T2 in SIP

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
Friko
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 20. Okt 2010 ob 23:17
T-2: Že imam

T2 in SIP

Odgovor Napisal/-a Friko » 20. Okt 2010 ob 23:28

Rabim pomoč! Imam T2-jevo optiko (uporabljam telefon), na katero imam priklopljent Patton-ISDN Voip Telephone Adapter. Vse skupaj imam povezano na Gigasetovo centralo 3070 iz nje pa preko USB-ja priklop na PC (internet pride v PC posebaj, direktno iz optike). Sedaj pa bi rad s kakšnim programom ustvaril virtualni SIP, saj ga potrebujem za določene CRM programe, t-2 pa SIP številke še ne ponuja. Poskušam z 3CX Phone Systemom a mi nikakor ne rata. Upam, da mi kdo lahko pomaga ali kako svetuje! Na tem področju sem sicer laik, a se počasi učim. Prosim za komentarje in nasvete!

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2084
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: T2 in SIP

Odgovor Napisal/-a NoName » 21. Okt 2010 ob 08:35

načeloma lahko za to uporabiš sip trunk (min. 4 govorni kanali, 16€ mesečno), iz obstoječih sistemov (ala ip telefon, pstn ali isdn vmesnik) pa teh podatkov nebi smel pridobiti in ti povezava v 3cxu/asterisku nebi smela delovati. t-2 bo strankam ponudil tudi sip dostop preko softphonea, sip podatkov (kakega uporabniškega imena in gesla) najverjetneje ne boš dobil...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
susanowo
Faca
Prispevkov: 129
Pridružen: 19. Sep 2007 ob 20:53
T-2: Že imam
Paket: T2 100/10 NET

Re: T2 in SIP

Odgovor Napisal/-a susanowo » 22. Okt 2010 ob 08:07

Imam Telekomov IP telefon priključek, kateri res dela super ! Od telekoma sem tudi dobil nastavitve za sip njihov NGN, katere imam zdaj na moji Nokiji (dela super na T-2 omrežju :) ) .
Kdaj lahko isto pričakujem za T-2 ip telefonijo ? Ker drugače bom raje odpovedal T-2 telefon.

Odgovori