Pritožba na telekom?

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Pritožba na telekom?

Odgovor Napisal/-a Antrax » 7. Nov 2006 ob 10:10

Spoštovani!

Za naročnika XXXXXX, Ptujska cesta XX, 2230 Lenart, je bilo dne 27.09.2006 podano naročilo za storitev povsem razvezanega dostopa, vzporedno pa je stekel postopek za prenos telefonske številke. Telefonska številka (lastnik XXXXXX (oče)) je bila dne 17.10.2006 prenešena v naše omrežje. Nacionalni operater je kot datum montaže določil 25.10.2006, dejanski datum montaže pa je bil dan prej, torej 24.10.2006. Naročnik je bil zaradi kršitve roka določenega v Splošnem Aktu za prenosljivost številk sedem (7) dni brez delujoče telefonske linije. Zaradi navedene kršitve vas pozivamo, da zadevo preučite, ugotovite navedene kršitve in ukrepate skladno z danimi Vam pooblastili

Matevž Turk
direktor T-2 d.o.o.
To sem danes dobil po pošti od T-2. Zdaj pa me zanima kaj naj naredim oz. kako naj naredim namreč nisem pravnik in se ne spoznam na te stvari. Moja pooblastila? Lahko s tem kaj dosežem? Prosim za kakšne konkretne odgovore!
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 7. Nov 2006 ob 11:01

Tole sm jst komuniceral z jankovicevo listo...
moj email napisal/-a:Dober Dan.

V program bi morali dodati obljubo da se bo v Ljubljani cimpreje omogocilo izgradnjo FTTH(izgradnjo opticnih vlaken) omrezja podjeti Gratel in T-2, katera imata z sedanjo politiko tezave saj na podrocju kjer so dominantni Telekom in Ljubljanski Kabel zaradi "konkurence" prihaja do tezav, zpletov, zavlacevanja z dovolenji ipd...

Hvala.
odgovor napisal/-a:Spoštovani!

Za vaše sporočilo in posredovano idejo se vam v imenu gospoda Zorana Jankovića iskreno zahvaljujemo. Vsebino vašega predloga bodo strokovni sodelavci lahko obravnavali po uspešnem izidu volitev, ko bodo imeli možnost vpogleda v ustrezno dokumentacijo.

Z lepimi pozdravi,

Tjaša Ficko
Odnosi z javnostmi
sej ne vem ce ma to kak efekt... sam napisat sm mogu...
SpaceInvader!
Slika

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Odgovor Napisal/-a Anubis » 7. Nov 2006 ob 12:37

Navadni Nimda napisal/-a:...poleg neodvisne Agencije za Telekomunikacije Evropske Komisije...
A little off-topic, pa bo že...
Ker je ravno z velikimi začetnicami napisano in ker se rima na APEK... je to potemtakem ATEK? :lol: Nomen est omen. :lol:

Drugače pa za nac.operaterja predlagam še eno boljšo in predvsem krajšo izvedenko... TeSlo. 8)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Nov 2006 ob 13:08

1) Atek: :P
2) TeSlo - HAHAHA! :D
Optika 100/10

Uporabniški avatar
lumpmuck
Faca
Prispevkov: 164
Pridružen: 25. Mar 2006 ob 19:49
T-2: Že imam
Kraj: primorska

Odgovor Napisal/-a lumpmuck » 10. Nov 2006 ob 02:10

jao kakšne klatijo
Slika

Odgovori