Najem STB-ja?

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
donchyrky
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 13. Apr 2007 ob 18:44
T-2: Že imam
Paket: 10/10+2tv+iptel
Kraj: Ljubljana

Najem STB-ja?

Odgovor Napisal/-a donchyrky » 13. Apr 2007 ob 23:11

Na računu se je pojavila postavka :mesečna najemnina dodatnega STB-ja (1,67 EUR), ki je do sedaj ni bilo na računih.Dodatni STB sem kupil (25.000SIT) in mi ni jasno zakaj hočejo še najemnino, saj sem lastnik tega STB-ja??? Če mislijo zaračunavati še najem, pa bom zahteval vračilo denarja, ker takrat, ko sem moral kupiti dodaten STB, še ni bilo mogoče le-tega najeti!
Vprašanje: ali poiskušajo zaračunavati in dodajati na račun še kaj v upanju, da nismo na to pozorni (po sistemu APP-ako prodje-prodje), ali res nimajo ažurnih podatkov o naročnikih (spet izgovori o nagajivih "škratih"), ali pa se spet kje pojavlja "droben tisk", na kar se bodo spet sklicevali in potrdili svoj "prav". Kot vidim imate nekateri člani tega foruma podobne težave s T-2 in prav sramotno in neodgovorno se mi zdi njihovo početje oz. nastop in sploh odnos do strank (ki jim mesečno nakažejo milione eurov).

LP

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 13. Apr 2007 ob 23:16

Takoj reklamirat! Nič ti ne bo treba plačati...
Optika 100/10

andrejlj
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 23. Avg 2006 ob 22:35
T-2: Že imam
Paket: 1024/512, TV
Kraj: LJ

Re: Najem STB-ja?

Odgovor Napisal/-a andrejlj » 14. Apr 2007 ob 01:04

donchyrky napisal/-a:Na računu se je pojavila postavka :mesečna najemnina dodatnega STB-ja (1,67 EUR), ki je do sedaj ni bilo na računih.Dodatni STB sem kupil (25.000SIT) in mi ni jasno zakaj hočejo še najemnino, saj sem lastnik tega STB-ja??? Če mislijo zaračunavati še najem, pa bom zahteval vračilo denarja, ker takrat, ko sem moral kupiti dodaten STB, še ni bilo mogoče le-tega najeti!
Vprašanje: ali poiskušajo zaračunavati in dodajati na račun še kaj v upanju, da nismo na to pozorni (po sistemu APP-ako prodje-prodje), ali res nimajo ažurnih podatkov o naročnikih (spet izgovori o nagajivih "škratih"), ali pa se spet kje pojavlja "droben tisk", na kar se bodo spet sklicevali in potrdili svoj "prav". Kot vidim imate nekateri člani tega foruma podobne težave s T-2 in prav sramotno in neodgovorno se mi zdi njihovo početje oz. nastop in sploh odnos do strank (ki jim mesečno nakažejo milione eurov).

No pri meni podobno, sam da sem jaz najel amino, oni mi ga pa že spet prodajajo oziroma zaračunavajo nakup, kot tudi najem, čeprav sem samo najel dodatni STB.

LP

Odgovori