabi druge kanale, ki ti jih ponuja T2 (FB , mail, po pošti,), povprašaš na tem forumu (Romana?!).
Ker zaradi takšnega nepotrebnega "čveka" bo nekdo, ki čaka za tabo v vrsti na prostega operaterja, čakal mogoče minuto dalje, kot bi sicer. Veš kaj to pomeni za tistega, ki je 20-ti,30-ti na čakalni listi :hmm: :mrgreen:
lp, Ika13

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a kitl » 25. Okt 2016 ob 20:25

Ella sporoči mi svoje podatke na ZS ti bom jaz uredil :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Ella
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 18:31
T-2: Že imam

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a Ella » 25. Okt 2016 ob 20:52

O, Kitl, kako si prijazen! :) Pa res škoda, da še niso izumili teleportacije! Vsaj pira, no. ;)

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a kitl » 25. Okt 2016 ob 23:09

Tudi brez bi šlo ;)
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 26. Okt 2016 ob 07:26

:) torej nenormalno glasnost imam jaz na kanalih kjer je Dolby Surround sled možno nastavljat :D
me je včeraj skoraj iz sedežne vrglo ko sem na pro7 preklopil zvočno sled :D

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Nenormalna glasnost Pro7

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 26. Okt 2016 ob 09:29

Verjetno imaš vklopljeno prehajanje zvoka (audio passthrough) v nastavitvah Motorole/Arrisa. V tem primeru se STB zvoka ne dotika, ga pošlje direktno TV-ju (ali receiverju), kjer se potem upošteva samo glasnost TV-ja (ali receiverja). Passthrough načeloma deluje le za surround zvočne sledi.

Odgovori