T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
DSmidgy
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 19. Okt 2008 ob 08:31
T-2: Že imam
Paket: FTTH

T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a DSmidgy » 5. Maj 2019 ob 16:06

Pozdravljeni,

Ker mi na T-2 tehnični podpori niso znali odgovoriti, bom vprašanje napisal tu. Mogoče mi kdo od T-2-jevcev lahko pomaga.

Zadeva je sledeča: Na amazon.de sem kupil Fire TV Stick (starejša verzija, ki nima gumbov za glasnost). V Amazonovi spletni trgovini vidim aplikacijo "T-2 TV". Vendar mi piše, da moja naprava ni podprta. Piše: "Compatibility with your devices (X) ... Fire TV Stick". Ta (x) predstavlja križec v rdečem krogcu. Aplikacijo sem "kupil", vendar je ni mogoče namestiti na napravo.

Ali mogoče kdo ve, zakaj je moj Fire TV Stick označen kot nepodprt (serijska št. se začne z G070)? Ali bo sploh kdaj dodan kot podprt? Iz katere spletene trgovine moram kupiti napravo, da bo delovala (verjetno ne preko amazon.de)?

Hvala za odgovore, D.

Uporabniški avatar
THJ
Navdušenec
Prispevkov: 713
Pridružen: 26. Jun 2014 ob 09:56
T-2: Že imam

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a THJ » 6. Maj 2019 ob 07:53

Kolikor vem je aplikacija omogočena za vse Fire TV naprave. So pa težave pri namestitvi, glede na regijo, ki jo imaš nastavljeno preko naslova. Nujno mora biti slovenski naslov. Čeprav tu mislim, da ni težava. Ali aplikacijo najdeš preko Apps menija na sami napravi? Najdeš jo pod Apps->Categories->Movies&TV:

Slika

Poskusi jo poiskat s ključno besedo "T2".
Slika

DSmidgy
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 19. Okt 2008 ob 08:31
T-2: Že imam
Paket: FTTH

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a DSmidgy » 10. Maj 2019 ob 16:47

Najprej sem se na napravo prijavil z računom, vezanim na drugo državo in ni aplikacije nisem imel na izbiro. Potem sem se odjavil in prijavil z računom, vezanim na Slovenijo. In sedaj mi piše, da naprava ni podprta. Mogoče se je kaj pobrkljalo zaradi tega.

Sem šel (dvakrat) čez vse aplikacije pod Apps->Categories->Movies&TV, ampak T-2 TV aplikacije ni bilo na seznamu.

Hvala za pomoč.
Lep pozdrav, D.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a atepej » 10. Maj 2019 ob 19:11

Preveri za posodobitve naprave.
Slika

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 10. Maj 2019 ob 19:17

Meni tudi ne pusti naložiti. Pravi, da je naprava nekompatibilna.

Jaz sumim, da je to zaradi regijskih omejitev... moj Fire TV (1. generacija) nikoli ni bil na voljo v Sloveniji.
Fire TV Availability in Marketplaces
Not all types of Fire TV devices are available in all marketplaces. For example, Fire TV Edition and Fire TV Cube are available only in the U.S. Because of this limited availability, these devices don't actually have a Language option for users to switch languages.

For many countries, Fire TV Stick Basic Edition is the only version of Fire TV available. (Besides the countries listed above, Fire TV Stick (Basic Edition) is also available in the countries listed here.)

During the app submission process, even if you indicate support (in the Device Support section of the APK Files tab) for a Fire TV device not available in a particular country or region, the Appstore's display logic is smart enough to exclude any devices not available with your app in that marketplace.

DSmidgy
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 19. Okt 2008 ob 08:31
T-2: Že imam
Paket: FTTH

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a DSmidgy » 11. Maj 2019 ob 22:28

Po mailu sem od T-2 dobil spisek podprtih naprav. Model AFTT (Fire TV Stick, Gen. 2), ki ga imam jaz, naj bi deloval.

Bo verjetno res, kar je napisal mikrohard. Problem je pa v tem, da ne veš kje kupit napravo, ki bo potem tudi delovala. Je nekako podobno loteriji. Ampak važno, da je store "smart enough" in blokira aplikacije, mi se pa zafrkavamo zakaj zadeva ne deluje. A ne bi bilo lažje dodati T-2 še v IT, DACH regije? Ker med aplikaciji recimo vidim USA kabelske operaterje, pa to nobenega ne moti.

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a rossi » 12. Maj 2019 ob 00:27

Jaz sem danes uspesno nalozil T2 App na fire stick 4k gen2 iz avstrijskega mediamarketa


Sent from my iPhone using Tapatalk

joegsm2000
Znanec
Prispevkov: 56
Pridružen: 11. Jan 2009 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Optimum - FTTH

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a joegsm2000 » 17. Maj 2019 ob 18:05

Jaz inštaliral t2 tv app na amazon fire stick 4k in dela super.
Nobody is perfect. Hi, I am Nobody!

Uporabniški avatar
kingo
Model
Prispevkov: 230
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: T4 200/20

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a kingo » 17. Feb 2020 ob 07:53

A mi lahko kdo potrdi, da bo na Amazon Fire 4K delala aplikacija T2 ali pa vsaj kodi. So vaši gornji prispevki kaj v zvezi z mojim vprašanjem? Hvala vnaprej!

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a Skorc » 17. Feb 2020 ob 08:43

A ni dovolj jasno napisano v zgornjih prispevkih? Preberi natančno še enkrat pa boš dobil odgovor na tvoje vprašanje.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Uporabniški avatar
kingo
Model
Prispevkov: 230
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: T4 200/20

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a kingo » 17. Feb 2020 ob 11:19

Skorc napisal/-a:
17. Feb 2020 ob 08:43
A ni dovolj jasno napisano v zgornjih prispevkih? Preberi natančno še enkrat pa boš dobil odgovor na tvoje vprašanje.
Saj ravno zaradi nekonsistentnosti gornjega prispevka me je sploh zmedlo. To torej 4k naj bi bil 3-th generacije. Ali morda obstaja več verzij (npr. EU....). Da se ne bi nasral, če bom nabavil.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 17. Feb 2020 ob 11:38

Stvar se je uredila... sedaj bi morala biti T-2 TV aplikacija na voljo na vseh evropskih verzijah Fire TV-ja. Kodi boš moral pa sideloadat.

Uporabniški avatar
kingo
Model
Prispevkov: 230
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: T4 200/20

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a kingo » 17. Feb 2020 ob 11:53

mikrohard napisal/-a:
17. Feb 2020 ob 11:38
Stvar se je uredila... sedaj bi morala biti T-2 TV aplikacija na voljo na vseh evropskih verzijah Fire TV-ja. Kodi boš moral pa sideloadat.
Pa je potem (Kodi) viden med osnovnimi programi, ali samo med "nastavitve - aplikacije". Ker imam doma Xiaomi Box S, pa je Kodija naložil brez težav, in je tudi viden med začetnimi bližnjicami. Medtem ko T2ToGo pa sem instaliral najprej ročno, potem alternativno (aptoide), pa ga nikakor ne morem dati na prvo stran (bližnica). Do njega npr. lahko pridem samo skozi "nastavitve - aplikacije-T2ToGo). Sama T2 aplikacija (T2 TV) pa ima prav tako normalno bližnjico!

lukslo
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 25. Jun 2009 ob 19:59
T-2: Že imam
Paket: T4 Tera - Optika
Kraj: Vrtojba

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a lukslo » 17. Feb 2020 ob 13:46

Ko enkrat instaliras kodi na firetv stick je le ta po prvem zagonu videm na prvi strani (home screen)

Uporabniški avatar
kingo
Model
Prispevkov: 230
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: T4 200/20

Re: T-2 TV na Amazon Fire TV Stick

Odgovor Napisal/-a kingo » 17. Feb 2020 ob 14:41

lukslo napisal/-a:
17. Feb 2020 ob 13:46
Ko enkrat instaliras kodi na firetv stick je le ta po prvem zagonu videm na prvi strani (home screen)
Hvala lepa za pojasnilo. Verjamem, da bo še komu koristila ta informacija. Lep pozdrav! :D :)

Odgovori