TiviMate aplikacija za Android

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
Lorem Ipsum
Faca
Prispevkov: 197
Pridružen: 1. Apr 2016 ob 14:16
T-2: Že imam

TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a Lorem Ipsum » 9. Mar 2020 ob 02:31

Če koga zanima.. Meni osebo najboljša aplikacija za IPTV na Shieldu, menda v redu deluje tudi na FireTV sticku, za Android TV je pa odvisno od znamke najbrž.. na Philipsovem TV sem morala za nekatere programe (SD) nastavit programsko pospeševanje, ampak si aplikacija zapomni nastavitve, tako da je to enkraten postopek.
Brez nekih dodatkov se samodejno takoj vklopi (lahko zadnji gledani program) ob vklopu naprave, tako da lahko deluje skoraj kot STB, seveda če se tako nastavi.

Manjka le integracija za Live Chanells za prikaz kanalov na začetnem zaslonu, ampak razvijalec stalno dodaja novosti, in to je tudi med drugim še na seznamu.

Dobi se okrnjena brezplačna verzija in Premium za 5 naprav - 5€ letno ali 20€ stalna (se mi zdi). Pa da ne zgleda kot da delam reklamo, če kdo želi (ZS), odstopim premium za 2 napravi, ker sem ga jaz dobila "brezplačno" (za prevod aplikacije v slovenščino :)).

Prikaz delovanja:
https://1drv.ms/v/s!AtRkVikw81h0p3NHP_FeJHc9FwwB

Reddit stran:
https://old.reddit.com/r/TiviMate/

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a webmaher » 9. Mar 2020 ob 12:07

Jaz imam OTT navigator na Sony Android TVju in dela ko šus...skozi tistih nekaj 1000 ameriških kanalov se sprehodim na en dva tri :mrgreen:

P.S. pogledal video bombaaaa, vsaka čast :car:
Če bi naredil, da lahko uporablja Sonyev DVBC tuner pa da pol jaz lahko dodam svoj EPG kupim takoj :pivo:
Mi lahko daš ta premium da mal potestiram :D
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a madpanter » 9. Mar 2020 ob 13:40

Lahko potrdim da zadeva dela kar uredu (hvala za licenco lorem). Par zadev me moti oziroma sem malo preveč na kodija navajen ampak se kar lepo razvija tale app...
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
atomc
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 2. Sep 2006 ob 19:40
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Lucija

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a atomc » 13. Mar 2020 ob 23:57

Kako bi se dalo usposobit catch up ?

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 14. Mar 2020 ob 16:03

jaz bi tudi testiral premium, ce je se na voljo?

Uporabniški avatar
kingo
Model
Prispevkov: 230
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: T4 200/20

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a kingo » 15. Mar 2020 ob 15:02

Meni je ta app res zelo všeč. Žal pa na enem od mojih dveh predvajalnikov (Beelink GT King), ki naj bi bil zelo zmogljiva mašina, ta program ves čas zatika sliko. Poskusil sem z vsemi možnimi nastavitvami, žal brez uspeha. Je pa sicer na LAN-u celo, tako da res ne bi smelo biti težav z linijo. Tako sem obupal in instaliral IPTV Smarters Pro. Nima tako "userfriendly" menuja, ampak vsaj dela bp.

Uporabniški avatar
Lorem Ipsum
Faca
Prispevkov: 197
Pridružen: 1. Apr 2016 ob 14:16
T-2: Že imam

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a Lorem Ipsum » 15. Mar 2020 ob 20:17

atomc napisal/-a:
13. Mar 2020 ob 23:57
Kako bi se dalo usposobit catch up ?
Catch up že deluje, kot vem. Za cca 1 minuto se lahko ustavi predvajanje v catch. Več pa če ti IPTV ponudnik to omogoča. Ni pa to snemanje.. samo tako bi namreč lahko gledal nekaj za nazaj - če prej posnameš.
Če lahko domnevam po današnjih novih frazah za prevod, bo snemanje oddaj na voljo v naslednji različici.
kingo napisal/-a:
15. Mar 2020 ob 15:02
Meni je ta app res zelo všeč. Žal pa na enem od mojih dveh predvajalnikov (Beelink GT King), ki naj bi bil zelo zmogljiva mašina, ta program ves čas zatika sliko. Poskusil sem z vsemi možnimi nastavitvami, žal brez uspeha. Je pa sicer na LAN-u celo, tako da res ne bi smelo biti težav z linijo. Tako sem obupal in instaliral IPTV Smarters Pro. Nima tako "userfriendly" menuja, ampak vsaj dela bp.
Poskusi z različnimi nastavitvami programskim/strojnim dekodiranjem zvoka/videa .. kar bo pač delovalo.
Bayern1 napisal/-a:
14. Mar 2020 ob 16:03
jaz bi tudi testiral premium, ce je se na voljo?
Poslan ZS.

Robert
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 17. Avg 2006 ob 09:45
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a Robert » 19. Dec 2021 ob 11:10

Imam Tivimate Premium (zadnja verzija) in Nvidia Shield TV pro pa me zanima kako prestavljati po številkah programov (Playlista) oziroma kako to nastaviti na Tivimatu ali Nvidii. Zanima me tudi ali je mogoče nastaviti ogled oddaj za nazaj.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a atepej » 19. Dec 2021 ob 11:48

Ogled za nazaj od T-2 odpade.
Slika

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a madpanter » 21. Dec 2021 ob 10:10

Kako se pa tivimate obnese na mediatek čipovju? Študiram o nabivi novega tv pa da vidm a bi šel v to smer ali ne. Vidim predvsem na miboxu da nekatere kanale ne predvaja medtem ko na vlc dela b.p.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Lorem Ipsum
Faca
Prispevkov: 197
Pridružen: 1. Apr 2016 ob 14:16
T-2: Že imam

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a Lorem Ipsum » 28. Jan 2022 ob 21:44

madpanter napisal/-a:
21. Dec 2021 ob 10:10
Kako se pa tivimate obnese na mediatek čipovju? Študiram o nabivi novega tv pa da vidm a bi šel v to smer ali ne. Vidim predvsem na miboxu da nekatere kanale ne predvaja medtem ko na vlc dela b.p.
Meni na Philips Android TVju deluje Tivimate brez težav, da sem Shielda kar izklopila (ta zadnje čase kar nekaj nagaja), predvaja pa vse programe. Na čipovje se pa ne spoznam. :)

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a madpanter » 29. Jan 2022 ob 16:23

Ok hvala lorem... sej druače v pametnih tv na bazi androida mislim da kaj drugega kot mediatek itak ni tko da bo kar dobra tvoja informacija, sem pa opazil da mi zadnje čase noče preko igmp predvajat zadeve preko wifi ampak samo preko udpxy... nevem a je bila kaka posodobitev vmes ali kaj....
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Robert
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 17. Avg 2006 ob 09:45
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a Robert » 8. Okt 2022 ob 16:11

Potreboval bi pomoč in sicer imam Nvidio Shield TV pro pa bi rad preko USB ključka posodobil playlisto v aplikaciji Tivimate pa sem pozabil kako to gre, ker je od tega minilo že kar nekaj časa ali kdo ve za postopek ?

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a madpanter » 10. Okt 2022 ob 13:21

Zdej bolj na pamet pišem ker nisem doma, ampak greš v nastavitve pa tam pod playlist ali staro izbrišeš pa dodaš novo ali pa v stari pokažeš pot v novo. Vem da tam potem ko izbereš dodaj npr novo se ti odpre novo okno kjer potem pokažeš pot. Jaz imam raje pot naštimano na svoj freeweb od t-2 pa potem preko ftp-ja posodabljam, da se ne ukvarjam z USB ključki.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

joegsm2000
Znanec
Prispevkov: 56
Pridružen: 11. Jan 2009 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Optimum - FTTH

Re: TiviMate aplikacija za Android

Odgovor Napisal/-a joegsm2000 » 13. Okt 2022 ob 21:17

A se s tem tivimate da gledat kodi balkan varianto..
Nobody is perfect. Hi, I am Nobody!

Odgovori