:cry: Kakšen je postopek za odjavo T-2...

Splošni pogovori, ki niso povezani s T-2
Odgovori
djdare
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 4. Okt 2006 ob 09:23
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: trenutno Velenje

:cry: Kakšen je postopek za odjavo T-2...

Odgovor Napisal/-a djdare » 4. Okt 2006 ob 09:31

Pa se je zgodilo... :x Selim se na drugo lokacijo (v drug kraj) kjer pa ni mogoč T-2 dostop do neta.
V Velenju ga imam že od februarja in sem zelo zadovoljen. Bile so manjše težave na začetku a so jih hitro uredili.
Žal pa moram naročniško razmerje prekiniti. Mi lahko kdo pove kakšen je postopek odjave?
Pri pregledu central v izgradnji še ni ne duha ne sluha o Gomilskem.
Na kakšen način se določajo pogoji za postavitev T-2 centrale, razen seveda Telekomovih "raziskav"?
Hvala za odgovore... L.P., Dare...

P.S.: Prosim če eden od moderatorjev prestavi tole temo na pravo mesto... Zadeva vsekakor ima zvezo s T-2... Se opravičujem.

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a oyoy » 4. Okt 2006 ob 10:05

dopis ....
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 4. Okt 2006 ob 10:11

DJDare - pošlji dopis, ali pa kar telefoniraj na HelpDesk.

Glede novih central - probaj lobirati pri prebivalcih v Gomilskem, da bi tudi oni šli na T-2. Če vas bo ene 50 podpisanih v krogu do 2 kilometra, se lahko že pošlje dopis na T-2 in predlaga postavitev kolokacije. Gotovo vas bodo obravnavali z vso resnostjo! :)
Optika 100/10

djdare
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 4. Okt 2006 ob 09:23
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: trenutno Velenje

Odgovor Napisal/-a djdare » 4. Okt 2006 ob 10:43

Poklical sem na HelpDesk kjer mi je operater rekel da naj pošljem dopis (izgleda da drugače ne gre). Kar se tiče postavitve centrale in peticije za postavitev le te je težava v tem da (še) ne poznam 50 oseb ki bi se bile pripravljene naročiti na T-2. Žal je zaenkrat tako... bom nekaj časa počakal pa pozkusil kasneje ko se "privadim". Hvala za odgovore...

Odgovori