Zakaj ne ena tema - en problem?

Obvestila in vprašanja v zvezi s forumom
Odgovori
srnjak
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 18. Feb 2008 ob 14:09
T-2: Že imam
Paket: NET+MOBIL

Zakaj ne ena tema - en problem?

Odgovor Napisal/-a srnjak » 15. Mar 2008 ob 22:50

Zdravo,

zanima me, zakaj na forumu velja takšna politika, da če imaš nek problem, ni dovolj le, da poiščeš pravilen podforum, pač pa tudi temo, ki govori o podobnih stvareh.
Ali ni bolj pregledno, če se za vsak problem odpre nova tema, kot pa da je v eni objavljenih tisoč, ki se med seboj prepletajo.
Sam se ubadam z eno stvarjo že nekaj časa in če jo opišem v tisti megalomanski temi, ne odgovori nobeden, ki bi vedel odgovor, saj verjetno niti ne vidi mojega vprašanja, ker je med tem časom že več novih strani objav. Če pa za to odprem novo temo, pa jo zaklenete in tako res ne vem... Morda pa sprašujem o kakšni top secret zadevi, o kateri ne smem dobiti odgovora.

Ali bi tudi to vprašanje moral postaviti v kakšni drugi, že obstoječi temi?

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Zakaj ne ena tema - en problem?

Odgovor Napisal/-a KoMar » 15. Mar 2008 ob 23:13

Zate kot novinca na forumu bi se spodobilo, da slediš napotkom in nasvetom moderatorjev ter administratorjev, tako kot je to storilo že več kot 3.000 uporabnikov pred tabo.

srnjak
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 18. Feb 2008 ob 14:09
T-2: Že imam
Paket: NET+MOBIL

Re: Zakaj ne ena tema - en problem?

Odgovor Napisal/-a srnjak » 15. Mar 2008 ob 23:21

Povedal sem le dobronamerno kritiko. In še vedno me zanima, zakaj je boljše takšna politika, kot pa tista, ki sem jo sam predlagal.
Rad bi pač videl smisel v tem.

Saj nimam nič proti moderatorjem in administratorjem. Zato me ne razumeti narobe.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Zakaj ne ena tema - en problem?

Odgovor Napisal/-a KoMar » 15. Mar 2008 ob 23:32

Na kratko: naša ekipa ima svojo politiko moderiranja; zaradi preglednosti želimo čim manj nepotrebnih tem, še posebej takih, ki jih odprejo novi uporabniki, ki mislijo, da je njihov problem najpomembnejši ;)

Konkretno pri tvojem primeru vidim, da si vprašanje najprej postavil v obstoječo temo, ker pa tam ni bilo odgovora, si potem odprl še novo. Moj nasvet je, da počakaš, saj ti bo kdo zagotovo odgovoril.

Odgovori