Konsolidacija ponudnikov v paket pri enem

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
StefanB
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 6. Jun 2007 ob 08:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Optimum
Kraj: Ljubljana

Konsolidacija ponudnikov v paket pri enem

Odgovor Napisal/-a StefanB » 13. Jan 2023 ob 08:16

Živijo!

Najprej sem imel internet in TV prek Telemacha na coaxu in GSM pri Mobitelu.
Čim je bil možen priklop na optiko sem internet vzel pri T-2 (takrat T2 še nikjer ni ponujal IPTV ali mobilne telefonije). GSM imam pri Bobu (A1).
Enkrat vmes (takoj ko je bilo mogoče?) sem za nekaj mesecev vzporedno poskusil tudi IPTV pri T2, vendar me takrat early adopter izkušnja ni prepričala (žongliranje z daljinci pred HDMI CEC).

Zdaj imam še 3 ločene operaterje za internet, TV, in GSM kar pa z leti in oblikovanjem ugodnejših paketov postaja stroškovno nesmiselno.

Zdaj sem pred odločitvijo ali vse vzeti pri Telemachu ali pri T-2 ali celo pri kakem mobilnem operaterju. Nikjer nimam vezave. Vse akcije pa so v drobnem tisku "za nove naročnike". Redna ponudba (izven akcij, vezave ipd) pa konsolidacije ponudnikov ne naredi več tako zelo zanimive, zaradi česar konsolidacije še nisem izvedel.

Ali pri katerem operaterju smatrajo, da sem nov naročnik, če vzamem 2 dodatni storitvi?
Kak nasvet kako konsolidirati ponudnike? Odpovedati TV za nekaj mesecev in potem vse prenesti na Telemach kot "nov naročnik"? Odpovedati T2 Internet in začasno vzeti preko kakšnega prepaid mobilnega operaterja, da sem pol za T2 "novi naročnik"? Dobri tržniki bi to z veseljem rešili.

Nasveti, izkušnje?

JM123
Znanec
Prispevkov: 73
Pridružen: 1. Feb 2021 ob 10:08
T-2: Še nimam

Re: Konsolidacija ponudnikov v paket pri enem

Odgovor Napisal/-a JM123 » 13. Jan 2023 ob 10:01

Prenesi vse na A1, po 100-tih dneh (oziroma malo prej) pa reci da nisi zadovoljen s ponudbo in ti denar vrnejo, potem pa greš k drugemu ponudniku kot nov naročnik :)

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Konsolidacija ponudnikov v paket pri enem

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 13. Jan 2023 ob 12:28


StefanB
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 6. Jun 2007 ob 08:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Optimum
Kraj: Ljubljana

Re: Konsolidacija ponudnikov v paket pri enem

Odgovor Napisal/-a StefanB » 20. Jan 2023 ob 12:04

Hvala za povezavo do prave teme.

Zaključek: čeprav sem že več kot 15 let naročnik (samo interneta) so mi v poslovalnici ponudili paket Oranžni Optimum kot za novega naročnika, ker do sedaj še nikoli nisem koristil te ugodnosti (ob prvem priklopu takšnih ugodnosti sploh še niso nudili).

Odgovori