Nadgradnja TV paketa

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 18. Jan 2017 ob 22:40

Ok, kot vedno bo mogoče tole zvenelo glupo, ampak ker sem v preteklosti že naletel na razne omejitve v okviru celotnega paketa raje vprašam...

Trenutno sem na T4 Mega z osnovnim TV paketom, ki pride zraven (Paket S). Če prav razumem lahko TV paket neodvisno od ostalega spremenim na poljuben paket in pač doplačujem še razliko. Drži?

Prav tako sem opazil, da imate sedaj končno National Geographic Wild HD kot ločen samostojen program. Kot sem gledal v nadzorni plošči imam HDTV vmesnik, ali to pomeni, da lahko NatGeoWild HD dokupim kot samostojni program poleg trenutnega Paketa S ? Ker roko na srce me 300 drugih programov niti ne zanima in je osnovnih 50 slovenskih v Paketu S več kot dovolj, bi pa definitivno doplačal za ta NatGeoWild HD.

Si prav razlagam stvari ali so spet v igri kakšne finte?

Thx

Uporabniški avatar
ciril88
T-2jevec
Prispevkov: 1016
Pridružen: 16. Apr 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant 600/100
Kraj: Republika prlekija

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a ciril88 » 18. Jan 2017 ob 23:06

Bravo, pravilno si razlagaš :)
You Can Call Me Santa Claus
Slika

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 18. Jan 2017 ob 23:24

Super :D

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 19. Jan 2017 ob 00:22

Ok, imam še eno vprašanje. Dodatno zakupljen samostojni NatGeoWild HD ni možno gledat preko TV2GO, ker HD pač ni na voljo. Ok, razumem. Ampak navadnega (SD), ki pa sicer je na voljo za TV2GO, pa ne pusti, češ da nimam XL paketa.

Za Arrisa razumem, da imate pač neke specifične zahteve, da je na voljo samo HD verzija tega programa, pri TV2GO pa gre zgolj za stvar odklepa programa, ki ga očitno v sklopu tega ločeno doplačanega ne upošteva. Je to glitch ali je tko z namenom? A ne bi bilo smiselno, če imaš posebej zakupljen HD kanal (čeprav posamezen in ne v sklopu paketa), da bi avtomatično imel na voljo tudi SD verzijo vsaj na TV2GO?

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a rossi » 19. Jan 2017 ob 07:46

Ocitno ima t2 pravice tv2go samo za sd verzijo in ne za hd

Poslano z mojega SM-A9000 z uporabo Tapatalk

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 19. Jan 2017 ob 08:06

Ja, to mi je jasno, ampak če dodatno plačujem za HD, a ni nekako logično, da bi mi na TV2GO potem ponudili vsaj SD verzijo, ki pa sicer je na voljo za streamanje?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Jan 2017 ob 08:32

Saj Jjz tudi dodatno plačujem HBO pa ga prav tako ne morem gledati na TV2GO. Ni pravic zato ga ni.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a atepej » 19. Jan 2017 ob 08:35

RejZoR pokliči na FOX Slovenija pa zrihtaj dovoljenja za vse njihove programe (SD in HD) pa bo.
Slika

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 19. Jan 2017 ob 08:47

kitl napisal/-a:Saj Jjz tudi dodatno plačujem HBO pa ga prav tako ne morem gledati na TV2GO. Ni pravic zato ga ni.
Ja razumem, so določeni programi kjer nimate pravic za TV2GO za nobeno kakovost. NatGeoWild v SD vem da je možno gledat preko TV2GO, HD pa ne. Ampak ker ga plačujem ekstra kot samostojni HD program in ne v okviru paketa mi SD verzije vseeno ne odklene. Glede tega sprašujem. Mislim, ponavadi velja, da če kupiš boljšo verzijo si avtomatično upravičen do slabših. Obratno seveda ne gre. Zakaj tega ni v temu primeru? Za preko Arrisa tud razumem, da imate striktno omejeno na HD kar me niti ne moti, ampak SD bi se pa na TV2GO vseeno lahko odklenil samo za ta program, ne?

Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 19. Jan 2017 ob 08:54

Samo če bi se jim resno ljubilo toliko da premečejo kako se te kanali obravnavajo, trenutno HD in SD verzije kanalov nimajo nič skupnega med sabo razen imena. (Beri vodijo se ločeno v backendu)

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 19. Jan 2017 ob 09:34

Ja sej, fora tega topica je v tem, da na začetku teh ločenih programov ni bilo in imam občutek, da so zgolj pozabil pravilno povezat te posamezne kanale v backendu TV2GO (ker je bila stvar dodana naknadno). Recimo to, da mi TV2GO striktno ponuja samo HD verzijo, SD pa ne, čeprav HD verzije itaq sploh ni možno gledat preko TV2GO, SD pa je. Ampak SD verzije pa mi sploh ne odklene čeprav dejansko plačujem za boljšo HD verzijo. Aaaah, ne vem kako naj lepše razložim, da bo bolj razumljivo...

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 19. Jan 2017 ob 09:37

Men se zdi, ad so tako naredili, da ti ne omogoča gledanja četudi imaš HD posebej naročen.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a atepej » 19. Jan 2017 ob 09:40

OmegaBlue napisal/-a:Samo če bi se jim resno ljubilo toliko da premečejo kako se te kanali obravnavajo, trenutno HD in SD verzije kanalov nimajo nič skupnega med sabo razen imena. (Beri vodijo se ločeno v backendu)
Se pa dela na tem. Npr. RTVSLO, Pro+, FOX, History, HBO in še par programov imajo enako vsebino v SD in HD
Slika

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a Mark » 19. Jan 2017 ob 09:41

Možno, da licenca velja samo za HD in ponudnik ne da zraven še SD. Tista je, kot kaže v drugem paketu.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Nadgradnja TV paketa

Odgovor Napisal/-a atepej » 19. Jan 2017 ob 09:43

Morate pa priznati, da je HD na tv2go manj kot pol leta ...
Slika

Odgovori