Level One switch

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Andrej767
Znanec
Prispevkov: 99
Pridružen: 24. Dec 2007 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: komplet

Level One switch

Odgovor Napisal/-a Andrej767 » 14. Mar 2017 ob 14:56

Povezan sem že vsaj 5 let na optiko prek TS.T-2 mi je še januarja deloval odlično tako IPTV kot internet in ISDN.Povezano je vse tako kot prej - torej en kabel je bil izključno za IPTV iz switcha povezan na Powerline omrežje saj sem le tako dosegel odličen TV prenos v prvo nadstropje,drugi kabel pa je bil izključno brezžični internet.Sedaj prihaja do motenj tako IPTV-ja kot izjemno počasnega internetnega odpiranja oken (na vseh PC-jih) - poskusil sem zamenjati priključka med seboj in :roll: situacija je povsem enaka - torej sedaj imam nekako dve "polovički" ki nosita tako IPTV kot internet namesto da bi bila ločena kot poprej.Ali sam sploh lahko kaj ukrenem - oziroma kaj naj sploh prosim T-2 terenske mojstre da spremenijo?

Uporabniški avatar
ciril88
T-2jevec
Prispevkov: 1016
Pridružen: 16. Apr 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant 600/100
Kraj: Republika prlekija

Re: Level One switch

Odgovor Napisal/-a ciril88 » 14. Mar 2017 ob 17:05

Pokliči na 0806464 pa da preverijo, po potrebi odprejo nalog za zamenjavo optičnega stikala.
You Can Call Me Santa Claus
Slika

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Level One switch

Odgovor Napisal/-a RobertM » 14. Mar 2017 ob 21:01

Jaz LevelOne ne bi menjal temveč samo SFP (košček v katerega je pritaknjena optika).
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Andrej767
Znanec
Prispevkov: 99
Pridružen: 24. Dec 2007 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: komplet

Re: Level One switch

Odgovor Napisal/-a Andrej767 » 16. Mar 2017 ob 16:07

Zaenkrat zadeva deluje - po posvetu s T-2 so mi svetovali da vse priključke iz LevelOne lahko poljubno premeščam med vsemi 8-porti (sam si tega nisem upal saj je dolgo časa delovalo BP pa še ISDN priključka nikakor nisem želel prestavljati).Po nekaj poskusih mi je končno uspelo da sem IPTV signal dobil prek powerline omrežja brez nepotrebnega internet signala - potem le še resetiral ruter in to je to.Prej sem imel iz kleti do prvega nadstropja hitrost DL 6Mbps / UL 6Mbps in še to z motnjami na IPTV signalih sedaj pa trenutno DL 35Mbps / UL 8Mbps.Ruter ni kak višek tehnike - Linksys E1700 wireless-N standard.

Odgovori