Oddaja telegrama

Vse o T-2 IP telefoniji
mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 20. Apr 2007 ob 11:57

dejte mal pomislit. Ko je bil PTT, ni bilo razlike med pošto in telegrafom in telekomom. Takrat ni bil problem zaračunat storitve na telefonski račun. Potem pa so se ločili in je nacionalni operater očitno na nenavadni način kar prevzel to storitev. NOBEN drug operater (Mobitel je del "nacionalnega operaterja) ne ponuja te storitve, ker seveda to ni v interesu ne pošte in ne nacionalnega operaterja. Gre za to, da se pošilja RAČUN za storitve pošte drugemu operaterju.
Znesek za telegram, ki ga boste oddali na brezplačni telefonski številki bo prištet telefonskemu računu Telekoma Slovenije, na pošti znesek za telegram plačate takoj.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 21. Apr 2007 ob 13:09

In kaj je to tako nenavadnega? Boš rekel da ko zaradi Monete dobivaš storitve drugih podjetij na Mobitel računu to svetovna zarota proti T-2?
Slika Optika od 30.5.2008

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 21. Apr 2007 ob 13:20

Moneta je čisto nekaj drugega - je način plačevanja (tako kot bi na spletni strani pošte pač vnesel številko kreditne kartice. Gre se za plačevanje preko telekomovega računa, ki pa ni način plačevanja ampak trenutno monopolna storitev. Verjamem, da če bo dovolj zanimanja bo začel tudi T-2 gledat, kako bi se to uredilo, če že ni...
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

bostjank
Faca
Prispevkov: 191
Pridružen: 20. Nov 2006 ob 21:22
T-2: Še nimam
Paket: Uporabljal vse storitve T-2 70 dni in vse storitve tudi prenehal uporabljati !

Odgovor Napisal/-a bostjank » 21. Apr 2007 ob 16:03

Nihče ne brani T-2, da se v dobrobit svojim naročnikom začenja ukvarjati z distribucijo dostave pošiljk ali da postane ponudnik alternativnih plačilnih sistemov. Zato se jaz na tvojem mestu Mitja ne bi izgovoril na okoliščine in obstoječe stanje.

markym
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Mar 2007 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: vdsl ki dela kot žmigovc
Kraj: log

Odgovor Napisal/-a markym » 3. Maj 2007 ob 11:25

pack napisal/-a:Kaj, a ti boš sožalje poslal po smsu ali mailu? :roll:
Ne stekam zakaj folku telegram tolk pomeni pri sožaljih? Kaj ni veliko bolj osebno, da cloveka poklices in mu izrečes sozalje kot pa da posiljas en pildek, ki bo romal v koš? No saj mogoce pa nekateri zbirajo tudi takšne telegrame.

came2die
Model
Prispevkov: 229
Pridružen: 1. Nov 2006 ob 17:55
T-2: Že imam
Paket: 20/1, telefon
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a came2die » 3. Maj 2007 ob 17:09

Nekateri zbirajo ZSje s forumov, kaj potem šele delajo s telegrami 8)
Slika--> čakal 333 dni

ango
Nadebudnež
Prispevkov: 408
Pridružen: 5. Dec 2008 ob 20:38
T-2: Še nimam
Kraj: Izola

Re: Oddaja telegrama

Odgovor Napisal/-a ango » 5. Sep 2009 ob 16:07

Tudi letos smo za jesenski čas pripravili nekatere novosti in spremembe v cenikih storitev T-2 na podlagi izraženih želja in postavljanju novih mejnikov. S 1.10.2009 bodo tako stopile v veljavo nove cene nekaterih hitrostnih paketov na optiki za zasebne uporabnike, razširjena bo pa tudi ponudba hitrostnih paketov Brezčasna optika. Zaradi poenostavitve obračunavanja bo s 1.10.2009 v veljavi spremenjen cenik najema dodatnih telefonskih naprav, naročniki storitev T-2 pa boste lahko v kratkem uporabljali tudi storitev Telegrama Pošte Slovenije. (Dopolnjeno 4.9.2009).
http://t-2.net/?AUID=86776501012C90F030AC4

po 2 letih 8) :D , počasi naprej :arrow:
_____________________________
Kot v US, zgleda da bomo meli hitrejši mobilni internet kot pa žične povezave

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Oddaja telegrama

Odgovor Napisal/-a matjazc » 7. Sep 2009 ob 12:47

Končno storitev Telegrama Pošte Slovenije. Do sedaj sem moral vedno trditi, da sem na TS, čeprov sem bil na T-2 (prenešena številka iz TS) in niso vedeli, da sem v bistvu na T-2, potem sem pa vedno na dom dobil položnico. :)
Super sedaj tega več ne bo potrebno. :plosk:

Odgovori