[imam] problem z t-2jem in poln kufer vsega

Splošni pogovori o T-2
Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 23. Feb 2007 ob 16:03

Smem vprašat zakaj moraš na t-2 za vsako malenkost poslati dopis? Zakaj nekaterih stvari (vklop tajnice) ne morejo urediti na HD? Poveš ime naročnika pa št. pogodbe ter še mogoče št. računa in bi stvar bila rešena ne pa da moraš za vsako figo pošiljati dopise, ki pa se lahko kaj hitro izgubijo.
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 23. Feb 2007 ob 16:09

Antrax verjetno zaradi dokazil in da jim ne more potem nihče za nič očitati.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Gr3gA
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 6. Okt 2006 ob 20:12
T-2: Še nimam
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Gr3gA » 23. Feb 2007 ob 17:42

ZmAY napisal/-a:T-2 kader, kar se tice mojih izkusenj je zelo zelo nestrokoven, ignorantski, po liniji najmanjsega odpora --> v mojih primerih, za ostale ne vem. Ze od samega zacetka se mi pojavlja ena in ista "napaka" in vedno ko klicem na tehnicno pomoc ter jih vprasam za ta specificen problem, nikoli nimajo pojma. Zacnejo ovinkariti z vedno istim sranjem ala imate povezavo taksno pa taksno, modem se sinhronizira... to je pa tud vse kar znajo povedat. Pa mu pol povem, da ne klicem zarad tega, da bi on men povedov ker paket imam, ker to vem ze od zacetka, saj sem ga sam narocu, nakar je par tenutkov tiho, potem pa rece: "Bomo vaso napako posredovali tehnikom naprej." Cut the crap, vsako opico bi lahk to naucu povedat, oni pa temu pravjo tehnicna pomoc. Se to, ne bom govoru o moji napaki, sam pod opombe so mi napisali celo vrsto drugih problemov za katere tud enkrat nism klicov in se mi ne pojavljajo, o tistem, ki je pa res prisoten pa ne duha ne sluha.

Moje mnenje za MOJ primer
Pol pravš da smo neumni? In kuko bi ti kej več povedu z tistimi podatki kr mamo? Če ne dobite je pa treba kuj pluvat pa slabo volo stresat na ns. Misliš da je pri siolu isto? Pri amisu? Motiš se bolj ko pizdiš slabš boš naredu zato pa je napaka narobe napisana ker ne znaš povedat tko kot je treba in z mirnim glasom.

Mislm :roll: me prov zanima kako rdeči ste kšni v glavo ko nas pokličete :lol:

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 23. Feb 2007 ob 19:21

"me prov zanima kako rdeči ste kšni v glavo ko nas pokličete"

Ja smo rdeci in penasti, sploh ce se ti nardi, kar sm ze parkrat dozivu, da ko tip ni vedu kaj bi reku mi je preprosto dol fuknu telefon. In to ne sam enkrat.
In pol sm dobu koncno enga k si je mal vec cajta uzev, mi je prebral opombe
ki so napisane za moj prikljucek, z vase strani, telefonistov.. cela vrsta "standardnih "problemov za katere tud enkrat nism klicov, zarad tistga k klicem pa nic o tem. To kaze na zlo veliko neresnost, nestrokovnost, ne da se vam, tm neki napisate pa je, sj k bo poklicov spet bo ksnga druzga dobu pa nj se un ukvarja z mano.. Ma podn ste.. na podatke se izgovarjas, a jest mam pa ful podatkov.. nism laik na temu podrocju tud jest ne, pa grem marskaj stavt da par stvari vec vem kokr pa 50% folka tm gor s katerimi sm govoru. Poves mu kaj je problem oz. kaj ne dela prov, on te pa hoce uvalit na eno naivno foro k lahk tmle enga uvali k zna racunalnik przgat pa nc vec. Zagovarjej ti kerga ces, useen ce vas neb blo, itak sam recete da boste posmekal pol pa lahk cakas 1 let pa je se kar isto, k poklices spet kdaj mislte popravt, mors pa spet vse na nov govort kot da ne bi se nikol klicov zarad tega.. amaterji lenuharski

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 23. Feb 2007 ob 19:27

Zmay - že tale tvoj "sestavek" veliko govori o tvojem odnosu. Če imaš tak odnos pri klicu na tehnično podporo, ne pričakuj od drugih prevelike pomoči. Operaterji se lahko trudijo, vendar mora biti volja na obeh straneh. Še posebej, če operaterju kaže, da je s priključkom vse ok.
Je pa zanimivo, da niti z besedico ne opišeš svoj problem.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 23. Feb 2007 ob 19:37

evo ti problem..
drugac sm ga ze opisov in tud to sm ze napisov da s helpdeskam se lepo pogovarjam!

Vlecem dol file (karkol), vse dela lepo.. Uplovdam gor file, dela tud kokr more. Ko pa hkrati vlecem dol in uplovdam se mi pa hitrost downloada zmanjsa npr. iz 400kB/s na 30kB/s, pa upload ni dokonca zapolnjen, nasprotno, komaj kaj, 5-10KB/s je ze dost. Se zavedam da se rab UL za potrjevat pakete, sam se zmer do tega ne bi smel prihajat, do tazga padca hitrosti ne. To se dogaja od samega zacetka, klicov sm najmanj 10x ze, enkrat mi pravjo, da do tega res ne bi smel prihajat, da bojo postimal, drugic mi pravjo da je to cist "normalno", normalno ja valda.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 23. Feb 2007 ob 19:42

To je premalo podatkov. Iz kje to downloadaš, s kakšnim programom, a maš router, kakšen komp maš, WinXP?
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 23. Feb 2007 ob 19:44

S kjer kol downloadam se mi pojavlja, vecinoma DC++, komp je dost dobr, OS Linux, nimam routerja

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 23. Feb 2007 ob 19:46

ZmAY a torrente tudi kaj uporabljaš. Tam se to najbolje testira. Samo pri 80% uploada bi mogel download iti na polno. to imaš res nekaj narobe.
Slika


Lp, Kitl

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 23. Feb 2007 ob 19:47

No če maš linux, pa je res, da je zelo malo operaterjev sezanjenih z njim in tako ne morejo nuditi nobene podpore razen te, da spremljajo linijo, če je tam kaj narobe. In če ni - potem si sam odgovoren za pravilno nastavitev terminalne opreme.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 23. Feb 2007 ob 19:47

tud torrente, ceprov bol mal, isti problem

lulikin
Faca
Prispevkov: 112
Pridružen: 7. Feb 2007 ob 17:48
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + TV
Kraj: Lenart

Odgovor Napisal/-a lulikin » 23. Feb 2007 ob 19:50

Saj, v vsaki stvari je nekaj dobrega! Jaz sem bil v sredo na Betnavskem gradu v MB, kjer sem spremenil naročniško razmerje (vzel sem še en AMINO in 3 telefone). Ker sem rekel, da je zadeva nujna in rabim preklop paketa takoj so mi obljubili, da bodo to storili takoj. Včera in danes kličem in zgleda, da so izgubili pogodbo. Če se bo izkazalo, da je temu res tako, bom prodal AMINO in TELEFONE in šel po nove! Naročila že zbiram.

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 23. Feb 2007 ob 19:51

mitja_i napisal/-a:No če maš linux, pa je res, da je zelo malo operaterjev sezanjenih z njim in tako ne morejo nuditi nobene podpore razen te, da spremljajo linijo, če je tam kaj narobe. In če ni - potem si sam odgovoren za pravilno nastavitev terminalne opreme.
haha, zdej je pa OS kriv:), sm tud ze nesu PC do frenda, ma tud T-2, je cist lepo delal, tko da sistem je skonfiguriran cist optimalno. Kar se pa linije tice, sem bil pa na liniji s vasim operaterjem, pa sm ob tem casu uplovdov poleg downloada, pa samo downloadov, pa je gledov in zabelezu to, tko da z moje strani zih ni nc narobe

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 23. Feb 2007 ob 19:52

Imaš router?

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 23. Feb 2007 ob 19:53

ZmAY napisal/-a:S kjer kol downloadam se mi pojavlja, vecinoma DC++, komp je dost dobr, OS Linux, nimam routerja
Ne

Odgovori