brezplačna tehnična pomoč (080)

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a tonimona » 17. Nov 2007 ob 11:19

Trenutno ob izpadu storitev deluje HD kot vroča linija. Nekaj v stilu 090, samo z manjšo tarifo. Je pa zato več klicev in biznis je tu. :twisted:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re:

Odgovor Napisal/-a andrejs » 8. Feb 2008 ob 14:00

Navadni Nimda napisal/-a:Kliči ob večernih urah ali ponoči, ko je malo prometa! Teh. pomoč dela 24 ur.
Se pravi naj 12 ur čakam da prijavim napako.
powerrr napisal/-a:Jaz pridem takoj na vrsto kadarkoli kličem. Ne vem kako, da imajo drugi take probleme s tem???
Koliko vem se čakanje vedno ne zaključi ko ti dotična oseba na HD dvigne telefon.
Navadni Nimda napisal/-a:Hotel sem mu le povedati, naj kliče takrat, ko ni toliko gužve. So stvari, ki se jih ne da poštimati takole preko Foruma in mora to delati pooblaščeni tehnik online preko telefona.

Telefonska je zastonj za tiste, ki so v omrežju T-2. Tudi nekateri drugi operaterji imajo tako urejeno.
Se pravi kliči takrat ko naletiš na osnovno podporo, ko pa rabiš koga pametnejšega pa kaj ?? Čakaš da bo v službi ponoči.
Se parvi uporabniki brez telefonije za vas niso pomembni, kaj pa ko imam vašo telefonijo in mi ta ne deluje ??
Aja že vem ko mi ne dela vaša telefonija pa naj čakam do takrat ko nebo gužve na HD ker takrat bo čudežno začela delovati.
Anubis napisal/-a:Še Coca-Cola ima 080 pri nas. :lol:
V ZDA ima vsak še tako minor business za stranke 1-800...
Ja Coca-Cola pa res potrebuje 080 številko, imajo dosti problemov z klicom na HD (gospod tehnih mi lahko mogoče pomagate nevem kako naj odprem vašo plastenko, pa zakaj mi iz pločevinke špricne če jo pred odpiranjem 5x vržem na tla).
Navadni Nimda napisal/-a:Folk, vztrajam, da ima T-2 brezplačno telefonijo v svojem omrežju. Zato predlagam vsem, da preidejo na T-2 telefonijo. Če pa so kdaj slučajno kakšne težave, se pokliče prek GSM. T-2 telefonija je toliko cenejša, da se ta cena klica prek GSM, kadar že mora do tega priti, "notri prinese". Zgoraj našteti operaterji NIMAJO svoje telefonije, razen Voljatela. Ko jo bodo pa končno dobili, njihove podpore prav gotovo ne bodo še naprej zastonj za klicatelje izven njihovega omrežja. :)

BOSTJANK - predlogi se seveda resno obravnavajo. Posebej, če so dobronamerni. T-2, kot rečeno, nekaj da na mnenje uporabnikov. Slika
Ja vsi na T2 telefonijo - sigurno boste našli kaj kar vam ne bo delovalo tako kot bi moralo. Pa ne zaradi tega ker ne bi delovalo ampak zato ker tega ne podpirajo.
Super, poceni telefonijo nam ponujajo zato da lahko potem kompenziramo z klici na HD z GSM-jem.
Torej po več kot letu dni odkar so Amis, Triera in ostali uvedli svojo telefonijo še vedno niso ukinili 080 številk za uporabnike zunaj njihovega omrežja. Še celo Voljatel ki se ga omenja kot edini kateri ima svojo telefonijo in nima 080 številke je ponovem ima.
Ja vidimo da se zadeve resno obravnavajo, naredili še vedno niste nič.
mitja_i napisal/-a:na optiki nikoli ne pade link! 8)
Ni problema te pa me na optiko priklopite, ala to je samo za tiste ki jo lahko imajo.
kitl napisal/-a:Zanimivo zakaj ima Mobitel 041 700 700 in si ne umisli 080 :lol:
zato ker vzamem drugi mobitel v roke in še vedno zastonj kličem, pri T2 pa lahko vzamem v roke prvi drugi ali petnajsti GSM pa še vedno plačam mastne denarce.
BOBI napisal/-a:Ko pride UMTS jih bomo klicali zastonj, pa še videli bomo kdo nam odgovarja nazaj :lol: :twisted:
A to je že uradno da bodo klici na UMTS omrežju zastonj ???




Torej a je že kaj novega ??
Je pa tukaj še en problem T2 storitve uporabljam kot pravna oseba, se pravi naj v službi čakam do takrat ko bom lahko hitreje koga priklical na telefon. Pa firma lahko tačas stoji in nobeden nič ne dela.
Ali pa ko moraš kaj uredeti, pa si na terenu se je najbolje nazaj na firmo odpeljat pa po T2 liniji poklicat.


Skratka z internet storitvami in telefonije sem zadovoljen. Še bolj sem zadovoljen z osebki tukaj na forumu. Ampak vedno je potrebno biti boljši.
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 8. Feb 2008 ob 19:54

Andrejs, še tebi bom povedal, zakaj ni 080 cifre: zato ker bi nacionalni operater T-2ju računal 30 tolarjev (cirka 12 centov) na minuto. S tem bi ubili T-2, kar je njihova goreča želja. Ne bo jim uspelo. :D
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Flux
Faca
Prispevkov: 138
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:16
T-2: Še nimam
Paket: Adsl 2+ 10/1
Kraj: Ljubljana -Brod
Kontakt:

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a Flux » 10. Feb 2008 ob 14:47

Lol, ker primitiven odgovor. Se Ljubljanske mlekarne majo 080 št. In ker na Telekomu baje radi pijejo
kavo z mlekom, dvomim, da jih hočjo uničt.

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a andrejs » 10. Feb 2008 ob 16:21

A vas bo uničlo tistih 12 centov na minuto, mi pa naj preživimo z 24 centi na minuto.
Slika

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re:

Odgovor Napisal/-a madpanter » 10. Feb 2008 ob 22:10

Navadni Nimda napisal/-a:Folk, vztrajam, da ima T-2 brezplačno telefonijo v svojem omrežju. Zato predlagam vsem, da preidejo na T-2 telefonijo. Če pa so kdaj slučajno kakšne težave, se pokliče prek GSM. T-2 telefonija je toliko cenejša, da se ta cena klica prek GSM, kadar že mora do tega priti, "notri prinese". Zgoraj našteti operaterji NIMAJO svoje telefonije, razen Voljatela. Ko jo bodo pa končno dobili, njihove podpore prav gotovo ne bodo še naprej zastonj za klicatelje izven njihovega omrežja. :)
-Volja ima IP telefonijo in ima številko 080 600 600 (zgleda da si g. Mirko tuš lahko privošči oderuškega telekoma in kaspersky licence :roll: :roll: :roll: )
-Amis ima IP telefonijo in ima številko 080 20 10 (nevem od kje si oni lahko to privoščijo poleg f-secure licenc za uporabnike)
-SiOL je logično da ima 080 cifro tako da je ta omenjen sam za številko + bitdefender IS licenca
-UPC ima IP telefonijo in ima številko 080 22 88 + f-secure licenca
-Triera ima IP telefonijo in ima številko 080 11 51

Skratka vidimo, da drugi operaterji ponujajo ip telefonijo in še vedno čudežno ponujajo 080 cifro :mrgreen: prilagojo tudi antivirusne programe ampak malo bol vešči uporabniki računalnikov si to znamo že sami priskrbeti tako, da nas to ne prepriča, bi pa to prepričalo marsikatere nevešče uporabnike ;-) .

P.S.:

Mitja_i tudi na optiki pada link ;-)
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 10. Feb 2008 ob 22:32

Drugi operaterji niso konkurenca telekomu. Vsaj ne takšna kot T-2.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a andrejs » 10. Feb 2008 ob 22:43

Ja ampak za minuto klica pa plačajo isto kot T2.
Slika

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 10. Feb 2008 ob 22:46

Zato pa jim druge stvari financirajo (glej IPTV)
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a andrejs » 10. Feb 2008 ob 22:50

A zdaj bo pa že vaš napol delujoči IPTV kriv da nimate 080 številke

Lahko bi se malo poenotili z odgovori zakaj je nimate, ker vsak teden je nekaj drugega
Slika

Uporabniški avatar
ToJo
Faca
Prispevkov: 104
Pridružen: 25. Okt 2007 ob 10:31
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL+dod. TV
Kraj: Vipava-Ajdovščina

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a ToJo » 11. Feb 2008 ob 08:26

Včeraj je bila Primorska v izpadu. Zakaj, sem izvedel šele po klicu na HD2. Seveda z GSM telefona (po približno 5x klicanju in čakanju po par minut). Zaradi navedenega sem za brezplačno številko.

Pa še, jaz brez vseh storitev, odzivnik pami ponuja možnost da pošljem mail, v kolikor se mi operater ne oglasi??? :shock: :twisted:
Slika

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a andrejs » 11. Feb 2008 ob 08:59

Saj si imel tukaj na forumu napisano da primorska ne deluje, zakaj si te klical na HD in trošil denar.
Aja iz T2 telefonije je brezplačno. A telefonija tudi ni delala. Ja somo preko interneta pa bi lahko prebral obvestila o izpadih.
Aja internet ti tudi ni delal. Ja pa saj bi se lahko preko GPRS na mobitelu priklopil na internet pa bi tako sigurno prišel do informacije.

Pa brez zamere to ni letelo na tebe "ToJo" ampak le tvoj položaj v katerem si bil sem uporabil.
Slika

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: brezplačna tehnična pomoč (080)

Odgovor Napisal/-a Anubis » 11. Feb 2008 ob 15:19

Hmm, zakaj pa potemtakem T2 ne nastopi tudi kot _ponudnik_ 080 stevilk? In si pac znotraj svojega ranga eno 080 stevilko "izbere"?
(To resi prvi del. Potem pa se verjetno prekla s Telekomom prek APEKA in drugih ustanov, ce ostali operaterji za klice v T2jev 080 zaracunavajo prevec, da se to podrocje uredi nediskriminatorno za vse operaterje. ;) )

Odgovori