Ne delajo dohodni klici

Vse o T-2 IP telefoniji
dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Ne delajo dohodni klici

Odgovor Napisal/-a dal » 25. Apr 2010 ob 10:19

Verjetno se je res ob prenosu nekaj zalomilo. Ali www.npch.si pokaže, da je tvoja številka pri T-2?

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: Ne delajo dohodni klici

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 25. Apr 2010 ob 11:59

Ja, pokaže mi T-2 d.o.o.

edit
Kako T2 preveri ob prihodu k T2 dohodne klice ali sploh delajo ali ne iz drugih omrežij?

edit2
Zrihtano!

PeKing
Znanec
Prispevkov: 58
Pridružen: 17. Feb 2009 ob 10:42
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika 500/100
Kraj: Kranj

Re: Ne delajo dohodni klici

Odgovor Napisal/-a PeKing » 17. Avg 2012 ob 13:21

Zdravo!

Kakšen mesec do mene ne pridejo klici iz In.life (Detel) omrežja. Jaz imam iz TS prenešeno fiksno število na T2, kolega pa ima prenešeno številko iz TS v In.life fiksno omrežje. Njegovi klici do mene ne pridejo :nevem: .

Prosim, če kdo od neuradnikov preveri. Zadnji neuspeli poziv iz In.life v T2 je bil danes ob 12:26. Hvala.

Drugače pa :rtmT2:

Lep pozdrav.
Slika

NoBody
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 351
Pridružen: 28. Nov 2006 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: T4 100/10
Kraj: Maribor

Re: Ne delajo dohodni klici

Odgovor Napisal/-a NoBody » 17. Avg 2012 ob 14:20

Daj mi na privat sporoči kontaktne podatke in navede s katere številke na katero ne gredo klici

lp
Slika

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: Ne delajo dohodni klici

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 22. Avg 2012 ob 22:27

PeKing napisal/-a:Zdravo!

Kakšen mesec do mene ne pridejo klici iz In.life (Detel) omrežja. Jaz imam iz TS prenešeno fiksno število na T2, kolega pa ima prenešeno številko iz TS v In.life fiksno omrežje. Njegovi klici do mene ne pridejo :nevem: .

Prosim, če kdo od neuradnikov preveri. Zadnji neuspeli poziv iz In.life v T2 je bil danes ob 12:26. Hvala.

Drugače pa :rtmT2:

Lep pozdrav.
Pripravi se na "ping-pong" , neuradniki so se v mojem primeru trudili ampak brez rešitev, ker naj bi v T2 omrežju delalo tip top. Na strani TS-ja pa tudi. Moj problem je rešil kolega, ki je poznal človeka, ki dela v TS in je bilo rešeno v pol ure. Seveda je bila napaka pri prehodu pri TS. Upam da se zadeva reši . Lp

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: Ne delajo dohodni klici

Odgovor Napisal/-a astras » 27. Avg 2012 ob 09:48

zadeva je zelo enostavna.. ce ti (kot nas uporabnik) ne bi mogel koga poklicati bi resevali mi, ce pa od nekje ne more nekdo tebe priklicati (drugo omrezje) morajo zadevo resevati oni... a ni logicno?
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

PeKing
Znanec
Prispevkov: 58
Pridružen: 17. Feb 2009 ob 10:42
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika 500/100
Kraj: Kranj

Re: Ne delajo dohodni klici

Odgovor Napisal/-a PeKing » 27. Avg 2012 ob 16:33

PeKing napisal/-a:Zdravo!

Kakšen mesec do mene ne pridejo klici iz In.life (Detel) omrežja. Jaz imam iz TS prenešeno fiksno število na T2, kolega pa ima prenešeno številko iz TS v In.life fiksno omrežje. Njegovi klici do mene ne pridejo :nevem: .

Prosim, če kdo od neuradnikov preveri. Zadnji neuspeli poziv iz In.life v T2 je bil danes ob 12:26. Hvala.

Drugače pa :rtmT2:

Lep pozdrav.
No T-2 so zadevo pregledali, vendar klic do T-2 ni prišel. Zato sem se obrnil na prijatelja :car: zaposlenega pri Detel, kateri je zadevo uredil. Nekako takole mi je napisal v opisu rešitve:

Leta 2009 aprila se je prenašala številka iz TS na T2, usmerjevalna koda 9806 - T2, ki bi morala biti dodana k tvoji številki ni bila vpisana,...problem sinhronizacije baz; T2 portability- teleray portabiliti(centralna baza vseh pren. št) - detel portability,... :hmm:

Skratka sedaj klici tudi iz Detel omrežja delujejo :plosk: .

Lep pozdrav :rtmT2:
Slika

Odgovori