Nakup Android TV BOXa

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 21. Maj 2019 ob 20:59

Zal pri nas nimamo ljudi, da bi iz T-2 smart tv appa ali EON smart tv appa naredili kodi dodatke....vse se da...

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Maj 2019 ob 21:21

THJ napisal/-a:Saj že imaš T-2 TV Android TV aplikacijo, kjer deluje čisto vse. Zakaj bi to moral štartat iz Kodi-ja? Pa v tej aplikaciji ni debate ali je gledanje legalno.
Če si pač zaposlen na T 2 in moraš paziti kaj pišeš in govoriš potem te čisto zastopim...
Če pa ne bi bil zaposlen na T 2 verjetno kaj takega ne bi napisal, razen, če ne bi vedel zakaj točno se gre....
Če citiram neko znano misel, da nobeno vprašanje ni neumno, neumen je lahko samo odgovor potem bom zdaj nekaj časa čisto tiho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Maj 2019 ob 21:32

Bayern1 napisal/-a:Zal pri nas nimamo ljudi, da bi iz T-2 smart tv appa ali EON smart tv appa naredili kodi dodatke....vse se da...
Žal se motiš, vsaj kar se EONa tiče...žal ga osebek noče deliti...
Sem pa na Kodi forumu odprl temo glede EON addona… veliko ogledov ampak nihče zainteresiran... problem je pa seveda še da tuji programerji niso zaintersirani saj niti legalno ne morejo do naročnine... mislim pa da je zadeva precej enostavna kar pa ne pomeni da jo sčaraš na en dva tri... meni amaterju je uspelo priti do linkov za bilokateri kanal oz. strim in ga recimo predvajat v DVB Viewerju ampak le za kratek čas oz. pri naslednjem zagonu adijoooo i piši mi :mrgreen:
Potem s5 jovo na novo morš poiskat link in ga prilepit... 1X sem pustil laufat ćez noć in je zjutri še vedno delalo.... en tip s slotecha pa si je naredil addon in mu dela tudi ogled za nazaj...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 22. Maj 2019 ob 06:52

nisem mislil da nimamo sposobnih ljudi da bi eon ali t-2 spravil v kodi dodatek....pac pa sem s tem mislil, da je premajhna populacija....ce pogledamo dodatke kot so DAZN, Netflix, Eurosport Player, SkygGo, NBA League pass, NHL TV, NFL pass ipd., tu je populacija ogromna in potem je tudi interes za izdelavo dodatka zelo velika....

espacious
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 18. Feb 2016 ob 15:12
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a espacious » 22. Maj 2019 ob 09:43

webmaher imaš temo s slotecha kjer je ta gospod oz addon ki naj bi mu deloval ogled za nazaj?
pa še link do teme EON ki si jo odpru, bi me zanimalo ...
Hvala.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a webmaher » 22. Maj 2019 ob 11:46

@Bayern1 ja saj tako nekako tudi jaz mislim....
@espacius tu je link do EON teme na Kodi forumu https://forum.kodi.tv/showthread.php?ti ... =EON+addon
Niti enega samega odgovora :cry:

Na slotechu pa ne vem, če je sploh tema točno o tem, vem pa da sva debatirala predvsem prek ZS ker mu ni bilo v interesu, da je to javno vidno...
Če je kdo na tem forumu vešč programiranja addonov za Kodi naj se javi, lepo prosim :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a atepej » 22. Maj 2019 ob 11:53

In kaj si mislil, da bo to odmevalo na forumu kot Madonin fail na Evroviziji :mrgreen:
Slika

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a webmaher » 22. Maj 2019 ob 12:10

kar provociraj, z Madonno imava že plan B :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
hiberleaf
Model
Prispevkov: 248
Pridružen: 24. Sep 2018 ob 22:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Ljubljana

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a hiberleaf » 26. Maj 2019 ob 09:30

@THJ Kodi je čisto legal zadeva...addoni pa so svoja zgodba ;-)
@Bayern1 @webmaher Načeloma bi T-2 lahko razvil tudi addon za kodi, vendar jih omejuje pomanjkanje podpore DRM (stream-i ne bi bili kodirani :hudicek: )

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 26. Maj 2019 ob 10:41

Kolikšen delež Kodi uporabnikov misliš, da le-tega uporablja v legalne namene? Jaz sicer ne vem... ampak če bi moral ugibati, bi rekel, da krepko pod 10%.

Uporabniški avatar
MiKi
Model
Prispevkov: 228
Pridružen: 18. Maj 2006 ob 20:21
T-2: Že imam
Paket: FTTH 100/10Mbit + TV + Tel
Kraj: Ljubljana

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a MiKi » 17. Jul 2019 ob 18:54

Živijo
Jaz imam T-2 TV, pa bi bilo fino, če bi lahko za vikend dobil dodaten sprejemnik, kateremu sice rnebi plačeval naročnino.
Kako dobiš kanale na Androidu? Se moraš logirat s svojim uporabnikom? Kako je s časovnim zamikom?
Imam pa LTE dostop preko hofer kartice, ki je sicer dovolj hiter. Vsaj 20Mbit.
Hvala
Lp.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a atepej » 17. Jul 2019 ob 20:40

Vse kar rabiš je VPN na svoj IP naslov in HoT 20 mbit/s je dost.
Slika

Matkat
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 18. Jul 2019 ob 23:14
T-2: Še nimam

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a Matkat » 18. Jul 2019 ob 23:22

Da ne doktoriram, najprej pozdrav vsem. Torej zanima e kateri Android box za TV kupiti. Situacija je taka, da sem pri TV omejen z velikostjo - omare in imam sedaj vrhunski TV z dvojimi tunerji UHD, dela preko Telesmeha z Conax odkodirno kartico oziroma dvema. TV žl nima Androida ampak Tizien Panasonic TV, žal ne gre aplikacije t2 na njega dati. Kolega ima T2 in mu ni problema dati 1 ali 2 gesla za tv dostop, ki mi že deluje na Apple GSM u, kjer dela vse tudi ogled za nazaj, kar najbolj pogrešam.

Torej kateri Android box kupiti, ne rabi biti kot usb ključ, najbolje da ima mrežni priklop, ker je Router tam zraven, brzina neta je velika in ni problem, gre se mi za ogled za nazaj pa morda kako malenkost, ki je na Telesmehu ni, cena ni tako pomembna, bi pa vseeno rad da je Android v slovenščini, pa če je še kaka dodana vrednost za 5 letnega sinka bo tudi super kaj nabaviti, kak Xiaomi mi tv box s ali kaj, rad bi kaj razširjenega, da je potem kaka podpora na forumu , pa da je 4k če gre...... na tv je lahko priklopljen ali z hdmi ali usb ali kar koli......

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a atepej » 1. Okt 2019 ob 20:14

Kaj pomeni mdz-22-ab ?
Slika

Veron
Navdušenec
Prispevkov: 642
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 13:40
T-2: Že imam

Re: Nakup Android TV BOXa

Odgovor Napisal/-a Veron » 2. Okt 2019 ob 07:43

oznaka mibox-a

Odgovori