internet dela, telefon pa sprejema klice klicat pa noce

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
lovro
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 16. Maj 2006 ob 16:51
T-2: Že imam
Paket: 10 2
Kraj: kamnik

internet dela, telefon pa sprejema klice klicat pa noce

Odgovor Napisal/-a lovro » 16. Maj 2006 ob 17:04

zivjo

mam en problem.
lih je prsu napelat in da je pokazu da dela je poklicu na telefon in je zvonil. prklopu je net in dela. zdej pa kle hocem poklicat ven in ko dvignem slusalko mi tul. pol ko vtipkam cifro in pritisnem ok pa dela: tu di di .... tu di di lol
uglavnem noce klicat nikamor.

hvala za odgovor..
lp

boriZ
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 9. Maj 2006 ob 16:12
T-2: Še nimam
Kraj: Zreče

Odgovor Napisal/-a boriZ » 16. Maj 2006 ob 17:08

enim mojim sorodnikom je to delal do naslednega dne po priklopu :wink: :wink:

lovro
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 16. Maj 2006 ob 16:51
T-2: Že imam
Paket: 10 2
Kraj: kamnik

Odgovor Napisal/-a lovro » 16. Maj 2006 ob 17:24

aha ..
sranje

se neki me zanima.
kako do brezicnih telefonov? ker tole je kr neki.. al se da to kej pr t2 kupit ceneje al mors to pac sam po stacunah kupvat?

zanima me tud kater wireles switch, al kakorkol se ze temu rece, nej kupm ce mam 10 2 povezavo. en kolega mi je reku da ma nek link sys wireless g with speed booster in da dela ok, dal je pa 25k. alj e to ok? ker ne bi rad da mi zdej povezava trpi zarad tega ker se mi ne da kablov polagat. a ze wireless tud kej na lag v igrah vplivajo? pa ce mi poveste se kere mrezne morm nabavt al je to useen...?

tnx

Uporabniški avatar
stajerc
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 21:07
T-2: Že imam
Paket: 10/1
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a stajerc » 16. Maj 2006 ob 21:37

Pokliči na 0590 00 000 in zahtevaj, da vključijo billing ...
Slika
Slika
Slika

Jani
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 10:31
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Jani » 17. Maj 2006 ob 00:14

lovro napisal/-a:aha ..
sranje

se neki me zanima.
kako do brezicnih telefonov? ker tole je kr neki.. al se da to kej pr t2 kupit ceneje al mors to pac sam po stacunah kupvat?

zanima me tud kater wireles switch, al kakorkol se ze temu rece, nej kupm ce mam 10 2 povezavo. en kolega mi je reku da ma nek link sys wireless g with speed booster in da dela ok, dal je pa 25k. alj e to ok? ker ne bi rad da mi zdej povezava trpi zarad tega ker se mi ne da kablov polagat. a ze wireless tud kej na lag v igrah vplivajo? pa ce mi poveste se kere mrezne morm nabavt al je to useen...?

tnx
Traja par dni, preden lahko ven kličeš.

Brezžični telefoni so v fazi testiranja, če se ne motim, in naj bi bili vsak čas na voljo za doplačilo.

Glede wireless povezav ti ne bi vedel pomagat - sem kar kable potegno... :)

Mrežna je mrežna.
Slika

Odgovori