[Naročil sem] 1/1

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

[Naročil sem] 1/1

Odgovor Napisal/-a tonimona » 6. Apr 2006 ob 09:28

Daljnega januarja naročim 1/1, izpolnim pogodbo, navedem lokacijo, na zadnji strani pa tel. številko iz druge lokacije, za katero pooblaščam T-2 za odklop. V prostih okvirčkih navedem, da se selim. Prva poizvedba se izvede na tel. št. in ni prava. T1 javi, da imam PCM. Kličem T-2, kjer mi prisluhnejo in naročijo naj pošljem faks s spremembo podatkov za poizvedbo. Čakam 14 dni kličem nazaj. Nič še. Čez en teden help desk T-2 javi, da ta zadeva s faksom ni prava in da moram izpolnit novo povpraševanje. Besen naredim. Podpišem pogodbo in jo vrnem. Čez 14 dni odgovor isti PCM. Naročim, naj preverijo pravilnost podatkov, najdejo nov odgovor, ni prostih rezerv. Operater mi zagotovi, da to ni težava in da bo poslal nalog na T1 za vklop. Mine 14 dni kličem T-2, kako kaj napreduje. Novi operater mi da odgovor, da priklop ni možen, ker ni T1 pozitivno odgovoril in da ni nikakršen nalog za vklop poslan naprej. Kličem popoldne, novi operater mi zagotovi, da imam možnosti, za priklop in da bo poslal nalog za vklop še enkrat.
Zmešnjava totalna, kredibilnost na nuli, saj vsak operater mi ponuja svoje razlage in informacije, ki pa si nasprotujejo in vsak trdi, da je njegova prava. Kaj naj zdaj storim?

tzupan
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 4. Apr 2006 ob 11:57
T-2: Še nimam
Paket: 10/2 + Telefon + TV
Kraj: Zagorje ob Savi

Odgovor Napisal/-a tzupan » 6. Apr 2006 ob 12:02

Heh, te povsem razumem, ves?
Sam sem imel tudi kup tezav, oziroma jih imam sekar.

Telekom me je vceraj klical, da pridejo v petek ob 14 odklopit.
T-2 pa mi je zagotovil, da me bodo oni se ISTI DAN priklopli.

Po vseh 80 dnevih cakanja mam vsega pouhn kur.c in mi bo pocas tole pojedlo zivce, pol bom vse skupi odjavu (tut sedanji siol) in bom nabavu opremo za satelitski net.

CIM PREJ SE SPRIJAZNI S CAKANJEM, TO JE MOJ NASVET :wink:

Kolk casa pa ze cakas?
lp, Tomaž

Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a tonimona » 6. Apr 2006 ob 12:08

2+28+31+6 dni natančno

Odgovori