[sezona 2]Prison Break

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Uporabniški avatar
Zadovoljen
Model
Prispevkov: 325
Pridružen: 3. Jan 2007 ob 11:35
T-2: Že imam
Paket: 8Mbps / 1Mbps + IP tel + IP TV
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Zadovoljen » 15. Apr 2007 ob 02:33

came2die lost postaja v tretji sezoni še bol neumen... z izjemo zadnjega dela (one of us)

Slika

tukaj pa dejansko vse luknje delno zakrpajo in nam dajo okvirno idejo kaj se dogaja na otoku... ampak glede na to, da so dobili ravno zeleno luč še za 4 sezono ne verjamem, da bomo kaj več zvedeli..
flashbacki so iz sezone v sezono bolj bedni in nesmiselni. upam da se nebo s prison break podobno zgodilo :<
Slika

Scofield
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 21. Mar 2007 ob 10:37
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel. (čakam Športklub)

Odgovor Napisal/-a Scofield » 15. Apr 2007 ob 11:58

Lost mi je totalno beden. Ravno včeraj zvečer pogledal 16. del. In se mi ni zgodilo prvič, da sem proti koncu epizode zaspal. Gledam pa še kar, čeprav sem vmes tudi že nehal, pa me je potem vedno firbec matral, kaj se bo zgodilo naprej. Pač ... Med gledanjem epizode pa malo še brskam po telefonu, gledam tv itn. :D

Prison break je pa razred zase. Vsaka epizoda je zanimiva, zmeraj je prisoten tisti *woooooooow* *huuuudoooo* :shock: :D. Ne vem, če je bila ena epizoda pod nivojem ...
Baje bo tretja sezona res zanimiva, pojavilo se bo nekaj novih likov, pa postalo naj ti tudi malo bolj krvavo vse skupaj. Komaj čakam.
8)

Uporabniški avatar
Zadovoljen
Model
Prispevkov: 325
Pridružen: 3. Jan 2007 ob 11:35
T-2: Že imam
Paket: 8Mbps / 1Mbps + IP tel + IP TV
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Zadovoljen » 15. Apr 2007 ob 12:16

sam da ne bo scofield posiljen :? :D

drgače pa, Lost scenaristi: http://www.webtv.si/video/index/id/7132

:)
Slika

Odgovori