Pošiljanje računov za opravljene storitve

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Pošiljanje računov za opravljene storitve

Odgovor Napisal/-a mahi » 14. Feb 2007 ob 14:28

Moja zgodba pa nima veze z delovanjem storitev temveč z samo administracijo in papirologijo.

Takoj ko je T2 začel tržit svoje storitve sem dal vlogo za priklop na skupno razvezan dostop v Kopru, vendar mi je bilo sporočeno da Telekom zavlačuje in da verjetno v nekaj mesecih še ne bodo izvajali skupno razvezanega priklopa. Ker nekako nisem hotel prekinit naročniško razmerje s Telekomom sem se odločil da bom še nekaj časa počakal in uporabljal Arnesov dial-up klic zato sem tudi pisno javil da odstopam od pogodbe.

Čez dobro leto sem se preselil v Portorož, dal v novem stanovanju vlogo za skupno razvezan priklop in v roku enega meseca v mesecu maju 2006 so me tudi priključili. Od tistega dne Internet deluje normalno brez težav. Zapletlo pa se je pri izstavljanju računov, saj T2 je enostavno izbrskal moj naslov v prejšnjem stanovanju in začel položnice pošiljat na stari naslov. Dokler je stanovanje bilo prazno ni bilo problema, saj sem mesečno šel tja in vzel pošto, ko pa sem v avgustu stanovanje prodal sem tudi javil na T2 napako pri pošiljanju položnic in jim javil nov naslov.

Od takrat naprej vsak mesec klicarim in jih obveščam da pošiljajo narobe položnice oni pa nič. poslal sem že pisno, po faksu, po e-pošti, vendar se vsa pošta nekam "izgubi". Nazadje sem celo zahteval računovodstvo da preverim kaj je narobe, vendar nič. Ljudje v računovodstvu so skorajda posvečeni saj do njih nikakor ne moremo priti. Torej ta problem s položnicami se vleče že od avgusta in do prejšnjega meseca, ko sem se skorajda že skregal na njihovem help desku so mi zatrdili da bodo sedaj popravili. Evo mesec je spet okoli, položnice pa od nikjer. Pokličem, preverim in oni spet pošiljajo položnico na stari naslov v Kopru.

Takšen odnos se mi zdi popolnoma neprofesionalen do svojih naročnikov. Zaradi take banalnosti v podjetje izgubljam zaupanje in razmišljal sem že da bi prešel še na njihovo telefonijo, samo za zdaj raje ne. Če mi še enih položnic in spremembo naslova ne morejo rešit, kako mi bodo šele kakšne tehnične težave, ko bodo nastropile.

roscha
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 22. Avg 2006 ob 20:59
T-2: Že imam
Paket: 10/10 FTTH 3xTV 1xTEL
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a roscha » 14. Feb 2007 ob 17:00

Evo to je ta neprofesionalnost, o kateri sem govoril že v drugi temi tukajle.

In glej ga vraga, sedaj ni nobenega T-1 zraven za mešat štrene.

Če imate preveč dela, zaposlite nove ljudi. Če imate nesposoben kader jim je treba dat brco v rit, kajti ljudje smo alergični na tak pišmevuhovski odnos. In ne, ni način da je potrebno tukajle gor "preko vez" non stop nekaj urejat, kar bi moralo biti urejeno že samo po sebi.

Dober glas seže v 9 vas, slab pa še dlje. In tukaj si T-2 koplje jamo. Jebesh ceno, če ni kvalitete (tudi HD šteje pod kvaliteto).


p.s. sem T-2 uporabnik in zagovornik, ampak tile felerji se že predolgo vlečejo in ponavljajo, "minister Gregor" pa nič.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 14. Feb 2007 ob 19:13

Ta mesec večina uporabnikov še ni prejela položnic, tudi jaz ne. :roll:
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Danger
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 13. Nov 2006 ob 19:49
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Danger » 14. Feb 2007 ob 19:17

se zgubile ?

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a opajec » 14. Feb 2007 ob 19:17

kdaj pa bodo te položnice, glede na to, da je jutri 15, ki ga imate v pogodbah navedenega, da mora uporabnik javiti da ni prejel računa... :D
Slika <čakal več kot 6 mesecev

Uporabniški avatar
scythe
Faca
Prispevkov: 105
Pridružen: 2. Okt 2006 ob 10:32
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Odgovor Napisal/-a scythe » 14. Feb 2007 ob 19:41

sam mene tud zanima kdaj bojo kej položnice prišle :lol: saj drugače je fajn da nič ne pride pa mamo zastojn :twisted:
Slika

lukec
Navdušenec
Prispevkov: 732
Pridružen: 21. Okt 2006 ob 13:34
T-2: Že imam
Paket: T4 20/2
Kraj: Rače

Odgovor Napisal/-a lukec » 14. Feb 2007 ob 19:47

ce bi tak radi placevali kr povejte kam naj posljem moj racun. bom z veseljem poslal :)
:P
Slika

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Odgovor Napisal/-a BOBI » 14. Feb 2007 ob 21:04

Ta mesec je zastonj, bo treba kaj primaknit pri maši :D

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 14. Feb 2007 ob 21:07

Ne bo potrebe. Samo blejski otok obiščeš in prispevaš 3€ :lol:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Odgovor Napisal/-a BOBI » 14. Feb 2007 ob 21:18

To je ugodno :wink:
Če greva skupaj, naju pride še ceneje :lol:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 14. Feb 2007 ob 21:41

BOBI te povabim v nedeljo :lol:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Odgovor Napisal/-a BOBI » 14. Feb 2007 ob 21:45

Zmejenu :wink:

Ti pelješ do gor, jaz pa veslam do otoka pa nazaj :lol: :lol:

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 15. Feb 2007 ob 13:45

roscha napisal/-a:Evo to je ta neprofesionalnost, o kateri sem govoril že v drugi temi tukajle.

In glej ga vraga, sedaj ni nobenega T-1 zraven za mešat štrene.

Če imate preveč dela, zaposlite nove ljudi. Če imate nesposoben kader jim je treba dat brco v rit, kajti ljudje smo alergični na tak pišmevuhovski odnos. In ne, ni način da je potrebno tukajle gor "preko vez" non stop nekaj urejat, kar bi moralo biti urejeno že samo po sebi.

Dober glas seže v 9 vas, slab pa še dlje. In tukaj si T-2 koplje jamo. Jebesh ceno, če ni kvalitete (tudi HD šteje pod kvaliteto).


p.s. sem T-2 uporabnik in zagovornik, ampak tile felerji se že predolgo vlečejo in ponavljajo, "minister Gregor" pa nič.
Se podpišem pod to neprofesionalnost, da več stavri porihtaš tako preko tega foruma kot preko HD oz direkt z T-2 :? to je balkanski način rihtanja v tako propagirani evropski firmi
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

titu
Faca
Prispevkov: 192
Pridružen: 12. Apr 2006 ob 22:37
T-2: Že imam
Kraj: M. Sobota

Re: Pošiljanje računov za opravljene storitve

Odgovor Napisal/-a titu » 16. Jun 2008 ob 12:41

Ste ta mesec že vsi prejeli položnico?
Sprašujem, ker moje ni od nokoder...
Slika

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Pošiljanje računov za opravljene storitve

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 16. Jun 2008 ob 12:42

V klicnem centru imajo sporočilo, da so jih malo kasneje poslali.
lp

Odgovori