[Naročil sem] 4/512 in telefonijo

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
tklemenc
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 22. Okt 2006 ob 21:28
T-2: Že imam
Paket: 100/10

[Naročil sem] 4/512 in telefonijo

Odgovor Napisal/-a tklemenc » 22. Okt 2006 ob 21:46

2.8.2006 sem dobil potrditveni mail, da so dobili mojo prijavo in da mi bodo poslali pogodbo. pogodbo sem dobil po treh urgencah 21.9.2006, na T-2 so jo dobili podpisano 26.9.2006. Čez en teden sem jih klical, da mi povedo status, pa so mi rekli, da še niso naredili poizvedbe in obljubili, da jo bodo poslali. 5.10. še vedno niso naredili poizvedbe, spet obljubijo, da jo bodo. 6.10. kličem in mi povedo, da so poslali poizvedbo 5.10. 9.10. preverim kako je z poizvedbo in izvem, da še ni bila poslana. 10.10 govorim z neko gospo, ne s helpdeskom, ki mi pove, da so neke težave in da moram poslati še enkrat kopijo osebne in zadnjega telekomovega računa. 11.10 odnesem vse skupaj na brnčičevo, kjer mi pove, da je težava, ker imam pri telekomu drugo ime kot na osebni izkaznici. Razložim ji, kar sem napisal že na obrazcu za prenos številke, da imava z očetom na istem naslovu oba isto ime in da sem zaradi tega pri telekomu registriran drugače. Vse si zapiše in pošlje poizvedbo. 17.10 dobim domov pošto, naj jim pšljem kopijo osebnega dokumenta osebe, kije lastnik telefonskega priključka - že tretjič. Poleg tega sem dobil v podpis še 1 (en) izvod pogodbe s podatki izpred enega leta! Pogodbe se vedno sklepajo vsaj v dveh izvodih, jaz pa dobim en sam izvod?! 18.10 grem spet na Brnčičevo, kjer sem moral vso zgodbo razložiti še enkrat - bili so zelo prijazni, takoj so me preusmerili na pravega ćloveka in ob 17:00 me je res obvestil po telefonu, da je bilo na Telekomu vse v redu in da bo preklop 10.11.

Sedaj čakam, da vidim če bo to res.

Lep pozdrav!
Tine

Odgovori