Aplikacija T2 TV za smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV, LG webOS, Amazon FIRE TV, Hisense VIDAA, Philips

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a d_g » 26. Jan 2021 ob 18:28

Aplikacija T2 TV je dosegljiva neposredno, ko iščeš aplikacije prek Chromecast Google TV, registracija je enostavna, preklopi so zelo hitri, ne vidim posebne razlike v sliki med to aplikacijo in vmesnikom Arris 5305 (tam je slika celo nekoliko bolj "zrnata"). Je pa res, da ima daljinec vmesnika Arris 5305 precej več funkcij kot daljinec od Chromecast Google TV-ja. Deluje pa na aplikacijo T2 TV, ki je naložena na Chromecast Google TV, celo moj stari daljinec od Sony TV. Zatikanja slike ni (tudi 4K kanali), Chromecast Google TV načeloma deluje samo prek WI-FI povezave.

markolino
Model
Prispevkov: 270
Pridružen: 26. Okt 2007 ob 18:09
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a markolino » 26. Jan 2021 ob 22:40

Prišli novi kanali Eurosport 4K ki neprestano šteka.. zakaj ???
Ter extasy Tudi v 4K

dcavni
Faca
Prispevkov: 116
Pridružen: 18. Apr 2011 ob 13:49
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a dcavni » 26. Jan 2021 ob 23:14

d_g napisal/-a:
26. Jan 2021 ob 18:28
Aplikacija T2 TV je dosegljiva neposredno, ko iščeš aplikacije prek Chromecast Google TV, registracija je enostavna, preklopi so zelo hitri, ne vidim posebne razlike v sliki med to aplikacijo in vmesnikom Arris 5305 (tam je slika celo nekoliko bolj "zrnata"). Je pa res, da ima daljinec vmesnika Arris 5305 precej več funkcij kot daljinec od Chromecast Google TV-ja. Deluje pa na aplikacijo T2 TV, ki je naložena na Chromecast Google TV, celo moj stari daljinec od Sony TV. Zatikanja slike ni (tudi 4K kanali), Chromecast Google TV načeloma deluje samo prek WI-FI povezave.
Z USB-C hubom dela tudi preko LANa. Tam do 130 Mbit mi gre, prodaja pa google tudi namenski LAN napajalnik, torej vklopiš v elektriko, notri priklopiš LAN kabel in iz tega USB-C kabel v Chromecast. Je pa samo do 100 Mbit.

axi
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 14. Jan 2009 ob 12:05
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 10/2 + 2×IPTV + 1×TEL
Kraj: Komenda

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a axi » 1. Feb 2021 ob 20:41

Zdravo,

ali kdo ve zakaj mi vsakič spreminja nastavitve jezika v ANG, čeprav nastavim na slovenski jezik?

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3112
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 1. Feb 2021 ob 21:25

Kater jezik? Vmesnika ali zvoka? Na kateri napravi?

axi
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 14. Jan 2009 ob 12:05
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 10/2 + 2×IPTV + 1×TEL
Kraj: Komenda

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a axi » 6. Feb 2021 ob 12:53

App na samsung smart tv. Jezik vmesnika oz. aplikacije.

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 8. Feb 2021 ob 16:07

Mi lahko kdo razloži v čem je fora, da je T-2 TV aplikacija zaklenjena na neke specifične naprave in ne moreš uporabit na kateremkoli Android TV Box-u? Ne morem imet fizično še enega Arrisa, bi pa lahko na tisti TV vštekal Android box in T-2 TV aplikacijo. Ki pa T-2 TV aplikacije na GooglePlay sploh ne vidi. Iščem APK od T-2 TV in je tud ne morem nikjer dobit. Kera budalaština. Sej ne moreš ukrast TV signala, moraš v Horizontu povezat, kar pomeni, da boš doplačeval storitev. Ampak ne, enostavno sploh ne moreš niti probat, ker se glupe aplikacije sploh ne da prenest. Kje je tle fora?! Niti slučajno pa ne mislim plačat 70€ za drug TV box, ko že imam enega, ki deluje super in celo fura novejši Android od vseh, ki se prodajajo pri nas.

Uporabniški avatar
THJ
Navdušenec
Prispevkov: 715
Pridružen: 26. Jun 2014 ob 09:56
T-2: Že imam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a THJ » 8. Feb 2021 ob 16:14

Apk je javno dostopen. Namestiš lahko na vsak Android box. Vprašljivo je samo predvajanje DRM kanalov.

https://www.t-2.net/programska-oprema-a ... 2go-t-2-tv
Slika

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3112
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 8. Feb 2021 ob 16:27

RejZoR napisal/-a:
8. Feb 2021 ob 16:07
Mi lahko kdo razloži v čem je fora, da je T-2 TV aplikacija zaklenjena na neke specifične naprave in ne moreš uporabit na kateremkoli Android TV Box-u? Ne morem imet fizično še enega Arrisa, bi pa lahko na tisti TV vštekal Android box in T-2 TV aplikacijo. Ki pa T-2 TV aplikacije na GooglePlay sploh ne vidi. Iščem APK od T-2 TV in je tud ne morem nikjer dobit. Kera budalaština. Sej ne moreš ukrast TV signala, moraš v Horizontu povezat, kar pomeni, da boš doplačeval storitev. Ampak ne, enostavno sploh ne moreš niti probat, ker se glupe aplikacije sploh ne da prenest. Kje je tle fora?! Niti slučajno pa ne mislim plačat 70€ za drug TV box, ko že imam enega, ki deluje super in celo fura novejši Android od vseh, ki se prodajajo pri nas.
Predvsem zato, ker bi potem bila aplikacija vidna tudi v Google Play na telefonih... če si kupiš box, ki je v osnovi telefon s HDMI izhodom, boš lahko tudi poiskal APK (do katerega ti je dal @THJ link) in si ga sideloadal.

PS: Ni zaklenjena na specifične naprave. Omejena je na Google Play za TV naprave.

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 8. Feb 2021 ob 16:30

Bog ne daj, da bi se dalo link v Horizont kjer se omenja funkcija. Tipičen T2. Je funkcija ali opcija ampak zatlačijo resource do zadeve v tri krasne. Sem vmes po čisti neumnosti našel APK. Zdej sem povezal v Horizontu ampak mi po prikazu splasha samo pokaže črn zaslon in da je prišlo do napake. Ko bi vsaj napisalo kakšna... Moram probat nekaj, če je slučajno blokirano, ker sem imel blokirano cel kup Google govna. Upam, da je to...

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3112
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 8. Feb 2021 ob 16:33

Praktično edina napaka, ki se lahko zgodi pri zagonu aplikacije je ta, da nima povezave s T-2 strežniki.

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 8. Feb 2021 ob 16:38

mikrohard napisal/-a:
8. Feb 2021 ob 16:33
Praktično edina napaka, ki se lahko zgodi pri zagonu aplikacije je ta, da nima povezave s T-2 strežniki.
A slučajno zahteva T-2 DNS ? Ker imam gor konfiguriran NextDNS, da mi blokira vse tracking govno Googla in ostalih aplikacij. Sem preveril in ne blokira ničesar od T-2, ampak ni a T-2 DNS ampak NextDNS, ki se ne nahaja v Sloveniji. Če ima to sploh kaj veze...

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 8. Feb 2021 ob 16:52

Jup, kot kaže T-2 TV aplikacija ne mara NextDNS-a čeprav ni bilo nič blokirano. Takoj ko sem izklopil je začelo delat normalno.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3112
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 8. Feb 2021 ob 17:02

Pojma nimam... probaj resolvat tv-front.t-2.com preko svojih dns-jev.

markolino
Model
Prispevkov: 270
Pridružen: 26. Okt 2007 ob 18:09
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a markolino » 9. Feb 2021 ob 20:31

RejZoR napisal/-a:
8. Feb 2021 ob 16:52
Jup, kot kaže T-2 TV aplikacija ne mara NextDNS-a čeprav ni bilo nič blokirano. Takoj ko sem izklopil je začelo delat normalno.
Umiri konje.
Prodaj ta jajc od kitajskega boxsa in si kupi za 50E certificiran android TV box.
Drugače pa ne se jezit tle smo da pomagamo.

Odgovori