Podražitve s 1.7.2021

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: Podražitve s 1.7.2021

Odgovor Napisal/-a borutz » 9. Jul 2021 ob 08:33

sem pravkar dobil:
Po preveritvi naših evidenc smo ugotovili, da se je strošek izvedbe preklica naročniškega razmerja na
reklamiranem računu obračunal pomotoma. Iz navedenega razloga vam za preveč obračunani strošek
izdajamo ustrezni dobropis.

Drugače pa glede prehodov. 15 let sem bil zvest naročnik. Konkurenčna prednost t2 pred ostalimi je tv vmesnik in hitreje dosegljiva tehnična pomoč. V tujini dajejo rednim strankam dodatne ugodnosti, naša mentaliteta je pa očitno taka, da dajmo lupiti. Glede na to, da doma nismo neki hardcore tv uporabniki, sem se odločil za ta korak, saj je prihranek za dobo dveh let 720€!!!!Bom pač rotiral na dve leti. Dejansko sem imel downtime doma 3minute ob prehodu. Razočaran sem bil edino, ko sem prosil za modem v bridge mode. Na t2 to lahko uredijo na nivoju porta, na Telekomu pa samo cel modem :)
Slika

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 9. Jul 2021 ob 09:42

@borutz:
Tako je kot si napisal in zato sem vesel da boš imel tak prihranek.

Sam imam tudi srečo, da imam trenutno na vseh lokacijah optiko(T2, Telekom) in da lahko na podlagi več priključkov pri enem ponudniku še dobim kak bonbonček/popust(Kot zaposlen imam na eni lokaciji popust za zaposlene!).
Sicer preden je bila optika je bilo pa mešan, Telemach, Telesat in pa T-2(P2P FTTH).

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Paket: Oranžni diamant HBO

Odgovor Napisal/-a Mark » 9. Jul 2021 ob 20:35

Hevidi napisal/-a:
8. Jul 2021 ob 08:04
Napovedi in praksa kaže, da je dil dvig cen popolnoma primeren, saj benchmarking pokaže ustrezna razmerja. Navedeno pomeni, da je odliva strank v pričakovanju... pa še tam imamo tudi kakšno takojšnjo zahtevo po vračanju nazaj...

Enostavno so stvari pri storitvah take, da podpora RES ŠTEJE!. In T-2 ima podporo najboljšo. Pika.
Probajte recimo kakšen prehod na TS optiki narediti k Telemachu od A1 .... ;)

https://www.t-2.net/novice/t-2-ponovno- ... -narocniki
Slej, kot prej se bo žal izkazalo, da je za doseganje primerne kvalitete in servisa bil ta dvig potreben. Pa ne samo T-2, povsod se bo zaradi te krize dražilo, ponekod pa se je že. V kakšnem svetu pa bomo živeli pa bo pokazal čas. Vem, da obstajajo stranke, ki so hvaležne in cenijo odlično uporabniško izkušnjo in najboljšo tehnično pomoč. Če ne prej, ko se zelo kmalu po prehodu drugam, še bolj zadovoljni vrnejo na T-2. Pravijo, da ko nekaj doživiš na lastni koži si bolj dovzeten in potem še bolj ceniš nekaj kar se ti je prej zdelo za samoumevno. Sem spadajo tako fizične, kot poslovne stranke, kjer je support še bolj pomemben. Tista malenkost v enem izmed zgodnjih postov je le malenkost. :pivo: :rtmT2:

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 10. Jul 2021 ob 07:57

Sej podražitve niso panika, pač inflacija podražitev surovin, sam kaj ko se tudi plače vsak ley ne dvignejo za 5-15%. Zarad tega je folk jezan ker mu inflacija požira plačo. Je pa res da bo marsikdo priprqvljen trpet slabšo podporo oziroma se bojo tudi ostali zganili...
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Paket: imam

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 10. Jul 2021 ob 10:03

Navadit bi se morali živet brez te kur*eve televizije. Pa je veliko ceneje.
Večletne izkušnje pri xDSL priključkih - priklopi in odprava napak, napeljava in priklopi optičnih kablov, brezžične rešitve wifi, Izkušnje tudi na vzdrževanju in servisu računalniške opreme. :wink:

mikrohard
Starešina
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 10. Jul 2021 ob 10:06

Meni T-2 ne ponuja maksimalne hitrosti brez kur*eve televizije. Sicer bi jo že zdavnaj odjavil :)

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Paket: imam

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 10. Jul 2021 ob 11:13

T-2 bi MORAL uskladiti hitrosti s Telekomom in ponuditi enake hitrosti na svojem omrežju kot tudi na BRO (Telekom). Ampak ne, ja dobr pol pa ne.
Večletne izkušnje pri xDSL priključkih - priklopi in odprava napak, napeljava in priklopi optičnih kablov, brezžične rešitve wifi, Izkušnje tudi na vzdrževanju in servisu računalniške opreme. :wink:

Odgovori