t4 mega in tv nov naročnik

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
morosito
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Maj 2013 ob 04:01
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Capodistria

t4 mega in tv nov naročnik

Odgovor Napisal/-a morosito » 29. Jun 2017 ob 16:52

Ponudibili smo mi paket t4 mega in osnovno tv shemo in optiko 100/10 in telefon pred 4mi meseci. v ponudbi pa je pisalo da mi dajo 3 mesece zastonj vse tv pakete.
nato kar na enkrat cez 3 mesece mi potece to darilo za tv in moram poleg 26.99€ plačevati še 1.99 € za imet osnovno tv shemo (ki predhodno je bila že vključena v pogodbi kot osnovni tv paket za dve leti 26.99€).


ma kaj je ta prevara zdaj na enkrat? podpisal sem optiko + tv + tel za 2 leti 26.99 (namesto 35.9) zdaj pa vse moram posamezno naročevat tako da pridem na iz 26.99 pocasi na 35.9....v čem je sploh akcija?

Če je to tako, obveščam nove naročnike naj ne podpisujejo nič saj je velik nateg!

MihaP
Faca
Prispevkov: 126
Pridružen: 2. Feb 2017 ob 12:04
T-2: Že imam
Paket: start t4

Re: t4 mega in tv nov naročnik

Odgovor Napisal/-a MihaP » 29. Jun 2017 ob 17:27

Programska shema S se je podražila na 2,99eur. Lahko se pritožiš na upravo sonca.

morosito
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Maj 2013 ob 04:01
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Capodistria

Re: t4 mega in tv nov naročnik

Odgovor Napisal/-a morosito » 29. Jun 2017 ob 20:34

Banda lopovska...ne bom placeval niti en cent za slovenske kanale.
Imam to sreco da imam 10km stran italjansko mejo pa z anteno lovim priblizno 100 kanalov zastonj rai in mediaset pa mnogo ostalih, pa se kakih 15 v hd in 2 v 4k.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: t4 mega in tv nov naročnik

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 29. Jun 2017 ob 22:29

Podražili so vsi operaterji... razlog je uspešno izsiljevanje ProPlusa... ti si pač ob "nesrečnem trenutku" sklenil naročnino. Je pa T-2 edini operater, ki ti dopušča odjaviti tudi najnižjo TV shemo (s tem pač izgubiš vse TV programe, ki niso na voljo v ločenih paketih).

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: t4 mega in tv nov naročnik

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 30. Jun 2017 ob 20:17

morosito napisal/-a:... z anteno lovim priblizno 100 kanalov zastonj.... in 2 v 4k.
Ne govori take stvari na glas. Se bo odprla Pandorina skrinjica.... 4k po zraku.... Na tem forumu je še pogovor o ful ha de po žicah gorgonzolast :blbl: :lol:

----
Zgoraj napisano je ne konflikten humorni wof twopik komentar... :D

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: t4 mega in tv nov naročnik

Odgovor Napisal/-a webmaher » 30. Jun 2017 ob 20:21

4k, katera 2 kanala in s kakšno bitno brzino :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

morosito
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Maj 2013 ob 04:01
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Capodistria

Re: t4 mega in tv nov naročnik

Odgovor Napisal/-a morosito » 1. Jul 2017 ob 11:58

4k imam na tivusat ker v tv imam anteno+sat vse v enem...tivusat cam kartice dobis zastonj ob nakupu 4k tv v italijo...tako da poleg fiksne antene imam tudi satelitsko rai+mediaset in mnogo vec ostalih...milina...vse pa zastonj

Ob hisi imam anteno in satelitsko (satelitsko imam tisto majhno za pocitniska vozila, zelo ozek premer, stane kakih 20€)

http://www.tivusat.tv/uhdpertutti/

Predstavitev cam kartice tivusat: http://www.tivusat.tv/pages/canali/cana ... isivi.aspx

Frekvence za tivusat cam za satelitsko: http://www.tvdigitaldivide.it/canali-di ... -tivu-sat/

Kar se tice navadne antene, kupil sem tisto LTE anteno novejse generacije (cena cca 35€) in lovim sledece:

http://www.dtti.it/frequenze/frequenze- ... ia-giulia/

Obrnjena je med Trstom in Monfalcone, torej lovi najvec ker oddajnikov ker jih je kar dosti v tem delu

Aja...se to zadnje kar nisem razumel...ko so mi optiko vklopili in nastimali tv, ko sem hotel sprobat moj tv na hd kanale mi je napisalo na tv: ogled tega kanala ni mogoc na tej napravi. Dali so mi skatlico Artis. Rekli so mi lol da moj tv je prevec hud za vse njihove naprave, tako da ze v startu sem ostal razocaran nad iptv. Tako da res jaz zelim na t-2 imet samo optiko. Tv in telefon in mobilno ne uporabljam. Se da torej kaj zrihtat na t-2 da uporabljam samo internet?

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: t4 mega in tv nov naročnik

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 1. Jul 2017 ob 12:27

Saj imaš možnost pri T-2 naročiti samo internet (preveri njihovo spletno stran)... boš pa za isto hitrost s ceno zelo blizu tvojemu trenutnemu paketu.

Odgovori