US TV International www.watchustvoverseas.com

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

US TV International www.watchustvoverseas.com

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 11. Dec 2012 ob 22:12

copy/paste ( uporabnik perplexer007 je napisal:

pride ameriška tv v vsak dom lahko. In to čisto legalno.( partner DIRECT tv). Evo to jaz uporabljam od prejsnjega tedna in je vredno svojega denarja. http://www.watchustvoverseas.com/

Nekdo je objavil na T2 facebook strani in sem probal, ker imas moznost demo probat....slika je skoraj HD, bitrate je nekje okoli 3000-4000 kbs. Ni blo 2 dni in sem se odločil ter si naročil in sedaj gledam kar hočem,

želim, nogometa kolkor želis-vse lige kar jih obstaja, NBA kosarka po 10 tekem na noč na različnih kanalih, tudi lokalnih, filmi najnovejsi ki pridejo direkt iz kinematografov in bodo pri nas na tv jih morda cez 10 let, serije najnovejse sezone( je tudi program AMC HD- kjer se predvaja The Walking Dead). Skratka evo še spisek programov: http://www.att.com/Common/PDF/DIRECTV_E ... Lineup.pdf

Skratka ne rabim nič več, T2 bom obdrzal vseeno, bom p avidel kako bo v prihodnosti.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: US TV International www.watchustvoverseas.com

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 11. Dec 2012 ob 22:14

ker paket si pa vzel ? to je pol mpeg4 čez internet ?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: US TV International www.watchustvoverseas.com

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Dec 2012 ob 22:26

Tole sem jaz tetiral tist free k dajo pa je zakon.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: US TV International www.watchustvoverseas.com

Odgovor Napisal/-a KoMar » 11. Dec 2012 ob 22:35

Nočem vam kvarit veselja, ampak ni šans, da bo tole dolgo obstajalo - lastniki vseh teh kanalov jih bodo zmleli. Pazite, da ne plačate vnaprej...

perplexer007

Re: US TV International www.watchustvoverseas.com

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 11. Dec 2012 ob 22:37

Ma prvo sem mislil da bom vzel to http://www.americantv2go.com/Pricing/Ch ... CEXTRA.pdf , ampak sem na koncu vzel kar premium :

http://www.americantv2go.com/Pricing/Ch ... REMIER.pdf . Pozabil povedati, da so tule tudi vsi lokalni kanali: ABC, CBS,FOX,NBC,CW ...itd

Naj pa povem, da je treba, še vsak mesec plačat HOSTING temu podjetju 89,90 $, torej slabih 69 €, ampak je vredno vseeno, ker imajo res porihtan kvalitetno vse, slika kot pravim je čista,bistra, zame je kot HD.

Lepo sem kupil hdmi kabel in povezal racunalnik z lcd in pol si pulis lase , ker ne veš kaj boš gledal, ker je za razliko od naših kanalov ko jih imamo 250, pa jih gledamo kakih vse skupaj 10, tam je na vsakemu kanalu nekaj dobrega, ali oddaja,ali serija, film,šport itd. Imas na zaslonu tudi virtualni pravi daljinski upravljalec z vsemi funkcijami, tv guide,nastavitve razne,parental control itd itd.
Zadnjič spremenil perplexer007, dne 11. Dec 2012 ob 22:49, skupaj popravljeno 1 krat.

perplexer007

Re: US TV International www.watchustvoverseas.com

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 11. Dec 2012 ob 22:46

KoMar napisal/-a:Nočem vam kvarit veselja, ampak ni šans, da bo tole dolgo obstajalo - lastniki vseh teh kanalov jih bodo zmleli. Pazite, da ne plačate vnaprej...
Komar v kaksnem pomenu mislis zmleli? Jaz sem malo googlal in videl da pač oni delajo na nek način za DIRECT TV, torej za original ponudnika, v bistvu kot nek tržnik, ki trži za nekoga drugega. Če jih DIRECT TV pri tem podpira in se strinja z njimi potem ne vidim problema.

kitl: ps: pa si ugotovil , da te demote , ki jih dajo za testiranje, se da veckrat uporabit ? :D Vbistvu naj bi trajali pol ure vsak demo, ampak jaz ko sem testiral, sem znal imet tud cel vecer,celo noc in sele zjutraj naslednji dan mi je prekinilo ko ti napise da za nadaljno gledanje moras vpisat pravo kodo veljavno. Potem ti dovolijo da z istim accountom lahko spremljas se "pol ure", se enkrat torej.

Ko to porabiš pa samo na novo si ustvaris nov account in spet lahko testiras "pol ure". Tako sem jaz gledal Gorana Dragića, njegove Sunse in ostale zvezdnike NBA lige 10 dni oz noči.:))

V glavnem res je zakon kot Kitl pravi! Se vidi kolko je Amerika pred nami recimo:)

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: US TV International www.watchustvoverseas.com

Odgovor Napisal/-a KoMar » 11. Dec 2012 ob 22:55

Ma ne delajo za DIRECTV. Oni namesto tebe naročijo priključek (seveda ne povejo, da se ga bo uporabljalo v tujini), nato pa ga streamajo do tebe. Pa glede na to, da majo instantni free trial, verjetno v resnici ne plačujejo naročnine za vsakega userja.

perplexer007

Re: US TV International www.watchustvoverseas.com

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 11. Dec 2012 ob 23:08

jah no....bom uposteval tvoj nasvet innic plačal vnaprej.sedaj bom imel to kak mesec ali dva potem pa bom videl, ker če mi tale free trial zna delat tudi celo noc ali cel dan potem je to zastonj in raje ta trial uporabljam za ogled kaksne tekme, kakega filma,nadaljevanke.

thx za nasvet! :namrec:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: US TV International www.watchustvoverseas.com

Odgovor Napisal/-a KoMar » 12. Dec 2012 ob 00:27

Pač probaj zmanjšat tveganje, če že plačaš, ne plačaj več kot po en mesec, ker se nikoli ne ve, kdaj jih bodo ukinili. A misliš, da so tisti, ki so kupili 1 letni premium Megaupload.com račun, ob aretaciji tipsona kaj dobili nazaj? :P

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: US TV International www.watchustvoverseas.com

Odgovor Napisal/-a webmaher » 12. Dec 2012 ob 14:07

ulalala, bi tulil AliŠić, tole pa ni poceni ... podobna varianta obstaja za angleški Sky že lep čas, sam tam imaš kao vse legalno in sprejemaš preko satelita in je tudi drago... toliko kot plačaš ti za en mesec, jaz plačam za celo leto vse ta glavne sat pakete...seveda se glede filmov in serij z Ameriko ne da primerjat to je jasno ko jebeli dan ampak šport pa če nisi res nek strašen fen NBAja, NHLa, ameriškega nogometa in baseballa pol je to čist mem...podobno ko Sky angleški športni kanali s kakšnim celodnevnim kriketom :-)
Če sem prav videl imaš celo opcijo OnDemand in če si lohka izbereš katerikoli film ali serijo ali tekmo iz Vse Ponudbe pol je to zakon...v nasprotnem primeru se "zadušiš" od vsega dobrega :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Odgovori