Čudne stvari zadnje čase pri T-2

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
srus
Model
Prispevkov: 212
Pridružen: 26. Feb 2009 ob 12:08
T-2: Že imam
Paket: vse

Čudne stvari zadnje čase pri T-2

Odgovor Napisal/-a srus » 16. Dec 2022 ob 16:15

T-2 je moj ponudnik četverčka že kakih 14 let, s storitvami sem v večini zelo zadovoljen, če me kdaj kaj spravi v slabo voljo, pa se samo spomnim neumnosti in nesramnosti, ki sem jih bil prej deležen pri Siol/Telekomu. Zato me toliko bolj čudi, kaj se mi dogajala zadnje tedne.

V poslovalnici osebno uredim prehod iz T-4 Tera na T-4 prilagodljivi, kamor vežem dve mobilni številki, prej je bila del Tera paketa lahko samo ena. To uredim v poslovalnici, doma isti dan še preverim v Horizontu in obe mobilni številki sta zanesljivo del paketa. Potem pa začetek naslednjega meseca pride račun in nenadoma se ena mobilna številka znajde kot ločena naročnina. Sledi osebno v poslovalnici reklamacija in kasneje mi odobrijo dobropis.

Podobno se mi je zgodilo s prostorom v Horizontu. Osebno v poslovalnici odjavim 100 GB, naročim 1 TB, preverim doma v Horizontu, vse lepo in prav, 1 TB je naročen, potem pa čez nekaj tednov naročenih 1 TB čudežno izgine in ostanem z 10 GB! Tokrat se mi ne ljubi spet osebno v poslovalnico, kličem tehnično podporo, fant na drugi strani se čudi, ne ve kaj se je zgodilo (oz. vsaj meni ne pove), ter uredi zadevo. Stanje v Horizontu izgleda v redu, bom dokončno videl, ko dobim račun.

Kaj se dogaja z T-2 podatki o naročnikih in naročenih storitvah, kakšne so procedure pri spremembah? Kot, da levica na T-2 ne ve, kaj dela desnica. Zgoraj opisane stvari se mi v preteklih letih niso dogajale.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Čudne stvari zadnje čase pri T-2

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 16. Dec 2022 ob 17:24

Marsikaj je še kaj za porihtat, ampak je tako kot je. Važno je da si, oz. ti bodo uredili.

Jaz načeloma ne delam več preko poslovalnic, ampak preko emaila, da imam vse dokaze črno na belem in samo posredujem je treba.

Horizont pa ni 100% zanesljiv.

Odgovori