Katastrofa!!

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
-sony-
Znanec
Prispevkov: 81
Pridružen: 6. Maj 2007 ob 23:30
T-2: Že imam
Paket: optika ;)
Kraj: Pred računalnikom;)

Odgovor Napisal/-a -sony- » 2. Jun 2007 ob 01:01

oooo rajši da ne govorimo o siolu in telekomu ... meni se je pokvaru isdn telefon pa sm klical pa je blo treba 10 dni da je tip pršu in potem reku da ne zna popravit da je vrjetno kj na liniji in tko so me pumpali dogler ni šel telefon iz garancije :evil: :evil: no sedaj ko imam t2 in sem vzel ISDN umesnik vem da so me nategovali ker telefon še vedno prekinja isto kot prej torej ni bla fora v liniji ;(
HD TV ;)
Slika




Čakal---26dni

Uporabniški avatar
Flux
Faca
Prispevkov: 138
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:16
T-2: Še nimam
Paket: Adsl 2+ 10/1
Kraj: Ljubljana -Brod
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Flux » 2. Jun 2007 ob 13:33

Siol ima že dolgo sistem DIY pa zgleda kar laufa. Je pa treba imet sposoben HD da seveda neveščim userjem pomaga opremo priklopit...
Sony na tvojem mestu bi jst isdn telefon nesu na servis, ko je se bil v garanciji, nerealno je pričakovat, da ti bo monter na mestu popravu telefonski aparat....

uporabnik_6
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 31. Maj 2007 ob 23:44
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a uporabnik_6 » 4. Jun 2007 ob 15:49

tesux napisal/-a:Mater naslov posta pa tak kot ,da se je ali se bo sesula zemlja :shock:
Ja, zate ki visiš po cele dneve na chatih in torentih ni panike.
dej dej.

uporabnik_6
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 31. Maj 2007 ob 23:44
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a uporabnik_6 » 4. Jun 2007 ob 16:01

r3m1ngt0n napisal/-a:Če se to zgodi v podjetju, ki ima vse preko T-2, je to res katastrofa, 8 dni brez telefona, faksa, POS-a in emailov .... Malo je takih, ki si to lahko privoščijo. :twisted:
Točn to.

Še dobro da lahk ročno preklapljam med internetom in telefonom/faxom.

No, kakor koli že, piše se 4.6. in the year of our Lord 2007, se pravi 11 dni po prijavi nakape in še vedno ne duha ne sluha...

...sem pa že kontaktiral SiOL in mi pridejo preklopit vse na njihove storitve, cena je mal višja ma je ok.
Ko sem bil še na siolu, nisem s tehnično podporo in monterji nikoli imel težav.

Tko da, F**k you, t2.

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Odgovor Napisal/-a weby » 4. Jun 2007 ob 18:07

uporabnik_6 napisal/-a:V teh osmih dneh bi že 3x mel siolov VDSL2 priklopljen tle ej.
Ti bi imel v osmih dneh 3x siolov VDSL2 priklopljen, tko kot je imel moj frend v pol leta 3x priklopljen Siolov ADSL ane?
(če kdo ne kapira: 3x so naročili siol v pol leta, in ga ŠE NISO DOBIL ... hvalabogu grejo zj k T2ju)

Uporabniški avatar
ervins
Model
Prispevkov: 223
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 15:36
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant, FTTH
Kraj: Kranj/Primskovo

Odgovor Napisal/-a ervins » 4. Jun 2007 ob 21:21

uporabnik_6 napisal/-a:
r3m1ngt0n napisal/-a:Če se to zgodi v podjetju, ki ima vse preko T-2, je to res katastrofa, 8 dni brez telefona, faksa, POS-a in emailov .... Malo je takih, ki si to lahko privoščijo. :twisted:
Točn to.

Še dobro da lahk ročno preklapljam med internetom in telefonom/faxom.

No, kakor koli že, piše se 4.6. in the year of our Lord 2007, se pravi 11 dni po prijavi nakape in še vedno ne duha ne sluha...

...sem pa že kontaktiral SiOL in mi pridejo preklopit vse na njihove storitve, cena je mal višja ma je ok.
Ko sem bil še na siolu, nisem s tehnično podporo in monterji nikoli imel težav.

Tko da, F**k you, t2.

Da ne boš mislil da boš kaj na boljšem! En primer: 22. maja je strela skurila modem pri meni in sosedu,ki je na Siolu.Pri meni so poštimali že naslednji dan,medtem ko so soseda"našli" šele danes.Pa preštej dni!
Slika

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Odgovor Napisal/-a borutz » 4. Jun 2007 ob 22:11

mojmu fotru je pred 9dnevi nenadoma nehal delati telefon. Kljub večkratnemu klicanju na HD ni dosegel drugega kot extra par jurjev na mobi računu (ponavadi je bil odgovor: bomo probali nekaj prestaviti, nato pa je dobil samo prekinjeno linijo....). Danes se ga je nekdo na hd usmilil in telefon spet dela.

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Krypto » 4. Jun 2007 ob 22:12

MA POŠL ŽE ID MEN PO PMJU!

P.S. KWA SE ČAKA!

uporabnik_6
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 31. Maj 2007 ob 23:44
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a uporabnik_6 » 4. Jun 2007 ob 22:47

borutz napisal/-a:mojmu fotru je pred 9dnevi nenadoma nehal delati telefon. Kljub večkratnemu klicanju na HD ni dosegel drugega kot extra par jurjev na mobi računu (ponavadi je bil odgovor: bomo probali nekaj prestaviti, nato pa je dobil samo prekinjeno linijo....). Danes se ga je nekdo na hd usmilil in telefon spet dela.
Ja, jebi ga.

Ko sem bil še pri siolu, pred leti, se mi je parkrat neki zašuštralo (se ne spomnem več točno kaj) in so tipi iz telekoma tle v enem dnevu prtekli pogledat. 150 M je do telekomove postojanke tle...

No, kakor koli že, saj konc koncev sem sam kriv. Dobro vem, da pocen stvari ne morejo biti res vredne in dobro vzdrževane...
Baje ma t2 le par monterjev za celo primorsko
LOL LOL
lol!


Sem naroču pri soilu telefon, številka mi ostane ista, tnx god, hitrost bom menda vzel 10/5 oz. 10/10 (slednje verjetno) in to je to.

Morm še podpisat pogodbo in potem pokličem v MB da unga monterja pošlejo po une dve škatli enkrat v tem tisočletju...
LOL

lp
z.

uporabnik_6
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 31. Maj 2007 ob 23:44
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a uporabnik_6 » 4. Jun 2007 ob 22:48

Krypto napisal/-a:MA POŠL ŽE ID MEN PO PMJU!
Če je to blo meni namenjeno, dont bother.

Too late.

Dobim siol next week. Zbogom nesposobni t2.
:)

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Krypto » 4. Jun 2007 ob 23:19

Ej sori sam, kako bi reku, mater ne vem kako bi ti reku, ma ne bom reku,...bog ti požegnaj siol.......na pa sm reku!

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Odgovor Napisal/-a weby » 5. Jun 2007 ob 06:49

uporabnik_6 napisal/-a:Dobim siol next week. Zbogom nesposobni t2.
:)
Dobiš siol naslednji teden? To je pa najboljši vic, ki sem ga slišu ta teden :lol:

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 5. Jun 2007 ob 08:41

In za kok časa se boš zavezal? :shock:

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 5. Jun 2007 ob 11:52

@Sadarj79 je čisto nepomembno to kok se vežeš če ti stvar dela. Jaz mam načeloma raj delujočo stvar pa sem vezan kot da nism vezan pa nedela. No men hvalabogu dela t2 bi pa že imel vse pomoje na telemachu če nebi delalo :P ker siola pa nemislm financirat :P. Drugače pa nimajo več vezave če se ne motim :?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

uporabnik_6
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 31. Maj 2007 ob 23:44
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a uporabnik_6 » 5. Jun 2007 ob 12:15

Sadarj79 napisal/-a:In za kok časa se boš zavezal? :shock:
Ni vezave več.

Dobre ponudbe majo, sploh nism vedu ej. Ja, konkurenca dela svoje.

Odgovori