[imam] problem z t-2jem in poln kufer vsega

Splošni pogovori o T-2
medak
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 30. Sep 2006 ob 21:08
T-2: Še nimam

[imam] problem z t-2jem in poln kufer vsega

Odgovor Napisal/-a medak » 21. Feb 2007 ob 23:37

Torej situacija je sledeča.decembra sem se naročil na t-2 in na pogodbi lepo in čitljivo piše moje ime. zgleda da so se zatipkali in falili eno črko, tako da je nastal en zmazek. sem jih klical kaj mi je narediti in so rekli da naj pošljem pisno obrazložitev in bojo popravli. uredu, januarja jz to lepo napišem in pošljem skupaj z reklamacijo računa(pač druge zadeve tud niso štimale). oni mi po mailu potrdijo da so popravli in to je to. a glej ga zlomka, račun za januar je zopet na staro ime.
a jim lahko rečem naj zdej rešjo kot vejo in znajo, da nimam nobenega namena pošiljat več pritožb? a mi lahko pol kej piz.dijo da ne plačujem računov? teh t-2 mam že polna jajca in se mi res ne da več ukvarjat z njihovimi problemi.
lp

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a pack » 21. Feb 2007 ob 23:43

Am, kokr vidim, si tukaj opisal samo en problem in tudi ta se bo pomojem kmalu rešil, le malo več časa jim daj (verjetno je bil račun že prej natisnjen). Račun moraš pa načeloma vseen plačat, ime ti bojo pa že popravli. :wink:

Če imaš pa še kakšne druge težave, pa le napiši. Se bo že kdo našel, ki ti mogoče lahko pomoga.
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

midjko
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 22. Feb 2007 ob 00:19
T-2: Že imam
Paket: TV, VOIP, 1MB/512 INTERNET
Kraj: JESENICE

Odgovor Napisal/-a midjko » 22. Feb 2007 ob 01:09

Tudi sam imam težave z T 2 vendar sem potrpežljiv in čakam.

Mimogrede bi vprašal, kaj bi lahko bilo narobe da mi internet vsake toliko časa ven vrže? Zakaj med telefonskim pogovorom slišim sam sebe? Zakaj se med telefonskim pogovorom zveza prekine sama od sebe? Zakaj se na TV - ju pojavljajo kvadratki?

Na vsa ta vprašanja mi na T 2 - jevem help desku ne zanjo odgovoriti, oziroma je odgovor sledeč:
- bomo posredovali naši tehnični službi
- pri nas je vse v redu

Malo sem že sit teh odgovorov, ampak upam na boljše. Edino kar me skrbi je to, da me bodo do boljših časov moji sostanovalci (žena, otroci, mama, ata, brat) "živega" pojedli ker gredo ti izapdi njim tudi na živce.

Aha, pa še tole doma imamo kompletno razvezan dostop - se prav is TS nimamo nič več. Naročeni pa smo na TV 1 X, internet 1 mb dl/ 256 mb ul (ali nekaj takega) in 1 X telefonski priključek !

Za odgovore bom hvaležen vsakemu slehernemu uporabniku!

LP

Uporabniški avatar
subsubl
Model
Prispevkov: 288
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 07:44
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2TV + 1Tel + HD
Kraj: LJ-Vevče

Odgovor Napisal/-a subsubl » 22. Feb 2007 ob 04:43

Oprosti, vendar če bi takšna vprašanja zastavil na tehnični pomoči ti bi veliko razložili.... Če pa so prišli do zaključka da bodo zadevo posredovali tehnični službi so verjetno približno ugotovili kaj je narobe, s tem steče postopek odprave napake, ki bo zaključen v nekaj dneh.

midjko
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 22. Feb 2007 ob 00:19
T-2: Že imam
Paket: TV, VOIP, 1MB/512 INTERNET
Kraj: JESENICE

Odgovor Napisal/-a midjko » 22. Feb 2007 ob 05:13

subsubl

ta vprašanja sem že ničkolikokorat zastavil tudi fantom na "tehnični pomoči", tako da me ni treba na to opozarjati. Edino morda jaz počnem nekaj narobe, pa kličem neko drugo T-2 -jevo pomoč. Kdo bi vedel.

Postopek odprave napake??? Hmmmm...

Steče v nekaj dneh? Ni mi jasno koliko ur je dolg dan za "ljudi" na T-2? Namareč te težave se mi dogajajo že od dne, ko je T-2-jev tehnik (beri študent ki je plačan na število priključkov) pustil šalamastiko oziroma "sračje gnezdo" ter mi s tem omogočil storitve T-2, no ja ali pa vsaj delno omogočil.

LP

Uporabniški avatar
subsubl
Model
Prispevkov: 288
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 07:44
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2TV + 1Tel + HD
Kraj: LJ-Vevče

Odgovor Napisal/-a subsubl » 22. Feb 2007 ob 05:44

Pošlji mi podatke naročnika na ZS da ti obrazložim v čem je tažava...

medak
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 30. Sep 2006 ob 21:08
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a medak » 22. Feb 2007 ob 09:09

ja račun ni bil natiskan prej, ker ne verjamem da tiskajo račune za en mesec v naprej. keč pa je še v temu da bojo zdej komplikacije ker sm pred enim tednom dopolnil aneks k pogodbi za optiko, seveda na moje pravo ime, ki pa njihovi bazi ne obstaja. nisem pa opozoril tega cloveka ki je prsu, ker se nism vedu da me doma čaka račun z napačnim imenom.

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a dule17 » 22. Feb 2007 ob 14:25

jaz že 4 račune zapored dobivam na računu "najem" dodatnih STBjev (dveh) čeprav smo jih v začetku kupili po ceni 25.000 SIT/kos. In nobena pritožba, dopis, telefonski klic ne pomaga.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 22. Feb 2007 ob 14:27

dule17 nehaj plačevati pa se bo hitro uredilo.
Slika


Lp, Kitl

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a dule17 » 22. Feb 2007 ob 14:27

ja, vse skup bojo odklopl...

medak
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 30. Sep 2006 ob 21:08
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a medak » 22. Feb 2007 ob 16:04

no po enournem klicanju so pri t-2ju ugotovili da so me spremenili ze pred enim mescom, sam po spletu nakljucnih dogodkov sm dobil račun na staro ime

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 23. Feb 2007 ob 12:45

T-2 kader, kar se tice mojih izkusenj je zelo zelo nestrokoven, ignorantski, po liniji najmanjsega odpora --> v mojih primerih, za ostale ne vem. Ze od samega zacetka se mi pojavlja ena in ista "napaka" in vedno ko klicem na tehnicno pomoc ter jih vprasam za ta specificen problem, nikoli nimajo pojma. Zacnejo ovinkariti z vedno istim sranjem ala imate povezavo taksno pa taksno, modem se sinhronizira... to je pa tud vse kar znajo povedat. Pa mu pol povem, da ne klicem zarad tega, da bi on men povedov ker paket imam, ker to vem ze od zacetka, saj sem ga sam narocu, nakar je par tenutkov tiho, potem pa rece: "Bomo vaso napako posredovali tehnikom naprej." Cut the crap, vsako opico bi lahk to naucu povedat, oni pa temu pravjo tehnicna pomoc. Se to, ne bom govoru o moji napaki, sam pod opombe so mi napisali celo vrsto drugih problemov za katere tud enkrat nism klicov in se mi ne pojavljajo, o tistem, ki je pa res prisoten pa ne duha ne sluha.

Moje mnenje za MOJ primer

bostjank
Faca
Prispevkov: 191
Pridružen: 20. Nov 2006 ob 21:22
T-2: Še nimam
Paket: Uporabljal vse storitve T-2 70 dni in vse storitve tudi prenehal uporabljati !

Odgovor Napisal/-a bostjank » 23. Feb 2007 ob 12:57

Zakaj nekateri kupujejo Aminote in ga ne vzamejo v najem za 2 EUR na mesec? Če Amino sam po sebi stane 100 EUR, je to isto, kot bi ga imeli naročenega 50 mesecev, to je dobra 4 leta. Naj me vrag pocitra, če se takšen enkraten nakup in ne najem res izplača? Da o tempu tehnoloških sprememb niti ne govorimo.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 23. Feb 2007 ob 13:00

Poudarek je na "Če Amino res stane 100 €..."... :lol: :lol:
Optika 100/10

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a dule17 » 23. Feb 2007 ob 14:31

v tistih časih ni blo najema. če smo čist natančni. 1 je bil gratis, vsak dodaten 25k SIT. Res ne vem zakaj ga nisem najel...

Odgovori