Obama

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Odgovori
sword
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 2. Dec 2007 ob 21:16
T-2: Že imam

Obama

Odgovor Napisal/-a sword » 21. Maj 2009 ob 21:49

Sam sem vedno, od samega začetka izbirnega procesa znotraj ameriških strank, podpiral in "navijal" za Obamo. Prepričal so me njegovi govori, njegove ideje. Tako kot mnogi sem upal na spremembo znotraj Amerike, ki bi spremenila ameriško vlogo v svetu. Spremembe v zadnje slabe pol leta pa so daleč od obljubljenih.

Obama Deception
http://www.youtube.com/watch?v=eAaQNACwaLw

Gornji film je kljub dolžini nadvse vreden ogleda. Dejstva so dobro argumentirana in se ujemajo in dopolnjujejo z "razvpitima" filmoma iz serije Zeitgeist (prav tako dostopna na internetu). Za začetek je potrebna le glava odprta novim dejstvom.

Vaše mnenje?

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Maj 2009 ob 21:53

Moje mnenje je, da Obama uvaja socializem - še Putin ga kritizira: :o
http://hyde-park.si/forums/t/3059.aspx
Optika 100/10

ango
Nadebudnež
Prispevkov: 408
Pridružen: 5. Dec 2008 ob 20:38
T-2: Še nimam
Kraj: Izola

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a ango » 21. Maj 2009 ob 22:00

Slika
Slika
Slika
Slika
save our selfs ! we can ! we are americans
_____________________________
Kot v US, zgleda da bomo meli hitrejši mobilni internet kot pa žične povezave

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Maj 2009 ob 22:03

Ohoho, tole bom pa mau nakradu za na Hyde-Park. :owned:
Optika 100/10

ango
Nadebudnež
Prispevkov: 408
Pridružen: 5. Dec 2008 ob 20:38
T-2: Še nimam
Kraj: Izola

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a ango » 21. Maj 2009 ob 22:08

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Zadnjič spremenil ango, dne 21. Maj 2009 ob 22:13, skupaj popravljeno 1 krat.
_____________________________
Kot v US, zgleda da bomo meli hitrejši mobilni internet kot pa žične povezave

sword
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 2. Dec 2007 ob 21:16
T-2: Že imam

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a sword » 21. Maj 2009 ob 22:12

Hm, glede na hitrost vajinih odgovorov močno dvomim, da sta sploh kliknila na link oz. da že vesta o čem govori film. Če bi namreč to naredila, bi vedela, da film govori o Obami, ki ne bi mogel biti dlje od socializma.

New world order rings any bells?

Karkoli in katerokoli dejstvo ali razlago, ki bi jo poskušal postaviti zraven linka do tega filma ali katerega izmed zeitgeistov, bi z lahkoto označili za bedarijo, kar pa je seveda pričakovano in zaželjeno brez ekstenzivne argumentacije, ki jo ta film vsekakor vsebuje. Zatorej, care to take a look before comment?

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Maj 2009 ob 22:16

Jaz sem ZA to, da postavimo globalni NWO. Najprej se bomo znebili naših domačih natepavalkotov, potem bo šlo pa vse lažje.
Optika 100/10

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 21. Maj 2009 ob 22:37


sword
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 2. Dec 2007 ob 21:16
T-2: Že imam

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a sword » 21. Maj 2009 ob 22:52

Navadni Nimda napisal/-a:Jaz sem ZA to, da postavimo globalni NWO. Najprej se bomo znebili naših domačih natepavalkotov, potem bo šlo pa vse lažje.
Očitno velik veš o tem? Al te sam izraz tako privlač, da si za? Ali pa te prezir do domačih politikov sili v to, da sprejmeš karkoli drugega, čeprav o tem ne veš ničesar?

Če hočeš vedt, s čim se strinjaš, bi morda pogledu tist film, o katerem nakladam tukaj?

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Maj 2009 ob 23:05

Sem globalist, že od vedno. Preberi malo, recimo, Alvina Toffler-ja. Svet je eden, denar naj bo eden, vlada naj bo ena. Barva kože, rasa, ideologija, nacionalnost so nepomembne (odnosno osebne in nedotakljive).

Vsi strahovi okoli NWO so neutemeljena paradajzarska propaganda. Ne kaže ji nasedati. :namrec:

Film bom v celoti pogledal, ko bom imel cajt.
Optika 100/10

sword
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 2. Dec 2007 ob 21:16
T-2: Že imam

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a sword » 21. Maj 2009 ob 23:18

Potem boš dejstev o Obami nadvse vesel, kokr sem jaz vesel, da imaš vsaj približno oblikovano mnenje in nekaj znanja o zadevi, čeprav se ne strinjam s tabo o idealističnem pogledu, kaj naj bi taka ureditev prinesla. Če si boš res vzel čas za film, boš videl temnejšo napoved, kaj naj bi to prineslo. Kakorkoli, pa je bolje biti o zadevi poučen ter imeti svoje mnenje, kot ostati neveden.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Obama

Odgovor Napisal/-a kekoke » 22. Maj 2009 ob 11:59

Zanimivo, kako lahko takile filmi, z glasom in načinom pripovedi, ki jih slišiš samo še v reklamah za neumne hollywoodske filme koga prepričajo v karkoli.
Najbrž vsi mislite, da je Professor Griff res kakšen profesor, vse tiste knjige v ozadju....and all christian people are good people...mislm same manipulacije. A mogoče res še kdo misli da danes pride na oblast kdo zaradi dobrih lastnih idej in idealizma?
Ljubitelji zarot pa mi bodo sigurno radi verjeli če rečem, da takele filme sproducirajo ljudje iz ozadja sami, zato da bi dali ljudem misliti, da se nekdo že bori proti njim in se lahko sami u miru posvetijo svojemu iskanju kitajčka, ki bo za manj denarja sproduciral VDSL2 modem. Kajti to je tisto kar šteje, kok mehek bo skret papir in kaj zmore mobilni telefon. Sam da se loh kregamo ker neo ima prov.
Aja pa buy a DVD copy.
Aja, pa še to, NN, kdaj boste uštimal podnapise na youtubu?
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Odgovori