[Naročil sem] 1/1 optika

Splošni pogovori o T-2
markym
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Mar 2007 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: vdsl ki dela kot žmigovc
Kraj: log

[Naročil sem] 1/1 optika

Odgovor Napisal/-a markym » 1. Mar 2007 ob 09:51

zaenkrat o tem podjetju nimam nic dobrega za povedat.
Ne drzijo se rokov, ne drzijo se ur, hodijo dvakrat delat isto stvar.

no, pa malo podrobneje...
pred mesecem in pol so fantje iz gratela priceli izdelovat instalacije po bloku. V istem tednu so mi tudi izdelali instalacijo. instalacijo v stanovanju imam sedaj ze 5 tednov, priklopljen še nisem, niti nimam nikakršne opreme.
Ko klicem na HD, mi sanjajo o nekem aneksu (ne nimam vdsl), grem v pisarno v Kranju kao podpisat aneks, mi recejo, da ne rabim nič ker nikoli nisem imel njihovih storitev. Obljubijo mi, da bom do konca tedna priključen (ta teden).
Danes prideta monterja z nalogo, da mi naredita hišno inštalacijo, ugotovita, da je ze vse narejeno in da sta zapravila svoj dragocen čas (če bi šla na pivo, bi imela več od tega, meni pa ne bi bilo treba vstat ob sedmih :) )
Ni mi jasno, kako se lahko nov ponudnik na tržišču obnaša po vzorcu siola in telekoma, ter krivi za svojo neorganiziranost in nekomunikacijo na koncu druge in obljublja in obljube ne izpolni.

No zgodba se nadaljuje po ustaljenem vzorcu. Na obisku v pisarni T2, mi zenskica obljubi, da me poklicejo v roku pol ure, kdaj se bo monter oglasil z modemom in ostalo kramo.

Še malo, pa bom popizdil in na koncu ostal na siolu.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 1. Mar 2007 ob 13:20

Markym, a mi lahko prosim daš svoje podatke na Zasebna sporočila? S tem se bo naredilo dvoje - ljudje bodo dobivali optiko hitreje in ne bo ve; prihajalo do "dvojnih obiskov". :)
Optika 100/10

markym
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Mar 2007 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: vdsl ki dela kot žmigovc
Kraj: log

t2 in danasnja brzina

Odgovor Napisal/-a markym » 1. Mar 2007 ob 22:19

Po totalnem pošizenju prišel po enem mesecu odkar imam instalacijo danes do priklopa. Prvic, da je firma drzala svojo besedo in da se je zadeva dokončno zakljucila (upam).

markym
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Mar 2007 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: vdsl ki dela kot žmigovc
Kraj: log

Odgovor Napisal/-a markym » 2. Mar 2007 ob 11:45

a lahko vsaj 24 ur lavfa t2 brez izpada? ja fak no.
najprej nategovanje s priklopom, potem pa prej kot v 24 mrkne net.
dobro da se nimam odjavljenega siola, vsaj delam lahko.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 2. Mar 2007 ob 11:48

No, sem ti že v drugi temi odgovoril... samo teži.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

markym
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Mar 2007 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: vdsl ki dela kot žmigovc
Kraj: log

Odgovor Napisal/-a markym » 2. Mar 2007 ob 11:52

glede na to da je je tematika posta "vasa zgodba", mislim da je tukajle napisano na pravem mestu. :wink:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 2. Mar 2007 ob 11:56

To že... samo tole je neuradni forum, ki ni podprt s strani T-2. Nam lahko ne vem kako težiš po tem forumu, pa ti ne moremo pomagati.... razen če ne bo to prebrala kakšna oseba, ki dela na T-2 in ti pomagala. Na tvojem mestu ne bi čakal, da kdo od dotičnih slučajno naleti na tvoj prispevek. Ali sam kontaktiraj te osebe ali pa teži na HD.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Mar 2007 ob 12:04

Poklicati na Podporo 0590-00-002.
Optika 100/10

markym
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Mar 2007 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: vdsl ki dela kot žmigovc
Kraj: log

Odgovor Napisal/-a markym » 2. Mar 2007 ob 12:14

vem da je neuradni forum ;) zlo mal je podjetij ki upajo imeti svoj uradni forum ;)

emek
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 11. Avg 2006 ob 12:02
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: ptuj

Odgovor Napisal/-a emek » 2. Mar 2007 ob 15:29

sicer pa imaš tukaj tudi T2 folk, ki rade volje pomaga nezadovoljnim uporabnikom na tem forumu, tak da ne vidim potrebe po uradnem forumu, mislim da je ta čist OK.

markym
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Mar 2007 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: vdsl ki dela kot žmigovc
Kraj: log

Odgovor Napisal/-a markym » 8. Mar 2007 ob 12:54

a je t2 sploh resna firma? se vedno sem mnenja da ni resnega ISPja v sloveniji...

Uporabniški avatar
subsubl
Model
Prispevkov: 288
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 07:44
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2TV + 1Tel + HD
Kraj: LJ-Vevče

Odgovor Napisal/-a subsubl » 8. Mar 2007 ob 13:34

@markym Najbolj resne ljudi lahko najdeš nikjer druge kot na T-2. Ki se zelo trudijo ponuditi trenutno najboljše in najhitrejše ter da omenim najcenejše storitve v sloveniji. Če pa se ozreš po sosednjih državeh ki nas šišajo v marsičem, pa smo daleč pred njimi. Vse zaredi T-2 ha :?

markym
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Mar 2007 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: vdsl ki dela kot žmigovc
Kraj: log

Odgovor Napisal/-a markym » 8. Mar 2007 ob 23:06

administracija je totalno u kurcu.
zdej pa lezejo gratelovci vsakih par dni okol mene pa hodjo gledat kako je nekdo "zafušal" inštalacijo že en mesec preden sem bil sploh priklopljen, nimajo nobenih podatkov kdo je delal instalacijo, sanjajo o nekih aneksih, sanjajo, da niso imeli podpisanega pooblastila za odklop pri siolu...
administracija je u kurcu, serviserji pa potem skacejo zaradi tega okol ko zmesani za brezvezne stvari ker ne morjo par folka zaposlit v administraciji, ker jih en studentek pride cenejs in revez je na koncu koncev še za srelovod jeznih strank, ker v firmi vlada totalna neorganiziranost...
Začne se pri vodstu in ne pri delavcih. Vodstvo naj bi bilo v firmi za vzgled... Na zalost pa se vedno v sloveniji obstaja takoimenovana balkanska miselnost "lako čemo"...

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 9. Mar 2007 ob 07:02

In kakšna je sedaj trenutna situacija pri tebi? Kje je sploh problem? Optične kable imaš že v stanovanju, potrebuješ samo še Milana!?
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

markym
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Mar 2007 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: vdsl ki dela kot žmigovc
Kraj: log

Odgovor Napisal/-a markym » 9. Mar 2007 ob 10:34

kaksnega Milana?

Odgovori