[Dobil sem] 10/2 + TV + IP tel

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
kroff
Uporabnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 09:49
T-2: Že imam
Paket: 10/10
Kraj: Lucija

[Dobil sem] 10/2 + TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a kroff » 29. Okt 2006 ob 15:54

dobil sem pred par dnevi ...in dela vse iz prve tako da ..mega mi je.

no v glavnem ...v bistvu je to bolj kritika T-2 za neprofesionalen odnos ...in neupostevanje pogodb...in kaj se lahko zgodi kupcem.

jst sm podpisal pogodbo sredi marca 2006 in jim takrat tudi poslal oba izvoda (in se danes nimam drugega izvoda z njihovim podpisom)

in od takrat ..6 mesecev tisine...in pred 1 tednom ...mi pride na vrata telekomovc, da mi pride pobrat vse njihove zadeve. groza
klicem jst t2, da kaj zdej ...in da kdaj mislijo oni to postelat ..in mi tip rece da bo v par dneh prsu operater in mi montiral zadevo. tako je tudi bilo. vse lepo in prav...ful zadovoljen.

zdej pa za res...
jst sm pa ze pred 2. mescoma, ker sem obupal nad t2jem (na mejle mi sploh niso odgovarjali ..no ...razen une skripte ki se mi zahvaljuje ...ne vem za kaj), zelel zvisat moj link ...in zato sem se obrnil prvo na siol ...da bi kr nadgradil na njihov trio paket z 10mbit pa mi niso sploh odgovorili....pol klicem se voljo in amis...pa da tuki ki sm jst sploh nimajo oni svojih zadev. ...tako da ni bilo nic od tega.

se sreca.

to leti na t2-jevce...predstavljajte si ...da bi jst lepo dobil pred enim mescem voljo al pa amis...al pa siol .....in pol mi pride en dan telekomovc in mi pobere zadeve!?!?!? zaradi priklopa na t2.
v bistvu pa sm jst ze takrat (pred 2. mescoma) imel pogodbo od t2 za brezpredmetno, ker mi niso nic odgovorili v tistih 30. dneh

po pogodbi ...kolkor se spomnem (sej mogoce zaradi tega ne pustijo pogodbe pri narocnikih) je 30 dni rok ...v katerem morejo oni izpeljat preklop in priklopit narocnika.

in pol bi mel same neke pravne probleme ..z t2jem, telekomom in siolom..oz voljo, amis ...karkoli bi pac vzel.


v bodoce ...bi lahko stranke obvestili ...ce ne zmorejo v 30 dneh....in vprasali, ce stranka zeli odstopiti od pogodbe ali ne.

lp
kroff
Slika

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 29. Okt 2006 ob 20:51

Ne spomniš se, ker se ne moreš. V splošnih pogojih http://www.t-2.net/docs/pogoji_20061003.pdf so roki (ne na pogodbi). Tam piše samo rok za priklop po opravljenem preklopu bakrene parice (do 5 delovnih dni).

Sicer pa lahko kadarkoli odstopiš od pogodbe (če se ti je zdelo 30 dni, ko je nacionalni operater zavlačeval, preveč).

Če bi takrat dobil nekaj drugega, te seveda ne bi mogli priklopit na T-2, ker T-2 ni imel pooblastila za odklop.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 29. Okt 2006 ob 22:31

jah lahko bi ga priklopili... sej ce imas ti TV in internet preko kabelskega operaterja to itak nic ne moti unih kablov od telekoma :) Edini problem bi bil zaradi sklenjenih pogodb, kjer imas po večini to, da moras podpisati, da bos "ne vem koliko casa" njihov narocnik.
jaz takim stvarem ne zaupam, tako da sem sama prekinjala pogodbo z bivsimi ponudniki... tako da sem bila ubistvu 1 mesec prikloplena na oboje... :D je pa tudi res, da sem se jaz priklaplala na optiko in ne na VDSL :D

Odgovori