NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

Odgovor Napisal/-a atepej » 3. Feb 2019 ob 00:15

Slika


NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

V ponudbi T-2 televizije sta na voljo dve novosti - nov filmski programski paket FILMbox, ki prinaša 9 programov v visoki ločljivosti, namenjenim filmom in ostalim privlačnim TV vsebinam ter TV program Mezzo Live, ki bo odslej na voljo tudi v visoki ločljivosti.

Programski paket Filmbox vključuje devet TV programov: Filmbox Plus HD, Filmbox Art House HD, Docubox HD, Fastnfunbox HD, 360Tunebox HD, Fightbox HD, Gametoon HD, Fashionbox HD, Erox HD in Eroxxx HD.

Programi FILM BOX se žanrsko dopolnjujejo in prinašajo zabavo za vse družinske člane z več kot 300 filmskimi novostmi letno. Poleg največjih uspešnic, si boste lahko ogledali tudi številne večne klasike in odmevne filme manj poznanih kinematografij. Novost v ponudbi bo TV program, namenjen videoigram, ki bo zagotovo prepričal najstnike. Filmski programi bodo pomemben del vsebin namenili tudi najmlajšim. Poleg tega program prinašajo privlačne dokumentarce, potopise in posnetke atraktivnih športov, ki jih manjkrat zasledimo na malih ekranih. Ne bodo umanjkale niti uspešne TV serije in humoristične nadaljevanje.

Programi bodo na voljo kot dodatni TV paket že za 3,99 EUR na mesec.

Glasbeni sladokusci pa bodo odslej dobro gledan program, namenjen klasični glasbi, Mezzo Live gledali v HD (visoki) ločljivosti. S tem nam bodo največje zvezde klasične glasbe še bližje.
Slika

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

Odgovor Napisal/-a RAST » 3. Feb 2019 ob 07:46

Bistveno vprašanje za mojo odločitev: z ali brez podnapisov ?? Zakaj tudi tega ne objavite ??

Stefi
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 15. Avg 2006 ob 21:10
T-2: Že imam
Paket: OD FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

Odgovor Napisal/-a Stefi » 3. Feb 2019 ob 08:46

In kje je Mezzo Live HD?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 3. Feb 2019 ob 10:19

Kdo pa bi plačal to, če nebi bilo podnapisov: skoraj noben.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 3. Feb 2019 ob 10:38

RAST napisal/-a:Bistveno vprašanje za mojo odločitev: z ali brez podnapisov ?? Zakaj tudi tega ne objavite ??
Zaenkrat brez... se pa baje dela na tem, da bodo tudi podnapisi. Sicer je pa do marca brezplačno... tako da lahko sam preveriš.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 3. Feb 2019 ob 10:45

Netflix bi morali integrirati v GUI, pa magari da bi bil euro ali dva dražji, pa bi se prodajal. (ja, ja vem, spet Netflix nebi pustil to)

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

Odgovor Napisal/-a g33k » 3. Feb 2019 ob 10:56

Tale FilmBOX paket mislim da je kar vreden tiste 4 eure na mesec, v primerjavi s kakšnim yugo paketom ki je recimo enkrat več.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

Odgovor Napisal/-a d_g » 7. Feb 2019 ob 19:08

Je kar nekaj filmov na teh Boxih v tujih jezikih (francoski, norveški itd....). Podnapisov pa ni, tud angleških ne, hrvaške ali srbske ne smejo vklopit, slovenskih ni... Bomo poligloti :shock:

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: NOVO: filmski paket FILMBox in Mezzo Live HD

Odgovor Napisal/-a g33k » 7. Feb 2019 ob 19:53

Lahko bi res dodali vsaj srbske in hrvaške podnapise, slovenskih ne bo še nekaj časa.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Odgovori