En vic na dan prežene vse težave stran

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Odgovor Napisal/-a RobertM » 30. Maj 2007 ob 16:52

Ženska prinese dojenčka k pediatru: "Gospod doktor, otrok ne pridobiva dovolj na teži, v zadnjem tednu je celo 100 gramov shujšal" "Kako se pa prehranjuje?" "Sesa." "Slecite se do pasu." Ženska se sleče, zdravnik pa ji prične stiskati in masirati joške in bradavičke, nazadnje poskuša celo sesati, nato pa pravi: "Ni čudno, saj vi sploh nimate mleka!" "Seveda ga nimam, to je otrok od moje sestre... pa mi vseeno ni žal, da sem prišla." :lol:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 30. Maj 2007 ob 19:41

:lol: :lol: :P
Optika 100/10

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a pack » 31. Maj 2007 ob 00:13

Janez gre dva dni pred poroko s prijatelji v javno hišo. Vsi tam veselo rajajo, Janez pa si ga pri izvajanju raznih manevrov zlomi. Ves zaskrbljen, kaj bo zdaj, odide drugi dan k zdravniku na pregled, ta pa mu reče: "Ali v gips ali pa odrezat."

Janez se seveda hitro odloči za prvo varianto. Pride prva poročna noč. Žena, čistokrvna devica, pravi:

"Vidis te ustnice, teh še nobeden ni poljubil, vidis te joške, teh nobeden še videl ni, ......"

Janez jo nekaj časa posluša, potem pa jo prekine in reče:

"Ti meni to govoriš! Poglej si mojega, še original zapakiran.."
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2084
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Odgovor Napisal/-a NoName » 31. Maj 2007 ob 00:44

no.. se en smesna 'zgodbica', pobrana z enega bloga

---
Kako poteka dan tipičnega čefurčka

Prvo kot prvo, vsi varuhi živaLi in tako daLje… Ko rečem »tipičnega čefurčka« misLim na zLati-aLi-srebrni-(fejk)Lanac-trenirka-supergice-Lacoste-torbica-briLjantina-oz.-katerikoLi
-drug-geL-za-Lase-čupca-na-ježka-aLi-kaj-podobnega-fejk-aLi-pravi-zLati-srebrni-prstani
-kak-drag-parfum nosečo osebo in ne zgoLj potomca staršev z juga, kar sem tudi sam. Potomec staršev z juga, ne tisto zgoraj opisano stvorenje.

8.40 – zbudi se in ugotovi, da zamuja na srednjo šoLo. ALi je gostinska, aLi pa trgovska, čeprav nekatere primerke, ki boLj aLi manj neuspešno poskušajo, najdemo tudi na ekonomskih (Roška in Bežigrad aLi ŠC PET). Na gimnazijah jih praviLoma ni.

8.48 – pregLedaL je vseh 5 trenirk in se odLočiL za eno. Pograbi svojo Lacoste torbico, seveda si prej še naredi frizuro s priLjubLjenim geLom, ki ga je začeL uporabLjati že v OŠ.

8.50 – obuje svoje Nike Shock-ice aLi kake Puma superge in gre iz stanovanja – če je iz Šiške aLi Rakove, gre na avtobusno postajo, če je iz Fužin in hodi na Gostinsko, gre proti šoLi. V nasprotnem primeru gre seveda tudi on na avtobusno.

9.15 – do sedaj bi moraL biti že v šoLi. Na trgovski in gostinski namesto opravičiLa za zamudo profesor faše pogumen »Jebem ti mater, prefuku te bom«, na ekonomskih Le kak »Kaj pa je, me boš zapisu aL kaj? No dej, če upaš.« Če ga profesor zapiše, sLedi pogumen »Jebem ti mater, prefuku te bom, pazi se«. Če ima tak osebek v razredu kakšnega pifLarja, ta ščije v hLače od strahu, ker ve kaj sLedi. Poskuša ostati čim boLj neopazen. DeLa se nevidnega in žaL mu je, da ne more uporabiti ogrinjaLa za nevidnost iz njemu Ljubega Harry Potterja.

9.16 – v gLavo pifLarja priLeti prvi papirček, če pa čapac sedi Le kakšno mizo za njem, začnejo padati kao duhovite pripombe, katerim se smejijo Le njegovi koLegi, humor pa je na ravni… vbistvu spLoh ne gre za humor, ker ni smešno.

9.20 – čapcu je doLgčas, na mizo začne s svinčnikom risati štiri C (znak za Srbijo in RepubLiko Srpsko) aLi pa mesec in zvezdo (Turčija, musLimani…). Morda piše imeni »Pinki« in »Švaba«, po idoLih iz fiLma Rane…

9.21 – napis mu še vedno ni všeč, zato se še vedno ukvarja z njim ter piše kakšnim čefurkam (tisti stereotip gLupe čefurke no…) ki so zatrapane vanj ker je kao nevaren, dokLer pač ne zazvoni in gredo vsi na maLico.

9.36 – če ni prvi v menzi, potem se prerine skozi vrsto mimo kakšnih bejb, ki ga z veseLjem spustijo mimo, aLi pa mimo Ljudi, ki pač nočejo imeti opravka z njem, ker je pač kao zajeban.

10.10 – potem, ko je s koLegi pojedeL in skadiL en joint (ceu car, jebiga), s tisto značiLno hojo – roke razširi kot da je nabit, ker pa so ponavadi boLj aLi manj to Ljudje normaLne rasti, zgLeda, kot da švercajo Lubenice aLi pa da ima v trenirki še vedno obešaLnik, pride v razred. Profesor mu nič ne reče, ker ve, da nima smisLa. Usede se za kakšno sošoLko in vkLjuči tiste svoje šarmerske sposobnosti, ki dLje od »E maLa, šta ima?« ne sežejo. Ko govori, z gLavo deLa v gibe, kot bi ti hoteL pokazati, naj greš za njim v desno aLi Levo.

Do preostanka pouka deLa enake stvari kot do sedaj. Če spLoh zdrži do zadnjih dveh ur v šoLi.

13.20 – predvidevam, da je zdržaL do konca pouka. S koLegi gre na pijačo, sicer so vsi zajebani in težki, ampak piLi bodo kavo, ker je poceni, aLi pa djus z vodo. Pogovarjajo se o standardnih stvareh v takih krogih… kako obogateti na Lahek način in kako poznajo nekoga, ki je obogateL s posLi z drogo, ukradeno robo in pri 19 Letih vozi X5 aLi pa še kak boLj zajeban avto. Seveda vsak od njih pozna koga takega. Na koncu iz tega nastane tekmovanje, podobno tistemu z varnostniki – kdo jih pozna več.

15.02 – mogoče pride domov, da se preobLeče v kako oprijeto majčko aLi kaj takega, nato pa spet ven, pred bLok, spet na kakšno pijačko aLi pa na fuzbaL… Če ga kdorkoLi od njegovih vzornikov (varnostniki aLi pa Ljudje, ki so iLegaLno obogateLi pri dokaj mLadih Letih) kaj prosi, bo to zanj narediL voLjno kot kužek, tudi če bi se moraL dobiti s koLegi aLi kaj takega. Take Ljudi gLedajo z očmi, poLnimi zanosa in ponosa, ker jih poznajo. Oni drugi se največkrat niti ne spomnijo njihovega imena.

16.13 – na poti domov iz čistega doLgčasa žvižgajo (če so v skupini, če je en sam, bo tiho in priden kot bubica) in bejbam »dobacujejo« svoje pametne komentarje… Če naLetijo na kakšno čefurko, kateri tako »Laskanje« ceLo godi in ji fiLa neumno gLavo z egom, potem se maLce zadržijo, pokLepetajo, verjetno pa se zvečer tako aLi tako vidijo na žurki v Tramontani, Katastrofi aLi Cerezi (v En Pub-a in druge LokaLe jih praviLoma ne spuščajo).

16.20 – če je prišeL s kLapo, bodo posedaLi pred bLokom in spet sanjariLi o iLegaLnih posLih in hitrem zasLužku z maLo deLa (rizik, da te ujamejo in zaprejo, pač večini niti na pamet ne pade).

17.07 – kako hitro mine čas, ko sanjariš… Počasi gredo en za drugim domov in se zmenijo, da se dobijo kasneje, da gredo kupit kaj za pit v štacuno, nato pa poskušat prit v kak LokaL – pogovarjajo se, v katerem LokaLu poznajo kakega varnostnika… Ugotovijo, da Lahko pridejo v Tramontano.

17.12 – usedeL se je za računaLnik in si začeL dopisovati s tistimi čefurkami na GZ, starimi od 15 nadaLje, ki imajo tiste jebene kičaste profiLe v miLijon barvah z miLijon sLikami in pišejo v tistih smešnih hierogLifih, katerih ne moreš prebrat in uporabLjajo neumne popačenke in se ne zavedajo, da imajo toLiko prijateLjev samo zato, ker bi jih vsi radi podrLi. Če ne drugega, znajo pa odLično manipuLirat. KLepet z vsemi 255 traja do pribLižno 19h.

19.23 – nekaj maLega poje, se spravi pod tuš, zrihta frizuro in pogLeda po svojih ponaredkih Prade, D&G-ja, Versaceja, Armanija in še drugih modnih magnatov, seveda je vse iz Bosne, ampak za siLo bo. Spet obuje svoje »šokice« (Nike Shock, zadnji krik mode pri tej »subkuLturi«) in se poL ure čekira v ogLedaLu. Lacoste torbica (aLi kakšna druga podobna zadeva, če ni biLo keša za Lacoste) ne sme manjkati.

19.50 – vsi so zbrani in na poti v Center… kjer si bodo kupiLi pivo, Litrice aLi kaj takega in se napiLi, da bi v kLubu potem zapraviLi čim manj…

21.10 – prva frkica. Pijani so, gLasni, sosednjim skupinicam težijo in prav iščejo težave. GLedajo, če jih kdo kakorkoLi postrani pogLeda, nakar začnejo sikat aLi pa težit bejbam iz teh sosednjih skupinic, tudi če imajo tipe. Ampak samo, če tip ni mrga in tipoti iz tiste druge skupinice niso v števiLčni premoči… Večinoma so jih same besede.

22.00 – boLj kot so pijani, boLj so agresivni in pogumni… Seveda ne uide petje Djurdjevdana, pri katerem fušajo kot zakLani prašiči. Če gredo kam z busom, šofer to sLiši že 20ič tisti dan in je ceL naveLičan. Iz obupa pogLeduje proti tisti pištoLi v predaLu in si misLi »jaz se bom ustreLiL, pa naj vas fura kdor hoče potem«.

23.17 – so na vratih Tramontane. Starostna omejitev je kao 21 Let, ampak ker varnostnik pozna nekatere izmed njih (na videz), oni pa so vsi ponosni, da se Lahko rokujejo z varnostnikom – kot bi se rokovaLi s predsednikom, jebote – spusti jih noter. Tako kot vse 15-18 Letne pičkice… Za njimi je v vrsti tip, star 20 Let. Varnostnik mu zateži za osebno.

23.20 – sprehodijo se okrog, da vidijo če koga poznajo in če obstaja možnost, da sLučajno najdejo kakšno frkico. Nato gredo do šanka, si naročijo pivo, ki ga bodo po LokaLu nosiLi nasLednjo uro… Denarja za še kakšnega nimajo.

23.57 – če frkice nekaj časa ni, jo je pa potrebno narest, ane. Nekdo, ki ga v gužvi poLijejo, bo kaj zasikaL nazaj, nakar bo padeL kak udarec in povabiLo ven. Ne ven kot na zmenek, ampak pač ven kot na fajt. Varnostnik ob izhodu vidi, za kaj se gre, a jim Le reče, da naj tega ne počnejo direktno pred vrati kLuba, naj gredo maLo stran…

01:20 – pretep je biL, dobiLi so jih po nosu, vsi. NaLeteLi so na maLce starejše tipe, kot so zgLedaLi, pLus un »papak« ni biL sam v LokaLu. Z ranjenim egom in besni se zaobLjubijo maščevanju – verjetno bodo tipe res iskaLi po ceLi LjubLjani, aLi pa bo tiste, ki so jih razbiLi, poznaL varnostnik (varnostniki itak poznajo vse, prave encikLopedije so, jebote)…

01:50 – potem, ko se znesejo nad kakšno kanto, drevesom aLi pa avtobusno postajo, da spravijo tisto jezo iz sebe, pokLičejo taksi in sikajo še taksistu, nato pa mu še zbežijo. Taksist samo odmahne z roko. Nima smisLa.

NasLednji dan so vsi spet najboLj zajebani, najjači in najboLj pogumni, okoLi začnejo širiti zgodbo, da je njih 8 napadLo 30 modeLov, da so tistim pomagaLi varnostniki in tako daLje. Čez nekaj časa ceLo začnejo verjeti svojim Lažem in zdaj namesto 5 Ljudi iščejo vseh 30, čeprav se nihče iz skupine ne spomni, kako je tistih ostaLih 25 zgLedaLo…
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Odgovor Napisal/-a RobertM » 31. Maj 2007 ob 19:16

Učiteljica piše z levo roko po tabli, ko Janezek vzklikne:
"Učiteljica, vi nimate dlak pod levo pazduho!?"
Učiteljica reče: "Janez, pospravi stvari in pojdi domov za danes!"
Naslednji dan učiteljica med razlaganjem snovi dvigne desno roko in Janezek pokomentira, da nima dlak niti pod desno pazduho.
Učiteljici prekipi:"Janez, pospravi stvari in ostani doma do konca tedna!"
Naslednji teden Janezek spet pride v šolo, ko učiteljici pade iz rok kreda.
Nagne se, da bi jo pobrala, Janezek pa tudi, da bi ji jo pomagal najti.
Nenadoma se Janezek vzdigne in začne pospravljati stvari, učiteljica pa ga presenečeno vpraša: "Kam pa ti?? "
Janezek odgovori: "Zame je to šolsko leto končano."
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a pack » 1. Jun 2007 ob 01:03

Mujo je potožil zdravniku:
"Moja Fata sploh ne uživa pri seksu! Kaj naj storim?"
"Poskušaj napraviti pravo atmosfero.... na primer v hišo pripelji črnca in dokler ti seksaš, naj on maha s pahljačo."
Mujo je tako tudi napravil. Mujo seksa, Fata pa je mrtvo hladna. Naenkrat Mujo vstane in reče črncu:
"Daj, ti seksaj, jaz bom pa mahal s pahljačo!"
In tako je tudi bilo. Črnec je navalil na Fato, ta je pričela kričati od vzburjenja, Mujo pa se je oglasil:

"No, vidiš, tako se maha!"
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

pangro
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. Apr 2007 ob 00:57
T-2: Že imam
Paket: 10/10
Kraj: kranj

Odgovor Napisal/-a pangro » 2. Jun 2007 ob 19:58

Šef policije se odloči da bo kar sam prepleskal svojo pisarno.
Pa pride mimo eden izmed policajev in zagleda šefa kako pleska pa pravi:"Šefe saj časopisen papir daj na tla". Pa mu šef odvrne:"Ni panike saj dosežem s tal".

jump
Znanec
Prispevkov: 52
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 22:38
T-2: Že imam
Paket: 10/4
Kraj: v eni luknji

Odgovor Napisal/-a jump » 3. Jun 2007 ob 00:48

Zakaj vegetarijanke ne kričijo, ko doživijo orgazem?

:?: :?: :?:

Ker nočejo priznati, da jim lahko en kos mesa naredi tako veselje!!! :twisted: :twisted:

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a pack » 3. Jun 2007 ob 02:40

Za spodbudo:

Če se včasih počutiš majhnega, neučinkovitega, zatiranega in depresivnega, se vedno spomni, da si bil nekoč najhitrejši in zmagovalni spermij v svoji skupini.
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Uporabniški avatar
PaJo
Model
Prispevkov: 205
Pridružen: 22. Maj 2007 ob 12:56
T-2: Že imam
Paket: FTTH 100/10 - služba
Kraj: Slov. Bistrica

Odgovor Napisal/-a PaJo » 4. Jun 2007 ob 22:12

Jaka že dlje časa ni imel sreče z nakupom motorja, katerega si je želel imeti. Nekega dne pa je le naletel na Harleyja z napisom "naprodaj". Motor je izgledal celo bolje od novega v trgovini, čeprav je bil že deset let star. Kljub letom se je svetil in bil odlično ohranjen. Takoj se je odločil
in ga kupil, na koncu pa je še povprašal prodajalca kako mu je ga uspelo obdržati v takšnem stanju skozi vsa ta leta.
"Zelo preprosto. Kadarkoli imaš motor zunaj in se vreme pripravlja na dež, namaži krom z vazelinom. To ga potem ščiti proti posledicam dežja." mu odvrne prodajalec in mu poda kozarec vazelina.
Ta isto noč ga njegova punca Sandra povabi na srečanje z njenimi starši. Seveda sta se do tja odpeljala z kupljenim motorjem. Tik pred vstopom v hišo ga Sandra ustavi in ga opozori: "Nekaj ti moram povedati o starših preden vstopiva. Ko jemo večerjo, ne govorimo. Kdor prvi spregovori med večerjo, je potem dolžan pomiti posodo."
"Razumem, ni problema." odgovori Jaka in se odpravita v hišo.
Ob vstopu Jaka šokira pogled na kup umazane posode sredi dnevne sobe. V kuhinji opazi še en kup umazane posode. Nakopičena posoda je bila celo na stopnicah, hodniku, povsod kamor je vrgel pogled, kupi nepomite posode. Končno se skupaj usedejo k večerji in seveda nihče ni zinil ene besede.
Ko tako dalje večerjajo, se Jaka odloči izkoristiti situacijo. Nagne se k Sandri in jo poljubi. Nihče ne reče besede, zato se skloni še nižje in ji začne poljubljati prsi. Še vedno se nihče ne oglasi, zato Jaka vstane, zagrabi Sandro, iz nje strga obleko, jo vrže na mizo in jo poseksa pred očmi njenih staršev.
Punca je bila vsa iz sebe, njen oče ves bled in njena mati vsa prestrašena, ko se Jaka mirno usede nazaj na svoj stol in še vedno nihče nič ne reče. Jaka pogleda po mami in si misli: "Čudovito telo ima za svoja leta.". Zato zagrabi še njo, jo skloni čez jedilno mizo in se spravi nanjo na vse načine. Sedaj Sandra postane besna, očetu se kuha para, ampak še vedno prevlada tišina.
Kar naenkrat se zunaj pobliska, zagrmi in začne deževati. Jaka se takoj spomni na svoj motor, zato hitro vstane in iz svojega žepa potegne vazelin. Tisti trenutek pa vstane še oče, stopi stran od mize in se zadere: "Dovolj! Bom pa jaz pomil posodo!"
:D

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a pack » 4. Jun 2007 ob 23:43

Hm, a kdo dejansko prebere te "ta dolge?

Policaj pade v odprt kanalizacijski jašek. S težavo zleze ven, pogleda jašek in pravi:
"Še dobro, da je bil odprt, sicer ne vem, kako bi prišel ven..."
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 4. Jun 2007 ob 23:53

Slika
Optika 100/10

came2die
Model
Prispevkov: 229
Pridružen: 1. Nov 2006 ob 17:55
T-2: Že imam
Paket: 20/1, telefon
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a came2die » 5. Jun 2007 ob 17:16

pack napisal/-a:Hm, a kdo dejansko prebere te "ta dolge?

Policaj pade v odprt kanalizacijski jašek. S težavo zleze ven, pogleda jašek in pravi:
"Še dobro, da je bil odprt, sicer ne vem, kako bi prišel ven..."
Če ni težko ni vredn, bi rekla naša prof. za nemščino.... Ne vem jaz z veseljem preberem. Pa tudi dobri so...
Slika--> čakal 333 dni

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a pack » 5. Jun 2007 ob 19:53

No, če je pa tako, ti pa takoj postrežem z novim. :wink:

Kako se rodijo menedžerji:

Mlad fant, Jakec po imenu, je na podeželju od starega kmeta kupil osla. Kmet mu je obljubil žival naslednji dan pripeljati na dom. Drugi dan kmet pozvoni pri Jakcu in reče: "Zelo mi je žal, toda osel je ponoči poginil."

Jakec: "No, kaj moremo. Ampak denar mi morate vrniti." Toda kmet odvrne: "Hja, denar sem pa že zapravil..."

Pa se Jakec odloči: "OK, potem mi pripeljite osla, kakršen že je..."

In kmet mu pripelje mrtvega osla.

Čez mesec dni pa se spet slučajno srečata in kmet vpraša Jakca:
"Povej mi, kaj si napravil z mrtvim oslom?"

Jakec odgovori: "Heheh, prodal sem ga na loteriji."

Kmet: "Ampak to ni mogoče - mrtvega osla ponujati za nagrado."

Jakec: "Saj nisem povedal, da je mrtev. Prodal sem 500 srečk po 400SIT, to je skupaj 200.000 SIT, in kar izračunajte neobdavčen dobitek, če odštejete še, kar sem vam dal za osla."

Kmet zmiguje z glavo in vpraša: "Pa se nihče ni pritožil, ker je bil osel mrtev?"

Jakec: "Seveda se je, vendar samo eden, tisti, ki je kupil "polno" srečko in osla zadel. Njemu sem seveda vrnil kupnino za srečko in možakar je bil zadovoljen. Ostalih 499 pa tako nima pojma, da je bil osel mrtev."

In Jakec je odrasel in zdaj je verjetno direktor kakšne banke, direktor VZAJEMNE, direktor investicijske družbe, kakšnega pokojninskega Sklada, sindikata ali pa politik.
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Odgovor Napisal/-a RobertM » 5. Jun 2007 ob 20:04

Klinac dođe u ljekarnu i kaze:
- Dajte mi kutiju Viagre.
- Ne može, to nije za djecu.
- Ali to nije za mene, djed me je poslao.
- A, tako... Pa, dobro, evo ti, i kazi djedu da pije samo jednu
tabletu na sedam dana.
Ide klinac kuci i ponavlja:
- Jednu na sedam dana, jednu na sedam dana, jednu na sedam dana...
Stigne kuci i kaže djedu:
- Evo, donesao sam lijek, teta je rekla da moras piti sedam tableta na dan!
Poslije nekoliko dana dolazi klinac opet u ljekarnu:
- Otkud ti tako brzo? Jeli djedu bolje?
- Pa... njemu jeste, ali...
- Sto ali?
- Baba je umrla poslije dva dana, mama i sestra su trudne, tata je poludio, mene boli guza, a Lesi se ne vraca kuci.
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Odgovori