Skupaj za prijaznejši forum

Obvestila in vprašanja v zvezi s forumom
5450
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 23. Jun 2008 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: MS/MB

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a 5450 » 14. Sep 2008 ob 13:38

Lahko bi bili srečni, da sploh obstaja ta forum! Ne pa da vsepoprek kritizirate. Enkrat se bo forum izbrisal, potem pa se lahko vsi na suho j... :namrec:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a KoMar » 14. Sep 2008 ob 13:43

No sej ane... fora je, da ste šli eni prek meje in Neuradnike zayebavate, jim težite, ker se ne uresničijo vse njihove napovedi in potem še zahtevate cel kup stvari od njih... tukaj nobena pravila ne morejo pomagat, ker je lepo vedenje na forumu del osnovne kulture in olike. Ne grizite roke, ki vas hrani...

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 14. Sep 2008 ob 14:39

5450 napisal/-a:Lahko bi bili srečni, da sploh obstaja ta forum! Ne pa da vsepoprek kritizirate. Enkrat se bo forum izbrisal, potem pa se lahko vsi na suho j... :namrec:
To da forum o T2 obstaja je pozitivno, to drži. To, da pa bi morali biti srečni, pa je pretiravanje. Zaradi obstoja tega foruma, pa res ne morem biti srečen, lepo te prosim. Glede kritik. Če se kritizira na pamet je bedarija, če pa nekdo kar naprej dela bedarije, bo pač kritiziran kar naprej, a ni to logično? Zakaj bi se na suho j., če bi se forum izbrisal? Ne pretiravaj, forum je v obojestransko korist, pravila za sodelovanje so znana. Če pa bo propadel, in bo še vedno interes za take teme, se bo pač izdelal nov.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a Cobane » 14. Sep 2008 ob 14:45

Malkec napisal/-a:Točno tisti so se oglasili za katere sem predvideval da se bodo (aja ups, kje pa je Cobane? ), joj kako je svet predvidljiv :nevem:
Očitno je nepredvidljiv, če sprašuješ po meni! ;-)

Nisem se želel vmešavati še v tej temi... ampak, če si me že hotel slišati :mrgreen: , potem ti lahko povem, da se z vsakim od vas do neke mere strinjam... vsak ima svoj prav, ki ga kot neodvisna oseba (nisem plačanec ne od T-2ja, ne od Telekoma, ne od nikogar drugega) poskušam razumet in spoštujem!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

5450
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 23. Jun 2008 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: MS/MB

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a 5450 » 14. Sep 2008 ob 14:47

voyager2 napisal/-a:Če pa bo propadel, in bo še vedno interes za take teme, se bo pač izdelal nov.
ja, izdelal se bo nov.. ampak tam ne boš našel T-2jevcev, to je poanta!

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a Cobane » 14. Sep 2008 ob 14:51

T-2jevci se prekleto dobro zavedajo, da na forumih rešujejo kožo svojemu podjetju, tako da bodo zahajali na takšne in drugačne forume in pomagali uporabnikom v stiski (poglej samo na koliko forumih je NN registriran, pa ti bo vse jasno). Celo mitja_i je enkrat priznal, da je zabičal HDju, da naj spremljajo ta forum in pomagajo uporabnikom.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 14. Sep 2008 ob 15:07

5450 napisal/-a:ja, izdelal se bo nov.. ampak tam ne boš našel T-2jevcev, to je poanta!
Odvisno kakšen je njihov interes. Če je nekdo prostovoljni gasilec bo gasil vsak ogenj, kjerkoli se pojavi. Ali pa če nekdo prostovoljno pomaga ostarelim, invalidom in podobno, brez da je za to plačan. To so ljudje, za katere lahko rečeš, da je samo njihova dobra volja, da pomagajo.

Jst drugače nisem zagovarjal tega, da je blatenje neuradnikov ali drugih po forumu upravičeno, ker ni. Zato sem napisal da so pravila za sodelovanje znana. Če pa bodo pravila enkrat dovoljevala samo partijsko hvaljenje, četudi ni razloga za to, pa sem poudaril, da je možno narediti alternativo.
KoMar napisal/-a:No sej ane... fora je, da ste šli eni prek meje in Neuradnike zayebavate, jim težite, ker se ne uresničijo vse njihove napovedi in potem še zahtevate cel kup stvari od njih...
Pri tem je bistveno to, da si ti kot admin konsistenten. Trenutno se opazi, da reagiraš na stvari čist odvisno od trenutnega počutja. Tako se pojavljajo teme, ko je človeku kar slabo, pa te ni blizu. Po drugi strani reagiraš na pretiran način za pol manj "močne" poste.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a KoMar » 14. Sep 2008 ob 15:23

6 ljudi nas je v Ekipi in ne morm samo jz cel dan viset na forumu. Popolnoma pravično pa itak ni možno moderirat, ker se včasih kakšno kršitev spregleda, nekoga drugega pa morda res prehudo kaznuje. Ampak tak je lajf. Itak bodo na forumu vedno nekateri, ki bodo konfliktni z Ekipo, tega se ne da preprečit brez strožjega režima, do katerega mi pa ni.

Tody
Model
Prispevkov: 262
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: brezčasni paket
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a Tody » 15. Sep 2008 ob 00:20

Jao, kako ne razumete da so nekatere stvari, konkurenčna prednost podjetja?

T-2 oz tisti ki vedo, ne smejo povedat katere programe bodo vključili notri, ne smejo povedat katere nove storitve bodo vključene in kdaj bodo vključene, ker potem bi konkurenca imela prelahko delo. In T-2 bi zgubil stem prednost in stem možni dobiček.

Kar se tiče pa tehničnih težav pa fantje zelo pomagajo ampak če ni v njihovi moči tud oni ne morejo narest čudežev!!
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a Cobane » 15. Sep 2008 ob 06:14

Komar, ti samo talaj rdeče kartone, sedaj sem že pri četrtem. Ali me boste pri petem nesli na giljotino?
To je samo dokaz več, kam pes taco moli!

Neuradni my ass!
KoMar napisal/-a:Opozorilo administratorja ali moderatorja spletne strani:
Neuradnike delaš nervozne
Jasno, da so nervozni, če pa delajo v [pobrisal] firmi... jaz bi tudi bil nervozen!

P.S. Daj mi prosim še petega, šestega... da se boš vsaj ti malo ohladil!
Zadnjič spremenil Cobane, dne 19. Sep 2008 ob 19:12, skupaj popravljeno 2 krat.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a BOBI » 15. Sep 2008 ob 09:36

Očitno nekaterim dobra beseda ne najde svoje mesto.
Kakor hočete, ekipa je tukaj zato da očuvamo forum in ne bomo nikomer dovolili da ga uničuje. Začelo se bo striktno moderirati in prekrškarje tudi kaznovati.

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a joel » 15. Sep 2008 ob 11:53

Bravo! Vsa podpora ekipi z moje strani! In (sem prepričan) tudi s strani velikega števila drugih uporabnikov - ki pa seveda nikoli nis(m)o tako glasni... Forum potrebujemo in naj ostane na konstruktivnem nivoju (tudi s kritiko, če je upravičena). Brezvezno nerganje, žaljenje in metanje polen pa prav nikomur ne koristi.

TgT
Nadebudnež
Prispevkov: 383
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 21:51
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Dobrava pri Slov.Konjicah
Kontakt:

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a TgT » 15. Sep 2008 ob 22:33

Cobane napisal/-a:Komar, ti samo talaj rdeče kartone, sedaj sem že pri četrtem. Ali me boste pri petem nesli na giljotino?
To je samo dokaz več, kam pes taco moli!

Neuradni my ass!

P.S. Daj mi prosim še petega, šestega... da se boš vsaj ti malo ohladil!

Enostavno ne moreš iz svoje kože, a ne? Banovci so prijeten kraj za počitnice :owned:
Hit'n'Run ;-)

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a Cobane » 19. Sep 2008 ob 19:12

Cobane napisal/-a:Jasno, da so nervozni, če pa delajo v [pobrisal] firmi... jaz bi tudi bil nervozen!
Tole vzamem nazaj, ker je bilo napisano v efektu. T-2 ni slaba firma in hvala, da je prišla naredit red na slovenski telekomunikacijski trg. Je pa nekaj stvari, katere bi jaz spremenil... no glede tega sem pa itak dovolj glasen na forumu.

Me je pa Komar razjezil, ker je kar pavšalno vžgal opozorilo brez razloga - vsaj navedel ga ni, na kateri prispevek se opozorilo nanaša, tudi na ZS mi ni odgovoril.

Se opravičujem prizadetim.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Skupaj za prijaznejši forum

Odgovor Napisal/-a KoMar » 19. Sep 2008 ob 19:51

Heh, Cobane, opozorilo nikakor ni bilo brez razloga. Opozorjen si bil zaradi pritožb Neuradnikov in to ne prvič (in verjetno ne zadnjič) :namrec:

Odgovori