Težave z Gigaset A120

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
catal
Faca
Prispevkov: 127
Pridružen: 11. Maj 2006 ob 14:52
T-2: Že imam

Težave z Gigaset A120

Odgovor Napisal/-a catal » 9. Nov 2014 ob 11:41

Pred nekaj časa so nam v službi zamenjali telefon s tistega črnega (ne spomnim se imena), ki smo ga imeli prej je bilo zvonenje in slušalka izredno tiha.
Najbrž zaradi več letne uporabe - prahu ipd.

No sedaj imamo Gigaset A120 in ta telefon je milo rečeno zanič. Funkcij nima nobenih, niti seznama klicev, kaj šele možnosti izklopa čakajočega klica ali kaj podobnega.
Sem klical že na podporo pred tedni in mi je model hotel prodat, da lahko naredim preusmeritev čeprav sem izrecno rekel, da hočem izklopit čakajoč klic.
Torej t-2 ve za težavo ampak poskušajo uporabnike sfurat, da naredijo preusmeritev drugam. :plosk:

Tudi zvok slušalke je za en drek. Kot, da bi se pogovarjal po telefonu leta 2000. Vsak dan naredimo vsaj po 100 klicev z vseh možnih omrežij po SLO in je povsod zadeva slaba.
Pa še nekaj za preusmeritev sem prej pritisnil 2 tipki plus številko sedaj moram pa pritisnit 5 tipk plus številko. :jao: Niti ne moram poklicati nekoga nazaj, ker NI SEZNAMA KLICEV!!!

Kot, da bi se nam BMW pokvaril in bi nam potem dali Yugota.

Zadevo sem poslal na info@ vsaj 2 tedna nazaj in so rekli, da so posredovali naprej potem pa ni bilo nobenega odziva od njih. :plosk: :plosk:

starfotr
Navdušenec
Prispevkov: 554
Pridružen: 7. Sep 2010 ob 14:28
T-2: Še nimam
Kraj: Vrhnika

Re: Težave z Gigaset A120

Odgovor Napisal/-a starfotr » 9. Nov 2014 ob 15:12

O tem jaz govorim že 100 let. Opremo moraš imeti svojo, vsa oprema na reverz ni vredna nič.

Torej, greš v trgovino in kupiš nov telefon, višjega razreda, kot je obstoječ. Saj cenejšega ne boš nikjer dobil, če ne bi ti že T-2 dal cenejšega :lol:

Mislim, imate 100 klicev na dan, nimate pa 50€ za nek telefon, ki dela? Žalostno.

Ali ti nisi opravil nobenega klica pred letom 2000? Včasih so bile linije še slabše, kot so sedaj, ne vem o čem govoriš.



Torej, kupi enega ne najcenejšega panasonica ali pa gigaset višjega razreda.
Če se ti zdijo moje trditve napačne ali meniš drugače, si vzemi čas in pod njimi napiši, kar se tebi zdi prav.

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Težave z Gigaset A120

Odgovor Napisal/-a Krypto » 9. Nov 2014 ob 20:10

Sploh pa, če se gre za podjetje imate svojega skrbnika. Obrnite se nanj in pozabite na info.

Uporabniški avatar
T-2 d.o.o.
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 183
Pridružen: 5. Sep 2013 ob 09:29
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kontakt:

Re: Težave z Gigaset A120

Odgovor Napisal/-a T-2 d.o.o. » 11. Nov 2014 ob 11:12

Pozdravljen Catal,

na telefonu Gigaset A120 je možno preveriti seznam klicev. Funkcijo čakajočega klica pa vam lahko vklopimo ali izklopimo na daljavo. Potrebujemo le vašo telefonsko številko.
Lepo bi te tudi prosila, da nam sporočiš iz katerega e-naslova si poslal obvestilo o slabem delovanju telefona? Rada bi preverila kje se zataknilo, da zadeva še ni urejena.

Hvala!
Lep pozdrav, Romana
T-2 d.o.o.

Slika

Odgovori