ZOPET me nekaj zanima... tokrat glede .rarov :)

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

Re: ZOPET me nekaj zanima... tokrat glede .rarov :)

Odgovor Napisal/-a Seeker » 12. Jun 2007 ob 17:32

Back to the topic...

Napačno iščete. Ne glede na to, ali je TC ali explorer. Treba je RARe iskat pod ključem *.r* , ker tako najde tudi r00 in vse naprej. Mogoče je za film že dost če .rar extractaš, če bo pa kdaj več programov ali iger pa je v .rar datoteki samo del vseh datotek. Pa tudi za film ni dosti samo .rar, če ga prestaviš v skupno mapo z drugimi .rari (.r00 in naprej pa ostanejo po mapah).

Uporabniški avatar
iElectric
Model
Prispevkov: 214
Pridružen: 3. Apr 2006 ob 22:39
T-2: Že imam
Paket: 20/20mbit
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: ZOPET me nekaj zanima... tokrat glede .rarov :)

Odgovor Napisal/-a iElectric » 12. Jun 2007 ob 18:23

zgleda se še nisi spoznal s fhRARom
Slika

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Re: ZOPET me nekaj zanima... tokrat glede .rarov :)

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 12. Jun 2007 ob 18:37

Seeker: prestavlja se ne nič (vsaj pri TC poteku), rari ostanejo tam kjer so - search je le zato da vse dobiš v en box kjer jih lahko označiš in extractaš. Seveda za extractanje označiš samo prvi rar... ;-)
Slika Optika od 30.5.2008

Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

Re: ZOPET me nekaj zanima... tokrat glede .rarov :)

Odgovor Napisal/-a Seeker » 12. Jun 2007 ob 20:30

Vem za tisto s TCjem. Povedal sem bolj na splošno oz. za tiste ki RAR datoteke zberejo v eno mapo in tam extractajo. Sicer pa če imaš več datotek zararanih na kose, potem z extractanjem .r00 dobiš samo del fileov (za .rar pa nisem sigurn, verjetno da iz tam pridejo vsi).

Uporabniški avatar
Zadovoljen
Model
Prispevkov: 325
Pridružen: 3. Jan 2007 ob 11:35
T-2: Že imam
Paket: 8Mbps / 1Mbps + IP tel + IP TV
Kraj: Celje

Re: ZOPET me nekaj zanima... tokrat glede .rarov :)

Odgovor Napisal/-a Zadovoljen » 12. Jun 2007 ob 22:03

OK mi je uspelo, na poti sem pa imel 2 spodrsljaja. Prvo je blo, da sem poiskal za .rar prav rar.exe in ne winrar.exe. Kar ubistvu sploh ni pomembno, fora je bila samo, da sem vseh 10 .rar fajlov (za 1 epizodo) hotu raz-rar-at, pa mi je potem prepisovalo... ko sm ugotovil, da je dovolj, da iz vsake epizode označim samo 1 rar file, je delovalo brez problema in lepo

hvala vsem
Slika

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: ZOPET me nekaj zanima... tokrat glede .rarov :)

Odgovor Napisal/-a NoName » 13. Jun 2007 ob 00:19

Navadni Nimda napisal/-a:Možno je recimo, če ima razvod telefonskega kabla!! Tisto z multicasti je prehodna težava na tvoji lokaciji, ki so jo gotovo že odpravili. Zmanjšaj paket na 10/4 in ko bo nova verzija dvojke, se te bo probalo dati nazaj!
pitaj boga kaksen razvod telefonskega kabla mam... baje so pa pred leti presekal celoten kabl nekje vmes pa so ga stukal, tak da mozno, da je tam kje slab spoj. zal se tega verjetno ne bo dalo popravit, ker so jamo nazaj zasul... kar se tice multicastov, nimam vooda, tak da mi baje zarad tega ne dela televizija.sem zdaj nazaj 104ko prklopu, pa je malce bolje. upload je zdj tak ko prej (937.15K/s), televizija mi dela, ...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Odgovori