Prenos številke & totalen zabluz

Vse o T-2 IP telefoniji
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 22. Jan 2007 ob 22:18

Ja, saj to je pa žalostno, da se odgovorni skrivajo... namesto da bi poslušali odzive uporabnikov (tako dobre kot slabe).
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

stik
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 10:50
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a stik » 23. Jan 2007 ob 13:40

Ta njihova administracija je zaščitena ko kočevski medved.Do njih se sploh ne pride,ni nobenih njihovih telefonskih številk objavljenih nikjer, da bi jih kaj vprašal al pa reklamiral nimaš druge kot to študentarijo spraševat pa oni ja gospod pa ja gospod.Administracija pa lepo uživa v pisarnah in dela kakor jim je ljubo in si vsak po svoje razlaga te njihove pravilnike in delajo kakor jim je ljubo.Njihovi šefi pa niso nič boljš ker jih ne znajo pritisnit ker očitno niso še slišal za nagrajevanje po uspešnosti.

roscha
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 22. Avg 2006 ob 20:59
T-2: Že imam
Paket: 10/10 FTTH 3xTV 1xTEL
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a roscha » 23. Jan 2007 ob 17:21

Nič bat. V primeru da bom naredil rompompom TOČNO vem kam it.

Ampak bom malo počakal, da vidim kaj se dogaja. A je posredovanje Nimde kaj zaleglo ali ne.


No torej NN, kakšno je stanje? Helpdesk me NE obvešča.. Če do petka ne zvem kaj se dogaja bo cirkus.

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Odgovor Napisal/-a Tedy » 23. Jan 2007 ob 22:13

2-3 rosche pa vlada pade vam povem.
Slika

Andy
Model
Prispevkov: 324
Pridružen: 12. Maj 2006 ob 12:32
T-2: Še nimam
Paket: FTTH GPON NEO C
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a Andy » 26. Jan 2007 ob 21:51

Sam sem zahtevek za prenos številk in prehod na polno razvezani dostop ravno tako oddal v Kranju. Od mene niso zahtevali ne kopije osebne, ne potrdila o plačilu računa.

Mar to pomeni, da ne bo nič od tega ? :?

roscha
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 22. Avg 2006 ob 20:59
T-2: Že imam
Paket: 10/10 FTTH 3xTV 1xTEL
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a roscha » 26. Jan 2007 ob 22:05

Bo. Če si jim dal sklic z zadnjega računa.

V glavnem kopije računa (sploh pa potrdila da je plačan) se NE rabi.
Pač kura na HD je hotela z lažmi opravičit zakaj zahtevek ni šel naprej.
Take bi osebno brcnil v rit in se zahvalil za sodelovanje, kajti imeti odnos do naročnikov kot da so retardirani ni taprav.

No v glavnem moj primer se premika (ne vem ali po zaslugi NN ali preko drugih vez) v glavnem zdaj naj bi zahtevek za prenos št. šel naprej.

Bomo videli. Vas obveščam....


P.S: Ugotavljam, da je povsem res, da če na T-2 gre kaj narobe in nimaš vez si ga naje***. Tehnično podporo na xxxxxx0002 izvzamem. Imam zaenkrat dobre izkušnje.

pavx
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 1. Feb 2007 ob 13:56
T-2: Že imam
Paket: internet+telefonija

Odgovor Napisal/-a pavx » 1. Feb 2007 ob 14:00

Meni pa se je zgodilo sledece,
pri telekomu sem imel dve stevilke,t-2 pa mi je prenesel le eno,dobil pa sem dva tel.aparata,katerih ne potrebujem.
Ko sem jih poklical,so mi povedali da sem nacil porenos samo ene tel.stevilke,in da je druga odjavljena,kar pomeni da ne morem do nje.

Halo??

Bine
Guru
Prispevkov: 897
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 21:26
T-2: Že imam
Paket: 100/100

Odgovor Napisal/-a Bine » 1. Feb 2007 ob 14:11

Halo.
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 1. Feb 2007 ob 14:14

Ali si podpisal dve pogodbi za prenos številke? Če si, potem takoj na Brnčičevo in Slika... Če nisi, je to pač tvoja napaka Slika.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Pekl
Faca
Prispevkov: 145
Pridružen: 23. Jan 2007 ob 11:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Nova Gorica

Re: Prenos številke & totalen zabluz

Odgovor Napisal/-a Pekl » 1. Feb 2007 ob 14:37

Podobna zgodba kot pri meni... v torek, dva dni nazaj sem klical na Helpdesk, pa mi je bilo rečeno, da je pod opombo napisano, da ni še potrjeno, da je račun plačan, pa čeprav sem jim dal številko SKLICa, ki jo zahtevajo, poleg tega pa je bil račun plačan že davno. No, ampak na njihovi strani za obveščanje je pisalo, da je vloga popolna in da bodo v kratkem oddali povpraševanje na Telekom... tudi v mojem primeru gre za prenos številke iz T1 na T2.

No, v torek sem potem poslal kopijo računa, da je zadeva bila res plačana... v sredo so dobili zadevo na center v LJ.. za nalašč sem počakal še malo in danes (v četrtek) kličem, da če so dobili kopijo potrdila o plačanem računu... a tipček na Helpdesku ni vedel nič... da ni še skeniranega dokumenta v njihovi bazi... da bo pa napisal v sistem, da je zadeva bila poslana... potem ga pa še vprašam, da če zaradi tega, ker niso imeli potrdila o plačilu računa Telekomu, ki ga nikjer ne zahtevajo pri vlogi, niso še poslali v poizvedbo... reče da ja... ma... če se sam ne bi pobrigal, bi še zdaj stala zadeva...

In da ne bo kdo rekel, da so zastoji samo na Telekomovi strani...
To ni res... tudi T2-jevci niso najbolj ažurni... sploh s stališča obveščanja strank ne....

No, upanje umre zadnje.. tako da se bodo vsi skupaj mogoče le izboljšali...

Pekl
roscha napisal/-a:Konec decembra oddam zahtrevek za prenos številke od preljubega Telekoma k T-2. Izpolnim zahtevek, priložim kopije osebne (zihr je zihr) priložim kopijo računa od Telekoma. Naj bo, če jim kaka številka ali sklic ne bo jasen bodo že preplonkali.

Oddam v Kranju na Bleiweisovi. Vse lepo in prav.. In seveda čakam kot teliček.

Ker mi čakanje dopiiii*** pa po zakonu bi Telekom tudi že moral prenest št. pokličem kaj se mečka.

In pazi TOLE! Tepci na T-2ju sploh niso sprožili postopka za prenos, ker račun (kopija) ni potrjen da je plačan!!!

KJE KURAC SE TO OD UPORABNIKA ZAHTEVA!? Na spletni strani piše da rabijo samo SKLIC ne pa cele kopije, potem pa mi prijavijo takšne kretenizme. Tudi če bi to že požrl, bi me lahko obvestili, imajo fix. tel, mobilni telefon in e-pošto. Ampak ne. To pa ne. Tako kot mi ne morejo PISMENO poslati kaj vse se zahteva za uspešen prenos številke. Na spletni strani se tega seveda NE zahteva!!

Mater sem jezen.
Bodo dobili potrdilo da imam plačane obveznosti do Telekoma, ampak tudi reklamacijo računa za Februar. Zmanjšan bo za znesek Telekomove naročnine & impulzov. Zaradi njihove nesposobnosti moram T-1 plačevat še (cca) en mesec.


ZDAJ PA VPRAŠANJE:
Zakojiklinac rabite potrdilo da imam poravnane obveznosti do Telekoma?
Spet en od blesavih izgovorov ker ste zajebali sami?! Telekom že zna izterjat €€ in nekako NE RABI VAS za to.

Uporabniški avatar
markoggg
Faca
Prispevkov: 170
Pridružen: 21. Jan 2007 ob 22:12
T-2: Že imam
Paket: 1/1, 1-IPtv, 1-telefon
Kraj: Ljubljana-Dravlje

Odgovor Napisal/-a markoggg » 1. Feb 2007 ob 19:12

Po teh strašilih me je kr strah!! :(
Men bi mogu telekom že dones 1 odklopt telefon!! :? !
Sm poslou račun za decembr na T2 pa so rekl da bo konc januarja prenesena številka in T2jček bo veselo peu!! :P !!!
To se še ni zgodil :cry: pa smo že februarja!!! A pol bo treba račun plačat še za februar?? :( ???

yoo
Znanec
Prispevkov: 90
Pridružen: 2. Sep 2006 ob 09:25
T-2: Že imam
Paket: 10/10
Kraj: Kranj,SLO

Odgovor Napisal/-a yoo » 1. Feb 2007 ob 19:17

men so rekl na t2 da grem kr sam preklicat telekom so rekl sami da je bl ziher :)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 1. Feb 2007 ob 19:21

YOO - ne nakladaj. Če odpoveš cifro pri telekomu, boš brez nje ostal. Cifro naj prenese izključno T-2 - tako bo vse v redu! 8)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 1. Feb 2007 ob 19:44

yoo napisal/-a:men so rekl na t2 da grem kr sam preklicat telekom so rekl sami da je bl ziher :)
yoo... ne seri.

Samo tega ne delat (karkoli odpovedovati na Telekomu), ker boš šele potem imel sranje... izgubljena telefonska številka in pa zavračanje preklopa na T-2 zaradi nerazpoložljivosti parice.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Xandy
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 9. Jan 2007 ob 22:09
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10+2xTV+TEL.
Kraj: Kranjsterdam-edino prava....

Odgovor Napisal/-a Xandy » 1. Feb 2007 ob 20:36

Jao a so sam v KR taki problemi al kaj.Jes tud že 3 mesce čakam da mi preklopijo staro številko od T-1 na T-2 pa že parkrat klical na help desk in zmeri pravjo ,da bodo zadevo poslal naprej ,hmm ja kam na T-3 :roll: .Sej če pokličem staro cifro itak pove ,da je prenešena na T-2 ampak to je tud vse.No ja hvala bogu da mam še začasno od T-2 aktivno tko ,da saj telefoniram lahko (čeprav malkrat).No upam ,da bo res enkrat urejeno še to.

Odgovori