Router Linksys WRT54GL problem

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Odgovori
nussaa
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 30. Jun 2008 ob 18:40
T-2: Že imam

Router Linksys WRT54GL problem

Odgovor Napisal/-a nussaa » 30. Jun 2008 ob 18:48

Živjo...

že nekje tri mesece imam tale router pa mi je delal čist ok, nakar se je resetiral in od takrat noče več delat. Zadeva je sledeča, da PC sploh ne zazna routerja oz. javi, da naj preverim Ethernet adapter...ko preverim porte 1,2,3,4, vidm, da res nobena lučka ne sveti, ne glede, v katerega vstavim kabel.Lučka za internet, wlan pa power delujeta normalno
Poskusla sem router zaznat s laptopom pa z še dvema kompoma pa javlja isto napako. Sumla sem na poškodovan kabel, pa sm prklopla novga, ampak izboljšav ni. Večkrat sm restartala, ampak ni nč pomagal.Mogoče kdo ve v čem bi bil problem?

Če kdo ve kaj ukrent, bi prosila za pomoč, ker brez neta pa tud ne mislm bit.:)

Upam, da mi nau treba nost tega na Avtero, k mi je kr delč...v Jae, kjer je biu kuplen, pa se delajo glupe.

Lep pozdrav,
Nuša

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Router Linksys WRT54GL problem

Odgovor Napisal/-a madpanter » 1. Jul 2008 ob 11:19

jbg ni druge lahk da se je skurlo kej notr. Bad luck pač meni 4 lete ze B.P. dela :? Aja pa v jae se delajo dostikrat glupe. Ti sam idi k njim reci pri vas je bil kupljen, roba ne dela, stvar je v garanciji, pa malo inšpekcijo omeni pa je :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Odgovori