Ven lahko kličem not pa ne

Vse o T-2 IP telefoniji
miso
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 11. Nov 2006 ob 21:02
T-2: Že imam
Paket: 1/1
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a miso » 11. Nov 2006 ob 21:06

Jaz imam telefon prek T-2 že kakšnih 15 dni. (Panasonic analogen)
Še čakam na prenos številke.
Na začetku se je dalo klicat noter (na začasno številko), ven ne (so rekli da ni vklopljen billing - da bo v roku enega dneva - tako že 15 dni!), ven pa ne.
Sedaj se že nekaj časa ne da klicat ne ven ne noter.
Sem klical na 02 že kakšnih 10x pa je vedno ista zgodba. Javili tehnikom...
Ko so me poskusili poklicati z 00 številke, je telefon zvonil normalno...

Upam da se kmalu uredi zadeva.

tklemenc
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 22. Okt 2006 ob 21:28
T-2: Že imam
Paket: 100/10

Odgovor Napisal/-a tklemenc » 11. Nov 2006 ob 22:28

Tudi meni so rekli danes zjutraj, ko je bilo v redu (približno eno uro), da so klici noter možni, ven pa bodo od ponedeljka, ko bodo zrihtali billing, potem pa je šlo vse k vragu. Klical sem jih danes že vsaj 5 krat, jutri jih bom tudi. treba jim je težiti.
Tudi mene pa je lahko poklical tip iz podpore.

Hotel sem obdržati star ISDN telefon, pa so mi rekli, da bom dobil Panasonica, včeraj, ko je prišel montirat pa pravi: "Panasonicov zmanjkalo!"

Ta odnos do strank se mi zdi malo čuden, milo rečeno ...

lp
tklemenc

miso
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 11. Nov 2006 ob 21:02
T-2: Že imam
Paket: 1/1
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a miso » 13. Nov 2006 ob 10:22

Izgleda da nas je kar nekaj ki imamo podobne težave.

Za nameček pa še tole:

danes je bil pri meni izpeljan prenos številke, tako da sem čisto ob telefon, ker T-2 telefon ne dela ne za ven, ne za noter.

Sem spet klical, pa se jim zdi "čudno" da ne dela. ???

Bom čez kakšno uro spet klical.
Na koncu pa jim bom izstavil račun, ker moram klicati z Mobitela. :twisted:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 13. Nov 2006 ob 10:45

Je že res, da je številka prenešena k T-2ju, vendar dejanskega "priklopa" ti še niso izvedli. Pri meni je bilo enako. Številko so mi vključili šele naslednji dan, pa še to mi ne bi, če ne bi težil vsako uro. Potem mi pa številko končno vklopijo pa ugotovim, da ne morem klicat ven. Spet kličem na help desk, pa pravijo, da ni še vklopljen biling. Grrr...

Pa sem si spet mislil svoje... kar se tega tiče so nemogoči... Prenešene številke bi morali obravnavati prioritetno. Kar se pa tiče bilinga, pa bi moral biti vklopljen takoj, ne pa šele po enem dnevu (če si težil seveda).

Torej, telefon je bil pri meni operativen šele tretji dan po prenosu številke. Tako da se pripravi na čakanje.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Odgovori