Skurjen adapter

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
Eilinel
Znanec
Prispevkov: 70
Pridružen: 24. Okt 2006 ob 17:47
T-2: Že imam
Kraj: Ajdovščina

Skurjen adapter

Odgovor Napisal/-a Eilinel » 29. Jan 2010 ob 09:19

Helou!
V 3 letih mi je skurilo že 2 adapterja za prenosnik (HP Compaq). Danes se mi spet to nardi, zjutraj totalen šok, prenosnik brez odziva, jst pa z deadline-om s stvarmi, ki so noter.
Mi lahko prosim kdo pove, zakaj mi to dela. Na baterijo skoraj nič ne delam, ker je baterija že štala (zdrži samo ene 20 min), ma mi tudi ni pomembna.

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Skurjen adapter

Odgovor Napisal/-a obi » 29. Jan 2010 ob 09:53

Kolikor mi je znano je z napajalniki od HP loterija eni delajo eni pa delajo točn en mesec pa konc. Na HP-ju se zgovarjajo da uporabniki nimamo pravilnega postopka vključevanja prenostnika na napajalnik, bla bla jada jada... Preostane ti samo servis druge ni.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

Uporabniški avatar
Eilinel
Znanec
Prispevkov: 70
Pridružen: 24. Okt 2006 ob 17:47
T-2: Že imam
Kraj: Ajdovščina

Re: Skurjen adapter

Odgovor Napisal/-a Eilinel » 29. Jan 2010 ob 10:23

Hvala za odgovor, sem mislila, da je kak hakeljc pri tem. Hvala bogu, da se je vsaj cena znatno znižala, ker je prenosnik že predpotopen. :lol: :lol:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Skurjen adapter

Odgovor Napisal/-a KoMar » 29. Jan 2010 ob 13:48

Kupi univerzalen napajalnik za laptope, morda bo bolje deloval... imajo jih pri HTE recimo.

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: Skurjen adapter

Odgovor Napisal/-a dule17 » 29. Jan 2010 ob 14:02

tole je poceni pa še za druge stvari in prenosnike lahko uporabiš - http://www.mobilna-oprema.si/detail.php ... da=POL5002

sicer pa tudi originali niso pretirano dragi.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Skurjen adapter

Odgovor Napisal/-a KoMar » 29. Jan 2010 ob 17:11

Ampak če so se ji že 3 originali skurili, verjetno ni smiselno, da investira v še enega, ne?

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Skurjen adapter

Odgovor Napisal/-a dal » 29. Jan 2010 ob 22:29

Eilinel napisal/-a:Hvala za odgovor, sem mislila, da je kak hakeljc pri tem. Hvala bogu, da se je vsaj cena znatno znižala, ker je prenosnik že predpotopen. :lol: :lol:
Kako velik je napajalnik? Tisti majhni HP so se pogosto kvarili, na otip pa so bili zelo vroči (podobno kot pri T-2 napajalnikih).

Tudi jaz predlagam da raje kupiš neoriginalnega.

Titan
Faca
Prispevkov: 113
Pridružen: 4. Sep 2006 ob 15:45
T-2: Še nimam
Paket: Odšel drugam
Kraj: Polzela

Re: Skurjen adapter

Odgovor Napisal/-a Titan » 30. Jan 2010 ob 13:01

Glede neoriginalnega adapterja je pa takole.Sam imam prenosnik star 3 leta in mi je po parih mescih crknu napajalnik.Ker je stvar bila takrat še v garanciji
sem ga pač nesel zamenjat.Problem je pa bil ker jih na servisu niso imeli na zalogi,sem šel pač v bigbang po univerzalni napajalnik.Sreča je bila da sem prenosnik nesel zraven in glejga zlomka noerden napajalnik ni zalavfal mojega prenosnika.Pol sem že začel študirat da je na matični kaj hin in sem prosil
trgovca če ima kak prenosnik iste znamke kot je moj da sprobam z original napajalnikom če prenosnk dela.Z originalnim napajalnikom je prenosnik takoj
zalavfu.Ko boš šel kupvat napajalnik obvezno vzemi sabo prenosnik.Gre se pa za prenosnik hp 6715s.

Odgovori