Aplikacija T2 TV za smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV, LG webOS, Amazon FIRE TV, Hisense VIDAA, Philips

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Radmannsdorf
Znanec
Prispevkov: 87
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 15:52
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Optimum - 350/100

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a Radmannsdorf » 20. Jan 2021 ob 19:21

Radmannsdorf napisal/-a:
5. Jan 2021 ob 18:55
Sem mislil da sanjam. T-2 TV app mi dela na tujem omrežju v EU, brez VPN-ja. Če bo šlo tako naprej, bom še komu priporočal T-2.
Mogoče je samo začasna napaka z njihove strani? :)
Sem klasičen T-2 naročnik s fiksno T-2 linijo v Sloveniji.
Delalo do danes. Zdaj je spet VPN v igri.
No, zdaj mojim sosedom spet priporočam konkurenčno tv, ki ni omejena na slo IP. :)
Slika

markolino
Model
Prispevkov: 270
Pridružen: 26. Okt 2007 ob 18:09
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a markolino » 20. Jan 2021 ob 19:42

Imaš tudi opcijo 19e na mesec T2 TV ki ni vezan na domač IP.

jazbar
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 3. Nov 2011 ob 03:47
T-2: Že imam
Paket: T4 (200/50)

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a jazbar » 21. Jan 2021 ob 13:56

Ali je možna inštalacija T-2 TV na Fire TV Stick 4K, če imaš Amazon račun v ZDA, katerega trgovina zaradi geografskih restrikcij ne podpira T-2 TV? Ne bi rad odpiral še en račun Amazon v VB ali Nemčiji, kjer bi bil potem omejen za druge aplikacije dostopne na ZDA računu. Na T-2 informacije ne vedo nič, že ko sem jim omenil Fire TV Stick je svetovalec zablokiral. Nekaj sem ujel da imajo na T-2 nek inštalacijski file na njihovem portalu, ki se ga potegne na TV Stick da potem to dela.
Zadnjič spremenil jazbar, dne 21. Jan 2021 ob 14:07, skupaj popravljeno 1 krat.

coldman
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 11. Sep 2008 ob 18:24
T-2: Že imam
Paket: T4 20/2
Kraj: Celje

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a coldman » 21. Jan 2021 ob 14:06


jazbar
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 3. Nov 2011 ob 03:47
T-2: Že imam
Paket: T4 (200/50)

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a jazbar » 21. Jan 2021 ob 14:20

Hvala za link. Kako sedaj to inštaliram? Z browserjem na Fire TV Stick 4K (Amazon Silk) najdem povezavo na T-2 portalu in kliknem na povezavo?

Ali potem update enako inštaliraš, kar čez prejšnjo verzijo? Ali jo moraš najprej staro verzijo deinštalirati (unistall)?

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a atepej » 21. Jan 2021 ob 15:02

Slika

sviizc
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 23. Avg 2016 ob 15:11
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a sviizc » 21. Jan 2021 ob 21:25

Zdravo,

pred parimi dnevi prisli zamenjat stari modem za novega Innbox f60 sfp ac. Pred tem mi je z njihovim starim modemom delal IP-TV preko RPIja brez problema, od menjave naprej pa ne vec, ker kakor sem zastopil naj bi bil prejsni modem kot switch, ta Innbox pa je router.

Kot sem gledal sedaj Innbox doloci WAN IP tudi mojemu routerju, prej pa ga je pac router.

Vezava je ista kot je bila prej sepravi Innbox - moj Asus router ->switchi in povezave do racunalnikov po hisi.

Skratka od menjave naprej mi ne deluje vec IP-TV kot sem napisal preko RPI-ja + od zunaj ne morem vec dostopati do kamere nad vhodom kljub temu da sem v Horizontu odprl porte za dostop do kamere.

Kako se zadeva uredi

jazbar
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 3. Nov 2011 ob 03:47
T-2: Že imam
Paket: T4 (200/50)

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a jazbar » 21. Jan 2021 ob 21:29

atepej napisal/-a:
21. Jan 2021 ob 15:02
Ti tole kaj pomaga https://www.amazon.com/T-2-TV/dp/B07QKTLL1J/
Sem že bil tam, zato vem da ne gre. Zraven je tekst "We're sorry. You are not eligible to purchase this app due to geographical restrictions."

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 21. Jan 2021 ob 21:46

Nekako si moraš apk spraviti na Fire TV. A bo to preko usb ključa (če imaš USB hub), ali preko kakega network browserja, ali pa kako drugače, je tvoja odločitev. Jaz ti predlagam, da pogooglaš, kako se preko "adb" naloži aplikacijo na Fire TV.

markolino
Model
Prispevkov: 270
Pridružen: 26. Okt 2007 ob 18:09
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a markolino » 22. Jan 2021 ob 00:16

Kaj komplicirate jaoo.
Downloader program si poberi na fire TV tega pobereš normalno..
nato greš na t2 stran poberi zadnji APK File od T2 TV in ga naloži semle gor

https://gofile.io/uploadFiles

tazadnji link ki ti ga kreira spletna stran pa vpišeš v tale program downloader ter z njim si pol naložiš aplikacije

Nerazumem... A je tako težko odpret račun na www.amazon.de.
Med tem časom ki si ga porabil na forum bi odprl 5 računov.
Čak a živiš v USA ?? Če ja pol razumem.
Ševedno si lahko kreiraš amazon.de torej nemški račun, ga registriraš v firetv stick, pobereš aplikacijo in se pol loginaš nazaj na ameriški račun.

jazbar
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 3. Nov 2011 ob 03:47
T-2: Že imam
Paket: T4 (200/50)

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a jazbar » 22. Jan 2021 ob 10:41

Najprej hvala za informacije vsem.

Sem imel račun na Amazon.de. TV Stick pa mi je kot "napravo" postavilo na Amazon.com in kreiralo račun med inštalacijo (pomoje ti kreira račun za TV Stick tam kot imaš nastavljen jezik - US English). Ampak Appse mi je pa vedno postavilo na Amazon.de, ker sem imel tam prijavljeno kreditno kartico. Če bi vedel bi odprl prej še račun na Amazon.com vključno s storitvijo "1-Click (payment)" pred priključitvijo TV Sticka, tako da bi se vse Appse lahko izbiralo in postavljalo tam. Včeraj zvečer sem naročil brisanje računa na Amazon.de pred tem sem T-2 TV app forvardiral na Amazon.com, ampak so mi pobrisali vse tudi Amazon.com in sem moral ponovno odpirati račun na Amazon.com pred inštalacijo TV Sticka. Na srečo je T-2 TV app ostal na TV Sticku in sem ga samo zagnal v nastavitvah "Apps". Vprašanje če bodo delovali samodejni updejti?

Aja, pa kot "delivery address" oz. pod "regijo"moraš vpisati nek naslov iz ZDA v Amazon računu drugače verjetno nimaš dostopa do vsega kar ponujajo v ZDA, seveda če nima aplikacija blokirano geolokacijo izven ZDA. Npr. Disney+ ne bo delal, če nimaš inštaliran program, ki ti dodeli nek IP iz proxy serverjev v ZDA.

Ali ima kdo izkušnjo? Ali deluje app, če si ga inštaliral še pred inštalacijo aplikacije za maskiranje IP? Ali bo treba deinštalirati in ponovno inštalirati?

jazbar
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 3. Nov 2011 ob 03:47
T-2: Že imam
Paket: T4 (200/50)

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a jazbar » 22. Jan 2021 ob 12:48

markolino napisal/-a:
22. Jan 2021 ob 00:16
Kaj komplicirate jaoo.
Downloader program si poberi na fire TV tega pobereš normalno..
nato greš na t2 stran poberi zadnji APK File od T2 TV in ga naloži semle gor

https://gofile.io/uploadFiles

tazadnji link ki ti ga kreira spletna stran pa vpišeš v tale program downloader ter z njim si pol naložiš aplikacije
Zakaj pa ne vpišeš link iz portala T-2 za download APK file v Downloader app za TV Stick? Zakaj prenašati APK file na "Go File"?

markolino
Model
Prispevkov: 270
Pridružen: 26. Okt 2007 ob 18:09
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a markolino » 22. Jan 2021 ob 14:45

Ahh ja sej tudi res.
Alpa direkt link iz portala od T2.
Brat ima fire tv stick. In nima teh problemov kot maš ti..
Nevem...

tojla
Znanec
Prispevkov: 78
Pridružen: 8. Maj 2008 ob 20:57
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung tv, Apple TV s tvOS

Odgovor Napisal/-a tojla » 24. Jan 2021 ob 22:07

sviizc napisal/-a:
21. Jan 2021 ob 21:25
Zdravo,

pred parimi dnevi prisli zamenjat stari modem za novega Innbox f60 sfp ac. Pred tem mi je z njihovim starim modemom delal IP-TV preko RPIja brez problema, od menjave naprej pa ne vec, ker kakor sem zastopil naj bi bil prejsni modem kot switch, ta Innbox pa je router.

Kot sem gledal sedaj Innbox doloci WAN IP tudi mojemu routerju, prej pa ga je pac router.

Vezava je ista kot je bila prej sepravi Innbox - moj Asus router ->switchi in povezave do racunalnikov po hisi.

Skratka od menjave naprej mi ne deluje vec IP-TV kot sem napisal preko RPI-ja + od zunaj ne morem vec dostopati do kamere nad vhodom kljub temu da sem v Horizontu odprl porte za dostop do kamere.

Kako se zadeva uredi
Pokliči in naj ti naštimajo Innbox kot switch. Tako imam jaz in nimam problema.

sviizc
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 23. Avg 2016 ob 15:11
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a sviizc » 26. Jan 2021 ob 09:37

Sem ustimal hvala.

Se nekaj, cez cas imam namen nabavit novi Google Chromecast z Google TV 4K in me zanima je na njega mogoce nalozit T2 aplikacijo kot jo je mogoce na smart TV-je? Deluje vredu ali je zadeva pocasna kot npr. na RPIju?

Odgovori