Čakam že 4 mesece...

Splošni pogovori o T-2
pantar
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 13. Dec 2006 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: 1 Mb
Kraj: Škofja Loka

Čakam že 4 mesece...

Odgovor Napisal/-a pantar » 13. Dec 2006 ob 20:23

Čista norišnica!

Da najprej opišem kako se je sploh začelo...
S punco sva naročila priklop 1Mb pri T-2. Čakala sva tri tedne, da so sploh prišli.Modem so zmontiral tko, da je bil kabel od vtičnice do računalnika čist napet in ene 2cm od tal... Zravn modema so mi dal pokvarjen patch kabel (1m). To se je zgodil enkrat okol 28. avgusta 2006. Pol mi je internet ene 14 dni delu, pol sva pa (po nasvetu T-2) odjavila PSTN priključek. Od takrt naprej je šlo vse narobe...

v glavnem... danes je točno štiri mesece od takrat, ko je internet nehal delovati, na T-2 tehnični službi pa sem že star znanec (kličem vsaj 2 - krat na dan). V štirih mesecih se niso niti tolk skupaj sestavili, da bi enga poslali da pride mal pogledat. Skoz mi sam rečejo, da bodo sporočil naprej.
Za konec pa mi je dva tedna nazaj crknu še modem in mi v dveh tednih niti tega niso mogli zamenjat.
Dons mi je pa film poču, pa sm napiz... unga s podpore po telefonu. Tko da bom zdj poslal prošnjo za odklop.

Upam, da bo ta zgodba odvrnila tiste, ki hočejo naročit priključek T-2.
Če vam že ni treba plačevat računov zaradi nedelujoče storitve, pa zapravite še več za račun za telefon, pa čeprav nič ne dosežete s tem.

LP pantar

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 13. Dec 2006 ob 20:26

Čakaj malo, ti si klical tehniko ali helpdesk? To nikakor ni isto. Helpdeskovci samo naprej pošiljajo.

Če se še nisi dokončno odločil za odklop, mi pošlji ID na pm pa bom pogledal ki se je vstavlo.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 13. Dec 2006 ob 20:29

No ko ravno govoriš o modemu, tudi meni je včeraj crknil in danes sem dobil popolnoma novega. Pa če imaš res toliko problemov kot praviš bi si lahko namesto kurjenja telefonskih inpulzov vzel uro do dve časa se zapeljal do Brnčičeve in tam uredil iz oči v oči, verjemi mi, da so pripravljeni prisluhniti in tudi marsikaj urediti.
Slika


Lp, Kitl

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 13. Dec 2006 ob 20:42

Pantar - daj svoje naslovne podatke Malkecu, da se odkrije, kdo ni opravil svojega dela. Jaz ti pa garantiram, da bodo tisti, ki so ti tako šlampasto napeljali opremo, končali pred strelskim vodom! :evil:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 13. Dec 2006 ob 21:17

Nekateri monterji so res šlampasti sem opazil.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 13. Dec 2006 ob 21:18

Pri T-2 ni šlampastih delavcev. Če pa so, jih ni! Slika
Optika 100/10

Frenky
Faca
Prispevkov: 140
Pridružen: 12. Nov 2006 ob 21:37
T-2: Že imam
Paket: T-4 GIGA - Optika
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Frenky » 13. Dec 2006 ob 22:29

Tisti, ki ti prinese opremo na dom in izvede priklop je običajno študent in je bolj na hitro poučen o teh zadevah. Zato se pojavljajo taki problemi.

Pri meni je priklapljal študent. Ker mu kablovje ni šlo od rok, sem sam prevzel priklapljanje. Bil je pa izvrsten glede opazovanja led diod in kdaj se je vzpostavil modem in ostale naprave. Ja znal je še preveriti, če deluje internet in TV, pri telefonu se je pa ustavilo.

Žal tudi to se dogaja.

LP Frenky

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 13. Dec 2006 ob 23:08

Navadni Nimda napisal/-a:Pri T-2 ni šlampastih delavcev. Če pa so, jih ni! Slika
S tem sem mislil pogodbene izvajalce :wink:

Frenky
Faca
Prispevkov: 140
Pridružen: 12. Nov 2006 ob 21:37
T-2: Že imam
Paket: T-4 GIGA - Optika
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Frenky » 13. Dec 2006 ob 23:47

Ja, pri meni je bil študent zaposlen pri neki privatni firmi, ki je pogodbeno delala za T-2.
S takim delom spravljajo T-2 v slabo luč, ker vsak pomisli in reče saj je bil monter od T-2.

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a pack » 13. Dec 2006 ob 23:47

Hja, jest se mi zdi da sem že omenjal, kako je pri meni to zgledalo. "Študentek" je na brzino razpakiral tiste lepe škatlce, nametal kable naokoli, priklopil vsakega v zanj primerno vtičnico in to je to. Ko sem mu omenjal, da bi bilo fino mal pogledat tisto telekomovo "grmovje" dol v jašku in v pisarni, ker so kabli skupi dani, sem opazil, da je postajal zelen v obraz, tako da ga potem nisem več posiljeval s tako neprimernimi vprašanji.

Ja, tile fantje si definitivno ne zaslužijo naziv monter, ker to pač niso. Zdej, če so te težave, ki jih jest še vedno imam, vsaj delno krive tudi zaradi kablovja po bajti (čeprav mi je bilo po ustnem zagotovilu obljubljeno, da ne), še vedno pričakujem, da bo nekoč prišel kakšen pravi T-2 monter to počekirat in v okviru "brezplačnega priklopa" tudi zamenjal kakšen kabel ali dva...
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Frenky
Faca
Prispevkov: 140
Pridružen: 12. Nov 2006 ob 21:37
T-2: Že imam
Paket: T-4 GIGA - Optika
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Frenky » 14. Dec 2006 ob 00:03

Predlagam moderatorjem,da preverijo (seveda , če je mogoče ), če se je na tem forumu in isti temi taka sočasnos oddaje posta že zgodila.
Ne, hecam se . Nočem vas še s tem obremenjevati

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a pack » 14. Dec 2006 ob 00:18

Hehe, zanimivo bi bilo videti še sekunde. 8)
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 14. Dec 2006 ob 07:36

Jaz tem študentom sploh nisem dal možnosti, da mi "nategujejo" kable po stanovanju... sem kar sam šel opremo iskat na Brnčivevo in sam izvedel tudi priklop... seveda uspešno :D

Edit: Moderatorji, ali ne vidite, da ta prispevek sploh ne paše v to temo!?
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

bostjank
Faca
Prispevkov: 191
Pridružen: 20. Nov 2006 ob 21:22
T-2: Še nimam
Paket: Uporabljal vse storitve T-2 70 dni in vse storitve tudi prenehal uporabljati !

Odgovor Napisal/-a bostjank » 14. Dec 2006 ob 12:45

Pri meni ni bilo niti sposobnega, niti nesposobnega monterja. Po klicarjenju sem ter tja ugotovim, da so pogodbeni izvajalci iz Dupleka (Teleing) dejanski monterji T-2 za Savinjsko področje.

Ker sem zadevo sam uštimal in ker me niso j... neozirajoč se niti na to, da jih ni bilo ob dogovorjenem roku, da niti monterja nisem mogel kontaktirati in še bi lahko našteval...

... bom tudi sam uštimal ustrezen popust pri prvi naročnini. :!:

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 14. Dec 2006 ob 12:56

Ali t2 ima sploh kake tehnike bom to vprasal ker jih cakamo doma ze kr dolgo in tehniki na cifri 00002 al kaj so tut sam naprej dajo, kaj to da iz ene mape na desktopu na drugo oz kar v koš :roll: :roll: , skratka podn administracija oz pomoč :?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Odgovori