[Imam] 1/1

Splošni pogovori o T-2
ALiEN
Uporabnik
Prispevkov: 26
Pridružen: 12. Maj 2006 ob 23:06
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10 + 3x IPTV + VoIP
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a ALiEN » 13. Maj 2006 ob 18:21

Pozdravljeni! Moj prvi post na tem forumu bom posvetil kar temu topicu :)
In sicer sem konec decembra odposlal podpisano in pravilno izpolnjeno pogodbo, nato cakal vec kot mesec in pol in ko ni bilo glasu od njih sem se odlocil da jih poklicem sam. Povejo da ni proste parice v mojem bloku in da ko bo na voljo me obvestijo. 10. maja klicejo s t-2 da se dogovorimo za termin kdaj pridejo priklopit. Naslednji dan (skoraj 5 mesecev po odposlani pogodbi) pride monter, vse nastima (net, iptv in voip) in vse deluje tako kot mora. Uro po njegovem odhodu slike na tv-ju od nikoder, sama tema. Po resetu vooda (iztekal in vstekal napajanje) se le-ta spet vrne nakar cez 10 min. po parkratnem prestavljanju programov spet zgine in tako ze drugi dan. Telefon so usposobili (izhodne klice, dohodni so bili mozni ze pri vklopu) po 24 urah tako koj je bilo receno, internet deluje vredu tv pa se vedno je*e. Klical na t-2 pa pravijo da bodo nekoga poslal pogledat naslednji teden. Bomo vidli kaj bo.


LP

Uporabniški avatar
sce
Model
Prispevkov: 269
Pridružen: 27. Mar 2006 ob 20:36
T-2: Že imam
Paket: 20/4 + Telefon
Kraj: area52.us
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a sce » 25. Maj 2006 ob 08:45

Meni so včeraj prišli iz Telekoma, vzeli NT isdn centralo, razdelilec in odšli. Potem je pa prišel en študent iz T-2, kateri je narobe priklopil, nato pravilno priklopil, rekel da ne dela in šel... Od takrat kličem na TElekom in T-2 da se zbudijo in prklopijo... Če bodo danes vklopli so vsi palci gor... namreč vse skupaj je dokaj hitro...
Slika

Odgovori