Popolni odklop SiOL-a

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Uporabniški avatar
Scooby
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 13:43
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Scooby » 15. Okt 2006 ob 19:48

Hvala! Bom upošteval.

bandogge
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 20. Apr 2006 ob 00:29
T-2: Že imam
Paket: 8/1

Odgovor Napisal/-a bandogge » 16. Okt 2006 ob 00:13

Seeker napisal/-a:Od SiOLa sem bil odklopljen par ur preden je prišel Telekomovec, naslednji dan sem že veselo fural T-2. SiOLov freeweb ne dela več, čeprav so datoteke še vedno naložene gor (lahko dostopam prek web browserja). Prav tako lahko še vedno normalno uporabljam email predal (prek pop3). Sedaj me pa zanima. Ali SiOL da nekaj časa po odklopu da si lahko narediš backup ali pa so "pozabili" oz. jih "telekomovci niso obvestili, da je na tem priključku zdaj T-2" in mi bojo lepo izstavili račun. Aja, fora s računi je pa taka. Septembrski ma znižanje, čeprav so me odklopili 3. oktobra. V primeru da mi izstavijo prevelik račun se res ne mislim zajebavat z dopisi, ker se mi res ne lup. Preprosto ne bom plačal pa naj ugotavljajo.
Če so te odklopili 3. oktobra, jasno za september plačaš celotno naročnino (znižanje ki ga omenjaš zgoraj, je verjetno popust za zveste naročnike?). Bodi pa pozoren na oktobrski račun ki ga boš dobil novembra, na njej morajo biti obračunani samo 3-je dnevi v oktobru minus popust za zveste naročnike. Če bo vrednost računa višja, potem ga reklamiraš.
Slika

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Jaka » 27. Okt 2006 ob 21:35

Siol je dal ven iz ponudbe sagema.

Odgovori