Omrežni ključ?

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
Eilinel
Znanec
Prispevkov: 70
Pridružen: 24. Okt 2006 ob 17:47
T-2: Že imam
Kraj: Ajdovščina

Omrežni ključ?

Odgovor Napisal/-a Eilinel » 24. Jun 2009 ob 16:11

Helou!
Prosim za pomoč - moja vrla glavica si je vtepla v glavo, da zavaruje domače brezžično omrežje z omrežnim ključem. Pa sem šla pod start/omrežne povezave/Wi omrežje, dobila naše in šla pod lastnosti in tam brkljala s ključem, 2xnapisala novo geslo in zdej ... mi brezž. povezava sploh ne dela. Hotela sem ključ zbrisati, omrežje mi računalnik zazna, ampak povezati nanj se ne morem. Katastrofa - mi je že žal za moj podvig. POskušala sem vtipkati geslo, pa mi samo napiše, da mora biti ??-bitno in še nekaj.

Mi, prosim, lahko kdo pomaga, pliz. :cry: :cry:

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2087
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Omrežni ključ ???

Odgovor Napisal/-a NoName » 24. Jun 2009 ob 16:44

to je pa cisto odvisno od operacijskega sistema (windows xp, vista, ...) ter dejstva, ali uporabljas windows orodje za brezzicne povezave al tistega, ki pride poleg gonilnika za brezzicni vmesnik. ce bos prilozila nekaj zajemov zaslona v programu za nastavljanje brezzicnega omrezja, ti bi lahko marsikdo pomagal...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
Eilinel
Znanec
Prispevkov: 70
Pridružen: 24. Okt 2006 ob 17:47
T-2: Že imam
Kraj: Ajdovščina

Re: Omrežni ključ ???

Odgovor Napisal/-a Eilinel » 24. Jun 2009 ob 17:09

OK ... trenutno mi dela, nekaj sem spreminjala in očitno je prijelo ... če se stanje spremeni bom spet tle gor s slikcami! :lol:

HVala vseeno!

sword
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 2. Dec 2007 ob 21:16
T-2: Že imam

Re: Omrežni ključ ???

Odgovor Napisal/-a sword » 24. Jun 2009 ob 20:25

Ponavad se sicer omrežna gesla nastavlja na routerju - web interface, nato pa ga sam vpišeš na računalniku.

Odgovori