Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Obvestila in vprašanja v zvezi s forumom
Odgovori

Ocenite forum in delo ekipe:

5 - odlično
160
59%
4 - dobro
63
23%
3 - srednje
21
8%
2 - slabo
8
3%
1 - zelo slabo
18
7%
 
Skupaj glasov: 270

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 30. Avg 2008 ob 18:53

Tiji bo baje v torek - čakamo dekodirni modul, ki mora priti direktno iz dežele tartufov, saj so drugi kao neuporabni. :nevem:
Optika 100/10

poiuztrewq

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 30. Avg 2008 ob 18:55

Pa bodo prijezdili na prašiču s tem modulom?

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 30. Avg 2008 ob 19:06

Gre za CAM, ki mora biti "kao" špecialen, ker jim baje sicer pol Evrope zastonj gleda program. :roll: Če ne bi bil TiJi tako popularen, bi letel v kanto kot prazna konzerva za tartufe. Namesto prašiča bi imeli pa pršut-party!
Optika 100/10

Uporabniški avatar
mstojan
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 12. Avg 2009 ob 20:18
T-2: Že imam

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a mstojan » 10. Jan 2010 ob 12:22

Teme in forum so odlične!
Pozdrav!

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a obi » 10. Jan 2010 ob 22:22

To je pa lepo slišat.
Zadnjič spremenil obi, dne 18. Feb 2010 ob 23:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a kekoke » 18. Feb 2010 ob 15:10

Ker resnično verjemem v moč svobodnega pretoka informacij, sem si vzel čas za naslednji sestavek.

Nergač gor ali dol, ljudje imamo lahko načela v katera verjamemo in nas osrečujejo. Vsekakor je moč argumenta pri meni zelo visoko na vrednostni lestvici, argument moči pa zelo osovražen. Že spet pa se je zgodilo, da je moj prispevek na forumu preprosto izginil. Sam ne vem, da bi prekršil katero od pravil foruma, nihče mi ni rekel kaj je bilo v prispevku narobe, nobenega opozorila. Iz siceršnjega razvoja debate lahko morda sklepam kdo je brisal ampak vem pa ne, zato tudi ne vem kam se obnit za pojasnilo.

Gre za prispevek v temi IPTV na računalniku, kjer sem uporabniku marko.rossi predlagal eno od možnih rešitev njegovega problema. Pustimo zaenkrat moralne vidike mojega predloga. Dejstvo je, da sem le povzel nekaj dobro znanih pogojev poslovanja T-2 oziroma tehničnih lastnosti njihove opreme, ki so kar nekajkrat zapisana na tem forumu in so jih večkrat potrdili zaposleni:
-T-2 za nobeno storitev ne zahteva časovne vezave
-T-2 daje v najem opremo, ki je potrebna za delovanje naročene storitve
-T-2jev VDSL2 modem omogoča prisotnost vseh naročenih "tipov signala" na vseh izhodih modema naenkrat.
Kot rečeno, informacij nisem dobil med kakšnim zasebnim zaupnim pogovorom s kom iz T-2. Zato formalnih razlogov za izbris prispevka ne more biti.

Poglejmo zdaj še moralni vidik. Omenjeni predlog je mogoče res v škodo lastnika T-2, s tem pa posredno tudi v škodo zaposlenih in uporabnikov. Ampak dejstvo je, da T-2 tako zlorabo svojih pravil dopušča in je sistemsko ne prepreči. Očitno želi preprečiti le širjenje informacij med ljudske množice, če to počno "naši", pa je vse uredu. Tak je cel sistem IPTVja na računalniku, ki ga ne podpirajo a ne preganjajo. Tak je sistem čakalnih vrst na razne vmesnike, kjer ljudje čakajo mesece, drugi pa poročajo o čudežno prispelih vmesnikih po ZS na pravi naslov na tem forumu. Tak je tudi cel sistem tehnične pomoči preko tega neformalnega foruma. Zaposleni pomagajo nekaterim uporabnikom prav tako na škodo podjetja in uporabnikov, ki iščejo pomoč po uradni poti. Ta njihova dvoličnost je v resnici po njihovem zaželjeni imidž podjetja, nudijo ti precej, če znaš do tega priti. Zato ne morem imeti T-2 za tako moralno avtoriteto, da bi bil moj prispevek sam po sebi neprimeren za javno objavo. Enostavno je nekdo izkoristil argument moči in njemu ne všečni prispevek izbrisal.

Pa tudi, če sem prekršil kako od napisanih ali nenapisanih pravil foruma, spodobilo bi se, da se moderator izpostavi in mi razloži razloge za izbris. Sem tudi že kaj sam za sabo pobrisal, če me je nekdo za to prosil. Seveda pa bi si najbolj želel, da bi možnosti zlorab preprečili, ne pa da omejujete širjenje resnice. Konec koncev, enkrat smo vsi zvedl, da zemlja ni v središču vesolja. Pravila naj bodo za vse enaka, pa ne bo mogu nihče nergat.

Najbolj trapasto pri vsem skupaj pa je, da prispevek slow_slowa, ki naj bi bil protiutež mojemu prispevku, povsem jasno namiguje na način možne zlorabe. Informacija na neformalnem forumu naj bo popolna, od moralnih vrednot vsakega posameznika pa naj bo odvisno, kako bo informacije uporabil.

edit: sprejel opravičilo moderatorja
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a KoMar » 18. Feb 2010 ob 19:02

Me veseli, da sta razcistila.

Uporabniški avatar
turist
Model
Prispevkov: 301
Pridružen: 7. Sep 2007 ob 10:58
T-2: Že imam
Paket: T4 optika(100/10) +2x tel +fax
Kraj: Kranj

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a turist » 28. Feb 2010 ob 15:03

Zanimivo, da sedaj, ko so se začele kritike na račun T-2 in njihovih podražitev z argumenti za in proti, teme, ki moderatorjem niso pogodu kar zaklenete.
Če mislite tako nadaljevati in cenzurirati vse, mislim da je najbolje, da se forum kar ukine. Tako bo t-2 neomadeževan in skratka najboljši, saj kritik potem ne bo.
Lepo je, ko se vse samo hvali, ko pa pride do kritik pa je joj ! :plosk:

Pa več je moderatorjev, več je zmede in samovolje ! :nevem:
Slika
Slika - Mobilno

ango
Nadebudnež
Prispevkov: 408
Pridružen: 5. Dec 2008 ob 20:38
T-2: Še nimam
Kraj: Izola

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a ango » 20. Apr 2010 ob 17:47

ena velika zahvala KoMarju, ker mi je pomagal svetovati tapravi router da sem lahko nanj gor namestil Transmission daemon (zadeva delujeje zaenkrat perfektno)

:car: :car: :car: :car:
_____________________________
Kot v US, zgleda da bomo meli hitrejši mobilni internet kot pa žične povezave

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a KoMar » 20. Apr 2010 ob 19:58

Me veseli :)

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a Cobane » 5. Jul 2010 ob 12:55

Forum se je začel močno moderirat. Prispevki izginjajo kot za šalo. Moderator pa tudi nima toliko poguma, da bi pokazal svoj obraz in navedel razlog za tako nacistično (T-2jevsko) obnašanje!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a KoMar » 5. Jul 2010 ob 14:40

Cobane, danes zjutraj si se spravil sarkastično odgovarjat na več tem, kjer se uporabniki pritožujejo čez T-2 in me čudi, da si zdaj užaljen, ker so bila sporočila izbrisana. V vednost: brisanje spama se bo samo povečevalo.

Svoj "smisel za humor", prosim, stresaj kje drugje. Mimogrede, nisi tako duhovit, kot misliš ;)

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a Cobane » 5. Jul 2010 ob 15:24

Daleč od tega, da bi bil užaljen... me pa izredno moti, če ne poznam razloga! Vseeno menim (pa čeprav se ne boš strinjal z mano), da bi se dalo stisnit kakšen kratek ZS z razlogom za izbris sporočila.

Res je, da zganjam sarkazem, kajti ob trenutni situaciji ne morem ravno peti hvalospevov! Že pred podražitvami je bilo vse skupaj na meji katastrofe, za trenutno situacijo pa izraz v slovarju (še) ne obstaja!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a KoMar » 5. Jul 2010 ob 15:26

Ni treba spamat po neuradnem forumu, če so problemi na T-2. Tako čisto OK teme, kjer ljudje dajejo prave pritožbe, spreminjaš v stand up comedy, za kar pač ni potrebe.

Pri 3,5k sporočil pa menim, da par bolj pikrih ne boš pogrešal :)

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Kako ste zadovoljni s forumom in našo ekipo?

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 5. Jul 2010 ob 23:14

Cobane napisal/-a:Forum se je začel močno moderirat. Prispevki izginjajo kot za šalo. Moderator pa tudi nima toliko poguma, da bi pokazal svoj obraz in navedel razlog za tako nacistično (T-2jevsko) obnašanje!
nacistično ? pa kaj ti si normalen ? A boš meni tudi rekel, da sem nacist ?

Odgovori