Skupaj za prijaznejši forum

Obvestila in vprašanja v zvezi s forumom
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Sep 2008 ob 19:54

Ampak ne od vseh neuradnikov. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 19. Sep 2008 ob 19:57

točno tako NN :D

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a Cobane » 19. Sep 2008 ob 20:17

Dobro, saj se ne rabite javiti vsi, ki se niste pritožili - ne niti me zanima, kdo je bil. :mrgreen:

V redu Komar, saj ni problema... samo za naslednjič (najbrž res ne bo zadnjič) pa menim, da je lahko opozorilo bolj natančno definirano in sicer na kateri prispevek se ta nanaša. Jaz sem dobil občutek, kot da si imel enega viška in si se ga moral znebiti, pa si ga porabil na meni! ;-) Pa očitno sem tisti dan še vstal z levo nogo in burno odreagiral.

Tudi BOBI mi je že dal dva opozorila, ampak je bil dovolj "hiter", tako da sem vedel, zakaj sem ga dobil in se niti nisem preveč razburjal.

No hard feelings.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a BOBI » 19. Sep 2008 ob 20:27

To opozorilo si dobil od mene, pa ne zato da bi se kdo pritožil čez tebe, ampak že sam dobro veš zaradi katere besede!
Bilo je tudi označeno za katero objavo je padlo opozorilo, res pa da ti nisem še posebej pisal, zakaj si ga dobil, ker verjamem da ti je bilo očitno jasno zakaj si ga dobil.
Nikar ne misli da uživamo pri tem, ko pade opozorilo, bi raje videli da tega ni. Tudi mene čez dan večkrat pogreje kakšna zadeva, pa raje globoko vdahnem, nekaj časa počakam in se s tem izognem raznim posledicam ;-)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Sep 2008 ob 20:31

Cobane, sej prav veliko se jih ne bo javilo. :roll: :neutral: :mrgreen:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a Cobane » 19. Sep 2008 ob 20:35

BOBI, ko sem že napisal prispevek višje od tvojega... s tvojima opozoriloma nisem imel težav - sem vedel na katera dva prispevka se nanašata (eden je bil že pred časom)! Komarjevega (eno opozorilo pred tvojim zadnjim, na katerega sem tudi burno odreagiral ravno v tej temi) pa nisem znal razvrstiti. OK, je že v redu!

Predlog za izboljšavo: Ko podate opozorilo, navedite tudi prispevek, na katerega se ta nanaša! ;-)
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a Cobane » 19. Sep 2008 ob 20:35

Navadni Nimda napisal/-a:Cobane, sej prav veliko se jih ne bo javilo. :roll: :neutral: :mrgreen:
Aha, potem so bili vsi ostali! :mrgreen:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 19. Sep 2008 ob 20:52

BOBI napisal/-a:Nikar ne misli da uživamo pri tem, ko pade opozorilo, bi raje videli da tega ni. Tudi mene čez dan večkrat pogreje kakšna zadeva, pa raje globoko vdahnem, nekaj časa počakam in se s tem izognem raznim posledicam ;-)
Oprosti, samo ti boš pa težko koga prepričal, da pri tem ne uživaš. Mislim da močno odstopaš od drugih, precej bolj sposobnih moderatorjev ali administratorjev. Še več, mislim da na tem forumu delaš največjo zgago prav ti in ko bi marsikaj šlo mimo samo po sebi, se moraš pojaviti ti in narediti đumbus.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a KoMar » 19. Sep 2008 ob 20:54

Uf uf, ne napadat moderatorjev kar tako pavšalno...

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 19. Sep 2008 ob 20:58

Po pravici ga spremljam že dlje časa in sem nalašč do sedaj zadržal mnenje zase. Oglasil sem se izključno zaradi njegovega komentarja in napisal kar iskeno mislim o njegovem delu.

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a BOBI » 19. Sep 2008 ob 21:15

Težko sprejmem tvoje mišljenje, že zaradi tega, ker si neobjektiven in si še sedaj pod vplivom opozorila z moje strani!
Verjameš pa lahko, da ko boš naslednjič storil isti prekršek dobiš enako opozorilo od mene :namrec:

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 19. Sep 2008 ob 22:13

Saj to je tvoj največji problem, da nisi sposoben sprejeti mnenj drugih. Glede objektivnosti. Tebe ne poznam, niti ne Komarja, niti nisem povezan s T-2. Izgleda, da si objektivnost, kot tudi druga pravila razlagaš čisto po svoje. Če dobro pregledaš že to temo, sem napisal svoje mnenje tudi pod Komarjeve komentarje, če bi se prej oglasil tudi ti, bi ti z veseljem zapisal svoje mnenje že prej. Sicer pa razumi, da opozorila meni nič ne pomenijo in so tam predvsem zaradi tvojega igračkanja. Zato me tvoje grožnje niti malo ne ganejo. Če se bolje počutiš, mi jih le pošlji še nekaj. Meni namreč veliko več pomeni to, da si tudi ti zadovoljen. Ti pa ne bom pustil, da me boš blatil z lažmi po forumu.

Glede prekrška. Ta obstaja le v tvoji glavi. Povedal sem svoje mnenje, na tvoj samohvalni, objektivni komentar. Ti pa zagotavljam, da mojih mnenj, niti dejanj s tvojimi opozorili ne boš spremenil in da bom ob podobnih člankih v časopisu napisal enak komentar, pa če ti je to prav ali ne. :namrec:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a KoMar » 19. Sep 2008 ob 22:55

Moderatorji in administratorji imamo absolutno oblast na tem forumu. To pomeni, da ne morete zahtevati demokracije, glasovanja, objektivnosti ali česarkoli podobnega - se vam pa trudimo to zagotoviti po naših najboljših močeh:

1. Sistem opozoril je bil uveden kot bolj prijazna alternativa bananju - tako vas ne bomo izločili takoj, ampak šele po nekaj (običajno 5) opozorilih... mislim, da je to pošteno
2. Kadar spreminjamo kakšno stvar na forumu (dodajamo podforume, nov design, novo funkcionalnost,...), se o tem z vami posvetujemo s pomočjo ankete, tako da je s spremembami nato zadovoljno čim večje število uporabnikov
3. Želimo biti objektivni, ko je objektivnost na mestu. Smo pa tudi mi ljudje in ja, včasih imamo slab dan, včasih se nam enostavno ne da pregovarjati, zakaj opozorilo,... se pa vsi v Ekipi trudimo, da bi bilo takih nevšečnosti čim manj

Če se vrnem k prvemu stavku iz tega posta - verjetno večini ni všeč, ampak pri tako raznoliki publiki ni druge rešitve, kot da se določi nekaj posameznikov, ki skrbijo za red in mir. Tako funkcionira večina online skupnosti - tudi v bolj demokratičnih državah od naše. Vodit forum ni mačji kašelj in uporabniki bi se lahko kdaj postavili tudi v našo kožo.

Odgovori