Aplikacija T2 TV za smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV, LG webOS, Amazon FIRE TV, Hisense VIDAA, Philips

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Marinko27
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 19. Nov 2018 ob 14:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a Marinko27 » 19. Avg 2021 ob 15:35

Pozdravljeni, prosil bi za pomoč. Zadnje čase opažam, da se mi aplikacija T2 TV na android boxu vsake toliko naključno sama od sebe ugasne in ponovne zažene (kot da bi se resetirala). Potem gre nazaj na predvajanje programov, včasih pa ostane na izbiri profila. Ima kdo kakšen nasvet, kako to rešiti?

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a atepej » 19. Avg 2021 ob 16:41

Android box se kliče?

Sicer pa poglej če imaš v google play vse posodobljeno.
Slika

Marinko27
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 19. Nov 2018 ob 14:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a Marinko27 » 19. Avg 2021 ob 18:33

Že slabi dve leti uporabljam Android box Mecool KM9 PRO, in do pred kratkim je vse delalo brez problema. Nobena aplikacija se mi še ni sama od sebe ugašala (youtube, hbo, media player ...), samo T2 zadnje časa nekaj heca. V google play pa je po moje vse posodobljeno, imam verzijo 9.4.3, mislim, da je to zadnja.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 19. Avg 2021 ob 19:33

Kako zgleda ta "reset"? A ti vmes pokaže kakšno napako? V aplikaciji je tako narejeno, da če za dalj časa izgubi internetno povezavo (mislim, da 15 sekund), da bo pokazalo napako in potem, ko se internet vrne, se naloži iz nule (nazaj na izbiro profilov, oz. home screen).

Marinko27
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 19. Nov 2018 ob 14:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a Marinko27 » 19. Avg 2021 ob 19:54

Aplikacija se čisto naključno ob gledanju programov ugasne in ponovno zažene vsake toliko časa, se je zgodilo, da tudi 2-3 zaporedoma v parih minutah. Npr. gledam tv cca. pol ure, nakar se aplikacija resetira, dela par sekund, nakar se spet resetira, vrže na izbor profila, spet dela nekaj časa, potem se spet ugasne in zažene. Potem je nekaj časa v redu, tudi par dni, potem pa se spet začne naključno ugašati. Nič ne napiše, da bi zmanjkalo povezave ali da ni signala, nobene napake ne javi, enostavno se pokaže tista slikca ob zagonu in se spet zažene od začetka.

Marinko27
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 19. Nov 2018 ob 14:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a Marinko27 » 19. Avg 2021 ob 21:16

Pravkar okoli devetih zvečer ob gledanju SLO 2 se mi je aplikacija kakih petkrat zaporedoma resetirala sama od sebe. Kar naprej je kazalo tisti začetni zaslon z reklamami (samsung telefon, trgovina jager, t2 reklama časovni preskok ... te tri reklame so se menjale, ob vsakem resetu je bila druga) in se ni premaknilo naprej. Čez par minut pa je spet začelo normalno delati. Je imel še kdo podobne težave?

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a atepej » 19. Avg 2021 ob 21:17

Poglej, če imaš ta app posodobljen https://play.google.com/store/apps/deta ... l=sl&gl=US
Slika

neverhood2
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 11. Okt 2019 ob 21:35
T-2: Že imam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a neverhood2 » 19. Avg 2021 ob 22:10

Navaroff napisal/-a:
8. Jun 2021 ob 23:14
mikrohard napisal/-a:
8. Jun 2021 ob 18:07
Nič se ne blokira... če imaš domač IP ti mora delat. Je pa imel T-2 težave, da se je nekaterim uporabnikom zamenjal IP in niso posodobili svoje baze. Pokliči in javi napako pa se bo uredilo.
Hvala. Ponovno dela.
Tudi pri meni je aplikacija prenehala delovati, imam VPN do domačega priključka (domač IP) in sem klical na T2 ter opozoril na posodobitev baze IPjev, kar so zrihtali vendar app še vedno ne dela (pokaže error: delovanje aplikacije samo na domačem priključku) :nevem:

Reinštalacija aplikacije in novo registriranje na horizontu stestirano in brez učinka, tako da me zanima ali so na T2 res kaj blokirali okoli VPN povezave na domači priključek?

Marinko27
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 19. Nov 2018 ob 14:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a Marinko27 » 20. Avg 2021 ob 15:20

atepej napisal/-a:
19. Avg 2021 ob 21:17
Poglej, če imaš ta app posodobljen https://play.google.com/store/apps/deta ... l=sl&gl=US
Sem preveril, imam verzijo 92.0.4515.159. Sem pa prebral, da naj bi prejšnje verzije povzročale sesuvanje nekaterih drugih aplikacij, ne vem pa, če je to že popravljeno. Mogoče se zaradi tega tudi resetira T2 aplikacija. Čemu pa je sploh namenjen android webview, ker imam zraven tudi možnost, da ga lahko onemogočim.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 20. Avg 2021 ob 15:35

T-2 app ne uporablja sistemskega webviewa.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 22. Avg 2021 ob 21:22

T-2 TV Hisense / aplikacija T-2 TV je zdaj na voljo tudi za Hisense pametne televizije

https://www.blog.uporabnastran.si/2021/ ... elevizije/
Slika


Lp, Kitl

Ledenko
Faca
Prispevkov: 179
Pridružen: 28. Nov 2011 ob 12:11
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV Hisense

Odgovor Napisal/-a Ledenko » 25. Avg 2021 ob 20:22

Nekaj me zanima glede teh Android TV aplikacij, ki jih ponujajo operaterji za gledanje TV.
So tu tudi kakšne podobne omejitve pri povezovanju v omrežje kot je pri namenskih TV boxih (Arris, Neo box) ipd.? Če sem konkreten - če imam TV z Android sistemom povezan v omrežje preko svojega routerja, ta pa se navezuje na operaterjev modem, bo delovalo ali ne? Ali mora biti TV direktno povezan na operaterjev modem?

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV Hisense

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 25. Avg 2021 ob 20:33

Bo delovalo... edini pogoj pri T-2 je, da aplikacija na internet dostopa preko tvojega domačega priključka (zunanji IP mora biti od tvojega T-2 priključka, ne kak VPN/mobilna/drug operaterja/drugega naročnika/itd).

JM123
Znanec
Prispevkov: 73
Pridružen: 1. Feb 2021 ob 10:08
T-2: Še nimam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV Hisense

Odgovor Napisal/-a JM123 » 26. Avg 2021 ob 07:47

Pa to T2 TV aplikacijo lahko tudi naložiš na več naprav (recimo na 2 android tv napravi) tako kot mobilno, gledaš pa potem samo na eni istočasno ?

Uporabniški avatar
THJ
Navdušenec
Prispevkov: 713
Pridružen: 26. Jun 2014 ob 09:56
T-2: Že imam

Re: Aplikacija T2 TV za Smart tv, box Android, Samsung Tizen, Apple TV s tvOS, LG webOS, Amazon FIRE TV Hisense

Odgovor Napisal/-a THJ » 26. Avg 2021 ob 07:53

Lahko namestiš na več Andreoid TV naprav. Samo da so nameščene na napravah znotraj tvojega domačega priključka. Gledaš lahko na vseh hkrati.

Cena naročnine na eni napravi je 1,49 € mesečno.
Slika

Odgovori