T-2 Klub in številne ugodnosti

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
gorann3
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 5. Jan 2015 ob 13:04
T-2: Že imam
Paket: T4 giga

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a gorann3 » 4. Okt 2016 ob 13:19

seveda, saj je en boljsih fhd televizij

moram samo skozi nastavitve, pa zdaj se nadgrajuje, treba mal pocakat

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4636
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a atepej » 11. Okt 2016 ob 23:36

atepej napisal/-a:
Tosho napisal/-a:A bo tudi Note7 kdaj notri?
Ko bo uradno na voljo - drugič
Še uradna info. Tega modela ne bo v ponudbi ker je Samsung ukinili proizvodnjo.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Slika

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 767
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Tosho » 12. Okt 2016 ob 00:15

Berem novice in gledam televizijo, ja.
Slika

sloki
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 1. Nov 2015 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: T4 Oranžni diamant,300/50 mbps

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a sloki » 16. Okt 2016 ob 17:37

T-2 ima sedaj v ponudbi res slabe in predrage stacionarne računalnike (ali komplet s polno balasta kot so windowsi itd. pa panda antivirus) z "AsRock" najslabšimi matičnimi ploščami in slabimi grafičnimi karticami + premalo oz. zastareli rami.
Skratka price/performance je res na dnu.
Naprimer tisti "gaming" računalnik je overrated na 1200 eur.

A Vam to dejansko res gre v promet in so ljudje zelo slabi v poznavanju specifikacij?
Sami bi sestavili najmanj 2x močnejšo mašino za isti denar.

Samo vprašam :)

Kar se bojim je namreč to, da bi T-2 klub ratal zatočišče neprodanih oz. nezanimivih outdated zadev, ki jih noben več noče, saj glede na ceno ne ponujajo WOW efekta.

Recite dobaviteljem da naj prodajajo te računalnike v Afganistan dol ne pa da nas majo za neko 10-o razredno državo, kjer si drznejo oz. lahko prodajajo vsak shit za velik denar.

Pa niste T-2 krivi glede tega, samo govorim na splošno da Vaši dobavitelji se očitno že norčujejo iz potrošnikov.
Zaposlite kakšnega boljšega svetovalca v nabavnem IT sektorju, ki gre v korak s časom.

Pa odgovor "Sej je na položnice" več ne bo zalegel, saj obstajajo že plačilne mastercard ideal kartice in podobno na do 60 obrokov (minimalni obrok 20 eur).

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2340
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a webmaher » 16. Okt 2016 ob 19:36

ima smisla, ali dokler konkurenca počne enako ne rabjo novega prodajnega stručkota sploh..če ga pa že sem pa jaz tu aneda :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a cslesce » 16. Okt 2016 ob 19:48

sloki: kje dobiš take mastercard, pa da nisi zaposlen?
Slika

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 746
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a rossi » 16. Okt 2016 ob 20:19

A pa moras kam it za mastercard da ga dobis?

sloki
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 1. Nov 2015 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: T4 Oranžni diamant,300/50 mbps

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a sloki » 16. Okt 2016 ob 20:43

cslesce napisal/-a:sloki: kje dobiš take mastercard, pa da nisi zaposlen?
Jaz ga imam na Sberbank (ne da bi delal reklame).
Pomoje rabiš biti seveda redno zaposlen, žal (naredi preko mame ali pa preko očeta potem naj gredo na banko in si vzamejo MasterCard Ideal :D ).
Kako pa drugače plačuješ mesečne račune? Sproti? Mogoče celo obstaja glede na prilive ki jih imaš na tekoči račun kakšna opcija na banki.


Primer MasterCard Ideal:
Ko greš in kupiš npr. eno stvar vredno 1000 eur dobiš SMS, ki te vpraša "Na koliko obrokov želite razdeliti?" in ti pošlješ nazaj recimo "30".
In se ti razdeli na 30 obrokov seveda z 7,5% obrestno mero included.

Torej, ker je pogoj najmanj 20 eur na mesec bi lahko dal na "50" obrokov maksimum pri znesku 1000 eur vredne zadeve.
Ne rabiš "pik" in "položnice" ali pa "plačilnih list".
Hitro in enostavno pa še baje se ti zavaruje ta roba in je dejansko "zavarovana" pod garancijo, zato ker koristiš to Ideal kartico.

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 746
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a rossi » 16. Okt 2016 ob 20:50

Torej takoj odpade ce nisi zaposlen.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a kitl » 16. Okt 2016 ob 22:31

Ja itak, da moraš biti zaposlen pa še obresti so nadmočne 7,5%. Pri 1000 EUR znese 75 EUR pa še letna članarina za Master card potem smo pa s ceno tam tam. Samo, da v Klubu ne rabiš imeti ne službe ne dokazil.
Slika


Lp, Kitl

sloki
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 1. Nov 2015 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: T4 Oranžni diamant,300/50 mbps

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a sloki » 17. Okt 2016 ob 01:28

Sej ni fora v tem če je malo več za plačati, če je le roba temu primerna price/performance močna in kvalitetna.
Žalostno je prav to kar sem zgoraj napisal, da je nek shit vreden 1200 eur brez kakršnekoli logike na nikakršni pametni osnovi.

Zadeve se bodo morale malo spremeniti, to da dobite kakšno ekstra "provizijo" od dobaviteljev če nekomu podtikate neko neprodano zadevo,
ne bo na prihodnje kupce oz. naročnike puščalo dobrega vtisa, verjemite mi.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a kitl » 17. Okt 2016 ob 08:08

Pri teh računalniških komponentah je vedno ista pesem. Dobavitelji sestavijo kao gaming comp, ki pa komaj poganja igre na low grafiki. Pri računalnikih je, če že kupuješ sestavljene skoraj obvezen takojšen nakup spodobne grafične kartice. Jih pa po svoje razumem, če bi ti dali v sestavljen komplet grafično nvidia 1080 gtx bi bila skupna cena zelo visoka in bi se zadeva težje prodala.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4636
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a atepej » 17. Okt 2016 ob 08:57

sloki. če bi rad imel kaj specifičnega, si kipi dele pa si ga sestavi sam, pride ceneje. kitl oni dajo not mimimum od minimuma, če želita več odprita temo pa bomo debatirali o tem. Poglejta si na primer tale videlo: https://www.youtube.com/watch?v=akVnl4HIHPY ;)
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a kitl » 17. Okt 2016 ob 11:25

Jaz ga razumem rad bi imel dober comp na obroke. To je pa zelo težko tudi v trgovini imaš bolj kvazi sestavljene komponente. Grafično je pač treba kupit na keš.
Slika


Lp, Kitl

sloki
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 1. Nov 2015 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: T4 Oranžni diamant,300/50 mbps

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a sloki » 17. Okt 2016 ob 14:33

atepej napisal/-a:sloki. če bi rad imel kaj specifičnega, si kipi dele pa si ga sestavi sam, pride ceneje. kitl oni dajo not mimimum od minimuma, če želita več odprita temo pa bomo debatirali o tem. Poglejta si na primer tale videlo: https://www.youtube.com/watch?v=akVnl4HIHPY ;)
kitl napisal/-a:Pri teh računalniških komponentah je vedno ista pesem. Dobavitelji sestavijo kao gaming comp, ki pa komaj poganja igre na low grafiki. Pri računalnikih je, če že kupuješ sestavljene skoraj obvezen takojšen nakup spodobne grafične kartice. Jih pa po svoje razumem, če bi ti dali v sestavljen komplet grafično nvidia 1080 gtx bi bila skupna cena zelo visoka in bi se zadeva težje prodala.
Se strinjam z obema in ravno tukaj pride sedaj "težava":
1.) Vem da si lahko sestavim sam in to 3x boljše specifikcije kot pa kar je trenutno v katalogu.
Ne govorim samo o računalnikih, ki so predragi in outdated z slabim performance/price/quality razmerjem, ki jih dobavitelji hočejo preko T-2 prodajati naročnikom
(da bi T-2 pobral provizijo ker je prodal nekaj kar sami dobavitelji niso mogli več prodati),
ampak govorim tudi o DRUGIH STVAREH, ki jih lahko recimo dobimo povsod okoli v Sloveniji in so novejše in cenejše z naprimer MasterCard Ideal kartico na obroke ter tudi ZAVAROVANE dodatno v garanciji, če so kupljene z uporabo MasterCard Ideal kartice.

2.) Nimam nobenega kompleksa da sem začel s to temo ker sam neke zadeve sedaj ne bi mogel "kupiti" ali pa da bi zniževal kakršnokoli ceno nekomu ali pa da sem kakšen promotor te kartice.
Če kaj rabim grem in kupim.
Upam da me vsaj to razumete.

Ker sem zvest T-2 naročnik (to je zame najboljši operater ever) in ker imam rad T-2 mi gre na živce to, da roba glede na perfromance/quality (četudi bi bila dražja kein problem) enostavno nima wow efekta in ne spodbudi naročnike, da bi to dejansko vzeli.
Ravno zaradi tega kot je povedano da vse skupaj "komaj poganja igrice na low" pa je recimo 1200 eur pri T-2, je to že smešno.

Dolgoročno gledano se tako izgublja ugled, ker bodo ljudje (recimo mladi, ki se bolje razumejo v tehnologijo) enostavno rekli "ehh ne T-2 gledati tam prodajajo samo overpriced zastarele komponente/stvari, raje poglejte kaj drugega".
Zbiranje "pik" in zvestoba podjetju hitro upade saj jim ne bo nič več atraktivno in spodbudno.
Konkurenca je seveda močna povsod.
(videl sem že v tej temi primerjavo iste znamke televizorja sony na telekomu in pri T-2 in je bila na telekomu če se ne motim 300-400 eur cenejša?)

Nekdo torej ne hodi v korak s časom pri T-2 ali pa v sodelovanju z dobavitelji hoče ustrezati prodajnim načelom DOBAVITELJEV ne pa da ugodijo NAROČNIKOM,
da bi bili naročniki bolj zadovoljni s tem kar imajo. Torej T-2 bi naročnikom samo zato ker je to na "položnice" prodajal predrag šrot? Ni logike.
Potem bogi reveži morajo to stvar še enkrat kupovati, ker jim šrot crkne v 1m letu, namesto da bi dali enkrat malo več denarja in vedeli kaj imajo in da je kvalitetno.

~ Nimamo denarja, da bi kupovali poceni.

Zaposlite torej nekoga, ki bo bolje znal izbirati stvari/komponente z wow efektom za konkurenčno ceno.
Take dobavitelje, ki ne ponujajo nič pametnega in atraktivnega za kupce-naročnike, bi jaz nekam poslal milo rečeno.

No ne bom več smetil teme in upam na ugodnejše in boljše ponudbe pri T-2 in da pokoristim te pike ter seveda veliko poslovnih uspehov dalje.
Ni vse črnogledo: Zadovoljen sem bil z ponudbo mobilnih telefonov in ceno, mislim da je še vedno konkurenčna in pa kar je najpomembnejše zadovoljen sem z storitvami ter podporo.

~ Denar je za to da se zapravlja.

Odgovori